Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale po co ma być cokolwiek finansowane przez państwo? Może jeszcze codzienne zakupy niech Ci państwo finansuje? Myślisz że to jest tak, że do maszyny "państwo" wkładasz 100zł i te 100zł pojawia się np. w kasie służby zdrowia która Cię leczy jak zachorujesz? Takiego wała, biurokracja synku. Dlatego lepiej jak zapłacisz za to leczenie sam, bo nie przechodzi to przez machinę biurokracji, która przeżera część tej kwoty BEZPOWROTNIE.
>"Poza tym w Polsce i tak mamy niskie podatki"
No tak, jesteśmy w dupie ale przecież zawsze mogło być gorzej, co nie? Po co mieć lepiej, jak można tkwić w tym samym syfie?
3
No jakim prawem sprawę karną prowadzi prawnik? Przecież powinna tu działać ława przysięgłych złożona z Socios Barcy.
0
Po prostu nie wierzę w spiski. W sprawie piłkarzy Realu też były prowadzone śledztwa dotyczące nieprawidłowości podatkowych, ale o tym się przecież nie powie, bo to by burzyło obraz "globalnego spisku antybarcelońskiego".
0
W latach 2004-2011 premierem Hiszpanii był zagorzały Cule.
Czy możemy węszyć spiseg Wielkiej Barcy 2009-2011 właśnie za sprawą Zapatero?
0
Na temat niepodległości Katalonii polecam ostatnią SUKĘ od Hala Dzieci:
0
Za czasów Franco Barca również święciła sukcesy, takie jak 8 mistrzostw, 10 wicemistrzostw, 9 Pucharów Hiszpanii, 1 finał Ligi Mistrzów (który przegrała oczywiście bo Franco).
Porównanie z Realem:
13 mistrzostw, 5 wicemistrzostw, 5 Pucharów Hiszpanii i 6 Lig Mistrzów.
Na arenie międzynarodowej Real > Barca, przy czym nie można powiedzieć tu o jakimkolwiek wpływie "złego Franco". Natomiast na arenie krajowej osiągnięcia obu zespołów są zbliżone.
Ale oczywiście przecież za Franco Barca nic nie mogła wygrać bo by wszystkich rozstrzelali :-)
0
https://pbs.twimg.com/media/BlaKdBrCMAAVWfb.jpg
Spiseg, na tym zdjęciu widać jak Ronaldo podkłada Messiemu pod koszulkę te miliony do których przyczepiła się skarbówka.
Można szukać spisków wszędzie, albo po prostu zaakceptować to, że tatuśko robił wały i pretensje można mieć tylko do niego - a kwestią ustalenia jest to, czy Leo wiedział o tym, czy nie...
0
Czyli potwierdzasz chłopie że nic nie wiesz o ekonomii. Jak zabierasz więcej tym złym milionerom, to oni koszta podatkowe przerzucają na konsumenta - czyli typową polską biedną rodzinę, która ledwo wiąże koniec z końcem. Żeby ulżyć takiej rodzinie trzeba obniżyć obciążenia podatkowe, a nie dowalać więcej podatków i próbować jakieś miernej redystrybucji która nic dobrego nie przyniosła. Państwo powinno się od ludzi odpieprzyć i dać im żyć tak jak chcą.
0
Absurdalne to mało powiedziane.
0
Świetny argument. Morderstwa też były i będą. Podobnie gwałty. I kradzieże. To znaczy że wszystkie te rzeczy są fajne? Nie sądzę.
Podatki to grabież, a takie podatki jakie się dowala piłkarzom to w szczególności. Kij mnie obchodzi że zarabiają grube melony, nie jestem zawistną cebulą. Oni na te pieniądze zasłużyli.
0
Blada Twarz + Tiger BLACK = rasizm na 100%. Do Sztumu z nim.
0
W Santosie prawie całe życie grał Pele, więc nie wiem czy trzeba było Neymara żeby ten klub miał rozpoznawalność...
0
A to niby dlaczego?
1
Pojechałbym z Tobą, ale pieniądze...
0
http://www.meczyki.pl/skroty/51336/manchester_city_newcastle_united_61.html
Zaczął w '42, skończył w '62. Ta-da
0
Co za bandytyzm, niby z jakiego tytułu należy się państwu choćby jeden eurocent z tych milionów które wypracowują sobie Messi, CR, czy Neymar...
1
Albo to pismaki chcą obsmarować Grimaldo za to co powiedział o Enrique, kto wie.
3
Nazywając MU "drużyną opartą na pieniądzach" tylko się ośmieszasz.
0
"Już bardziej nie mogą nas skrzywdzić."
Nie chcę być czarnowidzem, ale zawsze kiedy myślisz że gorzej być nie może, znajdzie się coś co Ci udowodni, że jednak gorzej być może.
0
Tym tekstem o pozwoleniu od Shakiry dostał u mnie +50 do sympatii :'D
0
Kontuzja to kara. A każdy wie że lepiej posiedzieć dwa mecze na ławce niż 2 miesiące w szpitalu...
0
Artykuł dobrze napisany tłumaczy prawie wszystko, ale nie tłumaczy jednego - u licha skoro Messi czuje dyskomfort, to nie może powiedzieć "Trenerze, czuję się źle, wolałbym nie grać"? Czy on nie ma instynktu samozachowawczego?
12
Pedro 17, Chelsea 17, przypadek?
1
Drużyna Więzienia Barcelony zostaje mistrzem Hiszpanii ;-)
0
"Niewiele goli strzelonych nie niepokoi, ponieważ stwarzamy sytuacje."
Coś na temat niestrzelania goli a tworzenia sytuacji może powiedzieć Real po przegranym półfinale LM w zeszłym sezonie. Jak nieskuteczność nie niepokoi to coś jest nie tak...
5
wiem że się czepiam... ale po co wrzucasz komentarz pod komentarzem pod wypowiedzią Roberto?
31
Brawo pismaki, więcej zamętu siejcie. Jutro napiszą że FIFA nalega na rejestrację Ardy a Barca się nie zgadza.
0
W tej sytuacji powinien zdjąć Ronaldo, który nie grał absolutnie nic.
2
Akurat w tej kwestii mają rację, bo nieskuteczność i piach Realu to jedno, ale zmienienie Benzemy podczas gdy był on jedynym sensownym piłkarzem w linii ataku, to był gwóźdź do trumny tego meczu. Grubas się nie popisał.
0
Skoro tak mówisz
*pjona*