0

@takisobiektos Nie wiem nie wiem.

0

Bartomeu chciał Viniego? O Jezu psychiatryka nam brakuje.

1

@takisobiektos Jego wina że Rosja zaatakowała Ukrainę.

0

@kocuur To widać że nie czytasz tych dyskusji, zresztą "merytoryki" o Jezu na forum piłkarskim xd.

0

@Czajka90 Ale ludzie tu rozmawiają o realnych problemach jak ochrona zdrowia, bezpieczeństwo, a że się żrą to już przepychanki między partyjne i raczej ludzie sie z tero nabijają, ale np dyskusja o safe jest dużo lepsza niż rozmowa o tym co wypiło się z rana.

0

@kocuur Ale ty wiesz ze mnóstwo ludzi o tym rozmawia i wolę jak ludzie o tym gadają niż o niczym.

0

@PeRRy Jeśli liczby, opinie publiczne mówią o tym że większość żałuje wyjścia i wyniki.

Właśnie, w Anglii, więc dyskusja z tobą nie ma sensu.

Ja szanuje wyniki wyborów, ale wzrost dla partii Faragea nie ma związku z brexitem, ale ma związek z polityką jak prowadził Johnson, później Sunak, teraz Starmer.

Ale wyniki w Walii chyba już ignorujesz, czyli jesteś wybiorczy I swój argument opierasz o jedną tezę.

Ale po co jak wyniki mówią wiele? Po co mwm obserwować media jak raz że naprawdę nie mam na to czasu, a dwa że jak widać wyniki, opinie publiczne mówią więcej, ale nazywaj mnie jak chcesz, ale dalej będę powtarzać ze pojęcia nie masz.

0

@draxidox No tak, a najczęściej o tym mówią osoby które gadają właśnie o gównotematach typu "wiecie no zjadłem z rana, ale czad" la bamba to miejsce kontrastów, a nie jedynej słusznej myśli.

0

@maroon Zależy jakiego rolnika, czy walił chemię czy nie.

1

@Safrani To smacznego ci życzę.

0

@FcPortoFan1999 Ale też jest tam polityka, a w polskiej piłce to o kuźwa w ogóle polityka jest non stop.

0

@maroon Zależy od której strony zaczynasz, czy z lewej czy z prawej.

0

@LAMC_10 Ale w każdej tak stronie jest, nie da się tego uniknąć i jednak dalej jest to lepsze niż właśnie dyskusje o niczym.

9

Osobiście nie rozumiem jojczenia na to, że polityki w LR powinno nie być. Po pierwsze, te tematy jednak poruszają społeczność — ogromna część aktywnie w tym dyskutuje, czy merytorycznie, czy nie, ale ludzie dzięki temu mogą ze sobą aktywnie dyskutować. Po drugie, nie da się za bardzo usunąć tego tematu, bo żyjemy wokół polityki i fakt faktem, niemal każdy temat się z tym wiąże. Po trzecie, te dyskusje są przeważnie sensowne, mimo naprawdę momentami ostrych wyzwisk, aniżeli dyskusje o tym, co ja wypiłem/-łam z rana i o tym, że trzeba pokazać się przed anonimowymi ludźmi, albo dyskusje — tak jak podkreślił @BorzyKrzys — o jedzeniu kanapki czy o zupełnie niczym, co uważam za największy zaśmiecacz strony.

La Bamba bez polityki też straciłaby swój charakter, uważam.

0

@PeRRy a jeszcze coś, że UK to nie tylko Anglia.

https://www.facebook.com/share/p/14baqq67i1q/

0

@BorzyKrzys No to jest smutne. Bo tutaj mamy realne problemy jak załamywanie się finansów publicznych oraz celowe prywatyzowanie ochrony zdrowia, ale ważniejsze jest gadanie o pisie, no ale tak to jest jak się mówi o problemach które bardziej dotyczą partii niż zwykłych ludzi, a jeśli dotyczą to chyba bananów z Warszawy.

4

@BorzyKrzys Typowi multimilionerzy stosujący celebrity washing do podniesienia swoich ratingow.

Tak samo robi Taylor Swift I wielu innych oderwanych od rzeczywistości celebrytów.

