Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie ja krzyczę o remisie z Espanyolem "bo sędzia".
2
Jak rozumiem wszystkim tutaj przeszkadza brak karnego dla Realu za faul na Bale'u, tak? ;-)
0
Dropbox, dysk Google, albo strony typu speedyshare.
0
Mnie przekonal szczegolnie trzeci akapit, a Ciebie?
0
Musialby wygrac 5:0 na Camp Nou zeby przeskoczyc Barce, minimalne szanse.
2
Raczej nie o kasę, ale o to, żeby na zarzut że zrobili takiego babola mogli odpowiedzieć świstkiem z sądu "to nie nasz błąd"
0
Prezydent roku? Kpina.
Trener roku? Kpina [2]
2
Komentarz 10/10 :-)
0
Oczywiście że ma, bo kto by nie miał chętki na takiego świetnego piłkarza? Ale bądźmy poważni, nikt nie wyłoży 200mln ojro na gościa, nikt się na to nie zgodzi, a w szczególności finansowe fair play. Takie pitolenie ze strony gazet to szukanie tanich sensacji, podbijanie sprzedaży.
0
Wyzwania w jedzeniu pączków na czas?
0
Co mnie to obchodzi?
0
Pozostaje jeszcze wola piłkarza wtedy.
0
Przede wszystkim nawet gdyby jego ojczulek się zgodził na jakąś dziewięciocyfrową kwotę, to wymagana byłaby zgoda klubu. A gdyby klub w takiej sytuacji się zgodził do tego, to znaczyłoby że Neymar tyle dla nich znaczy co funt kłaków, więc wtedy na pewno sam chciałby już odejść.
0
Oho, łykanie pismackich bredni jak pelikan, lubię to :-)
0
Messi wygra złotą piłkę!
Śpij słodko :-)
3
Rozumiesz pojęcie ironii?
0
Mou do City (bardziej pasuje tam IMO), Guardiola do United, to by były derby Manchesteru wtedy :-)
0
Faktycznie nie zauważyłem, że jest już tylko 3 finalistów... Cała trójka mocna, ciekawe kto wygra
0
Swoją drogą czy uważacie że Messi ma szansę na nagrodę Puskasa w tym roku? Patrząc na konkurencję - będzie bardzo ciężko
0
Ten turniej w ogólności jest bez sensu, dorzuca drużynom niepotrzebne mecze w środku sezonu... Tak jak wielu trenerów mówi.
16
Ja bym chciał żeby Guardiola poszedł do MU zamiast City, chciałbym żeby przywrócił tej drużynie blask czasów Fergusona.
0
Ciekawe, czy to pierwszy raz kiedy Messi ma statystycznie mniejszy stosunek strzaly/bramki niz Ronaldo?
0
\m/
0
Spokojnych, radosnych i wesołych świąt Wam wszystkim i każdemu z osobna.
0
No to wszystko jasne, sprzeciw wycofany ;-)
0
CR grymasi, przynajmniej tak twierdzą media.
0
Gruby Benek? oooo kurde, nie wiedziałem że zamawiam pizzę u trenera Realu D:
2
Przecież wina Barcelony, gdyby umieścili na Esteladach sierp i młot to nikt nie miałby problemu że kibice wnoszą je na stadion. /ironia
1
Aaa, to pewnie dlatego? Real zdobywa trofea tak rzadko, że jak je zdobywa to MD i Sport tego nie zauwazają... ;-)
1
Każdy ma swojego Cristiano?