0

On ten Bułka nie poszedł do Chelsea!

0

Ja jak już wspomniałem miałem na miesiąc najdłużej. ;D

0

Żebyś się jeszcze nie zdziwił :P

22

Legenda głosi, że Messi dostał imię po piosenkarzu Lionelu Ritchie'm, wykonawcy nieśmiertelnego "Hello". Prawda jest jednak inna - Argentyńczyk miał mieć na imię Leonel, ale jego ojciec, po drodze do urzędu, uznał, że ta druga wersja zapisu będzie brzmieć i wyglądać ładniej. Wróciwszy do domu, zaskoczył żonę imieniem syna. :D

1

Może pomoże xD

7

Uważam że Hulk marnuje się trochę w tym Zenicie ;/

0

xD.

3

Nie chcę kolejnego miesiąca bez stronki xD

0

Czy za wstawienie linku do filmiku z przekleństwami też jest Ban?

6

Haha leje z Barw Szczęścia xD Wątek piłkarski i homoseksualny w jednym ;D nie mają już chyba czego nagrywać.

2

Padłem xD.

0

Jaka była wasza najwyższa średnia jaką mieliście w szkole?

0

To jego sprawa jak wygląda. Ważne że piosenkę na dosyć Eurowizyjną.

0

Nom nie chce się włączyć ;)

1

Ja tam wiem że nienawidzicie ( nie wszyscy) Szpaka. Ja go toleruję. Jego życie, jego styl i myślę że nie mamy prawa go osądzać. Ja kibicuję mu na Eurowizji, mam nadzieję na jak najlepszy wynik naszego reprezentanta. Powinniśmy mu kibicować ;)

0

Ty chyba nie wiesz co to znaczy piękność...

4

Dziś Lucho ma urodziny ale by było super jakby barca dziś została mistrzem.

0

Nie czaję już trochę o co chodzi jak piszecie : Nie tutaj. Wytłumaczy ktoś o co chodzi?

0

O co wam chodzi o to nie tutaj?

0

Barca B nie może awansować do la ligi.

6

PATRICK EKENG. Mimo że nie znałem tego piłkarza to gdy oglądam nagranie z wczorajszego meczu ogarnia mnie rozpacz... Módlmy się za niego. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Spoczywaj w pokoju... :(

1

Mieliście kiedyś taką załamkę że nic wam na treningu nie wychodziło, że mieliście dość? Jak wychodziliście z takich sytuacji?

0

To chyba jednak fakt xD

0

Nie palę, chodzi mi bardziej o bieganie np. Podczas grania w nogę.

1

Po większym wysiłku od czasu do czasu gdy biorę głębszy oddech to kaszlę i czuje takie jakby swędzenie w gardle. Czy to coś związanego z mocnym wysiłkiem?

1

Co robić żeby się nie męczyć podczas biegania? Naprawde istotne jest to.w jaki sposób oddychamy podczas biegu?

0

Jak tam ciężka matma dziś była maturzyści? :D

0

4 miejsce w PD daje eliminacje do LM?

0

Jakie macie typy na Europejską?

0

Mi nie chodzi teraz o Barcę. Tylko o Real Madryt , który zupełnie nie zasłużenie wygra LM. Możecie mnie posądzać o ból d***py

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?