Karooos
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On ten Bułka nie poszedł do Chelsea!
0
Ja jak już wspomniałem miałem na miesiąc najdłużej. ;D
0
Żebyś się jeszcze nie zdziwił :P
22
Legenda głosi, że Messi dostał imię po piosenkarzu Lionelu Ritchie'm, wykonawcy nieśmiertelnego "Hello". Prawda jest jednak inna - Argentyńczyk miał mieć na imię Leonel, ale jego ojciec, po drodze do urzędu, uznał, że ta druga wersja zapisu będzie brzmieć i wyglądać ładniej. Wróciwszy do domu, zaskoczył żonę imieniem syna. :D
1
Może pomoże xD
7
Uważam że Hulk marnuje się trochę w tym Zenicie ;/
0
xD.
3
Nie chcę kolejnego miesiąca bez stronki xD
0
Czy za wstawienie linku do filmiku z przekleństwami też jest Ban?
6
Haha leje z Barw Szczęścia xD Wątek piłkarski i homoseksualny w jednym ;D nie mają już chyba czego nagrywać.
2
Padłem xD.
0
Jaka była wasza najwyższa średnia jaką mieliście w szkole?
0
To jego sprawa jak wygląda. Ważne że piosenkę na dosyć Eurowizyjną.
0
Nom nie chce się włączyć ;)
1
Ja tam wiem że nienawidzicie ( nie wszyscy) Szpaka. Ja go toleruję. Jego życie, jego styl i myślę że nie mamy prawa go osądzać. Ja kibicuję mu na Eurowizji, mam nadzieję na jak najlepszy wynik naszego reprezentanta. Powinniśmy mu kibicować ;)
0
Ty chyba nie wiesz co to znaczy piękność...
4
Dziś Lucho ma urodziny ale by było super jakby barca dziś została mistrzem.
0
Nie czaję już trochę o co chodzi jak piszecie : Nie tutaj. Wytłumaczy ktoś o co chodzi?
0
O co wam chodzi o to nie tutaj?
0
Barca B nie może awansować do la ligi.
6
PATRICK EKENG. Mimo że nie znałem tego piłkarza to gdy oglądam nagranie z wczorajszego meczu ogarnia mnie rozpacz... Módlmy się za niego. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca. Spoczywaj w pokoju... :(
1
Mieliście kiedyś taką załamkę że nic wam na treningu nie wychodziło, że mieliście dość? Jak wychodziliście z takich sytuacji?
0
To chyba jednak fakt xD
0
Nie palę, chodzi mi bardziej o bieganie np. Podczas grania w nogę.
1
Po większym wysiłku od czasu do czasu gdy biorę głębszy oddech to kaszlę i czuje takie jakby swędzenie w gardle. Czy to coś związanego z mocnym wysiłkiem?
1
Co robić żeby się nie męczyć podczas biegania? Naprawde istotne jest to.w jaki sposób oddychamy podczas biegu?
0
Jak tam ciężka matma dziś była maturzyści? :D
0
4 miejsce w PD daje eliminacje do LM?
0
Jakie macie typy na Europejską?
0
Mi nie chodzi teraz o Barcę. Tylko o Real Madryt , który zupełnie nie zasłużenie wygra LM. Możecie mnie posądzać o ból d***py