0

@BorzyKrzys Oba są niepotrzebne. Zarówno kult religijny jak i posty dotyczące jedzenia kanapki, pokazywania się publicznego na forum pełnego spermiarzy oraz gadania, że pije się kawkę itp niczego nie wnoszą.

7

@BorzyKrzys https://oko.press/na-zywo/na-zywo-relacja/ministra-zdrowia-chce-ciecia-pensji-w-szpitalach

Jakby tego było mało to przez decyzje grendy szpitale już przerzucają pacjenta z diagnostyka do prywatnych zakładów.

0

@PeRRy "Widzisz i tu wiem, że zakończę dyskusje z Tobą, bo zakrawa tu deluzją" - nie oglądam brytyjskich mediów, ale skoro ma takie poparcie, to jego przekaz trafia do mas.

Dalej to są dowody na to, że ludzie żałują wyjścia z Unii Europejskiej, liczby też to pokazuja, więc no to ty nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz i zresztą jak powtarzam, UK to nie tylko Anglia.

"Wybory są świetnym wyznacznikiem opinii publicznej, a głosowanie na typa, który dopiero co wyprowadził ich z Uni, pomimo dalszego spadku poziomu życia, jest świetnym dowodem na to, że Angole nie żałują wyjścia."- słucham? Do niedawna Farage miał bardzo niskie poparcie, ale polityka partii konserwatywnej, później partii labour doprowadziły do kolejnej zmiany opinii publicznej. Jezu gościu weź się nie ośmieszaj I trzeba naprawde być osoba o niezbyt lotnym rozumieniu opinii publicznej jeśli się mówi, że to świetny przykład tego, że brytyjczycy nie żałują wyjścia z UK, bo to wcale nie jest tak, że władze dalej doprowadzają do zapaści ten kraj zamiast go wyciągać do góry.

0

@A4ron Rzadko, bo laska włączyła opcje antencjometru do stratosferycznego poziomu I bardzo często zbiera co najmniej dwie dyskusje do gorących które są w większości bezsensowne.

3

@BorzyKrzys Nie no minister zdrowia jest zdecydowanie najgorsza minister w obecnym rządzie.

Tutaj nie ma takiego wpływu na los ludzi jak baba która chce już ucinać pensje dla służby zdrowia , nie wiem czy to widziałeś?

0

@PeRRy Bo partia Faragea najwidoczniej ma przekaz który trafia do mas i tyle. Jak zaczynają się łamać finanse publiczne, to ludzie idą zawsze do partii które mają przekaz idealnie w nich skierowany co pokazała historia. Spoko, jak przejmą władze jeszcze bardziej dowala UK, bo kolejna prawicowa partia która strzela gornolotne haselka, ale później może być ciężko jeśli dojdzie do betonowania władzy czego przykładem są Węgry gdzie musiało dojść do ogromnego pospolitego ruszenia.

Badania mówią co innego ale ok, tak samo sytuacja UK po wyjściu z Unii Europejskiej. Tak jak ci napisałem wcześniej, tak jak napisze teraz, nie masz i nie będziesz mieć w tym racji. Poza tym UK to nie tylko Anglia ale I Szkocja, Walia.

A nasz kraj czeka podobny los, bo obecny rząd tnie finanse publiczne (mowa tu o ochronie zdrowia) aż miło.

0

@PeRRy Nie miałeś racji I nie masz racji. To efekt polityki neoliberalnej Starmera i partii konserwatywnej która odbija się po latach, a brexit dalej odbija się w UK i tego nie da się podważyć.

Teraz co? Monolog jakiś stworzysz?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

16

Fajna ta La Fabrica Realu Madryt - Mamy typa który wysyłał nudesy bez zgody kobiety oraz typa który pisał z niepełnoletnia, a w dorosłej drużynie jest za to pełno dużych dzieci oraz agresorow.

Real Madryt to chyba taka w tej chwili wyspa Epsteina która przyjmuje najgorsze co popadnie i jeszcze wychowa od małego.

0

@MirusAmisz on i @Roobo ,uwielviam chłopaków.

0

Arnold ponoć płakał z powodu konfliktu tchouameniego i valverde.


0

@Ilka halo @Redakcja niech ktoś wywali ten rasistowski komentarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?