0

To nie ja krzyczę o remisie z Espanyolem "bo sędzia".

2

Jak rozumiem wszystkim tutaj przeszkadza brak karnego dla Realu za faul na Bale'u, tak? ;-)

0

Dropbox, dysk Google, albo strony typu speedyshare.

0

Mnie przekonal szczegolnie trzeci akapit, a Ciebie?

0

Musialby wygrac 5:0 na Camp Nou zeby przeskoczyc Barce, minimalne szanse.

2

Raczej nie o kasę, ale o to, żeby na zarzut że zrobili takiego babola mogli odpowiedzieć świstkiem z sądu "to nie nasz błąd"

0

Prezydent roku? Kpina.
Trener roku? Kpina [2]

2

Komentarz 10/10 :-)

0

Oczywiście że ma, bo kto by nie miał chętki na takiego świetnego piłkarza? Ale bądźmy poważni, nikt nie wyłoży 200mln ojro na gościa, nikt się na to nie zgodzi, a w szczególności finansowe fair play. Takie pitolenie ze strony gazet to szukanie tanich sensacji, podbijanie sprzedaży.

0

Wyzwania w jedzeniu pączków na czas?

0

Co mnie to obchodzi?

0

Pozostaje jeszcze wola piłkarza wtedy.

0

Przede wszystkim nawet gdyby jego ojczulek się zgodził na jakąś dziewięciocyfrową kwotę, to wymagana byłaby zgoda klubu. A gdyby klub w takiej sytuacji się zgodził do tego, to znaczyłoby że Neymar tyle dla nich znaczy co funt kłaków, więc wtedy na pewno sam chciałby już odejść.

0

Oho, łykanie pismackich bredni jak pelikan, lubię to :-)

0

Messi wygra złotą piłkę!

Śpij słodko :-)

3

Rozumiesz pojęcie ironii?

0

Mou do City (bardziej pasuje tam IMO), Guardiola do United, to by były derby Manchesteru wtedy :-)

0

Faktycznie nie zauważyłem, że jest już tylko 3 finalistów... Cała trójka mocna, ciekawe kto wygra

0

Swoją drogą czy uważacie że Messi ma szansę na nagrodę Puskasa w tym roku? Patrząc na konkurencję - będzie bardzo ciężko

0

Ten turniej w ogólności jest bez sensu, dorzuca drużynom niepotrzebne mecze w środku sezonu... Tak jak wielu trenerów mówi.

16

Ja bym chciał żeby Guardiola poszedł do MU zamiast City, chciałbym żeby przywrócił tej drużynie blask czasów Fergusona.

0

Ciekawe, czy to pierwszy raz kiedy Messi ma statystycznie mniejszy stosunek strzaly/bramki niz Ronaldo?

0

\m/

0

Spokojnych, radosnych i wesołych świąt Wam wszystkim i każdemu z osobna.

0

No to wszystko jasne, sprzeciw wycofany ;-)

0

CR grymasi, przynajmniej tak twierdzą media.

0

Gruby Benek? oooo kurde, nie wiedziałem że zamawiam pizzę u trenera Realu D:

2

Przecież wina Barcelony, gdyby umieścili na Esteladach sierp i młot to nikt nie miałby problemu że kibice wnoszą je na stadion. /ironia

1

Aaa, to pewnie dlatego? Real zdobywa trofea tak rzadko, że jak je zdobywa to MD i Sport tego nie zauwazają... ;-)

1

Każdy ma swojego Cristiano?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?