0

Oczywiście że jestem fanboyem Ronaldo, świadczy o tym chociażby moje krytyczne podejście do jego wybryków. A Tobie poleciłbym "wypad" do biblioteki po słownik języka polskiego i naukę interpunkcji.

0

0

Ale po co mam porównywać? Ja nie ogłaszam swoich sądów na temat wyższości X nad Y publicznie, stąd też nie odczuwam potrzeby publicznego argumentowania dlaczego X > Y. Tu po prostu odpowiadam na komentarz fanboja, dla którego cokolwiek Messi zrobi, to jest to udowodnienie jego wyższości.

0

Zdaje się że po prostu ktoś się pomylił w redakcji.

2

Ronaldo bo strzelił 5 bramek asysta?

Te porównania są żałosne, dla jednych hala dzieci Ronaldo jak posmyra się po jajach to udowadnia że jest najlepszy, dla drugich dzieci Messi będzie najlepszy jak zwymiotuje... Akurat porównując po tej kolejce LL to Messi się szczególnie mocno nie wyróżnił...

1

Po postawie ciała Messiego widać że upadał nienaturalnie, czyli zanurkował.

6

"W 77. minucie po indywidualnej akcji Argentyńczyk przesądził o zwycięstwie Barcelony."

To podanie od Suareza i gol z pierwszej piłki to "indywidualna akcja"?

7

Oczywiście że płakała, wycierając zapłakane oczy pięcioma bramkami i asystą. Kolejny fanboj Messiego z kompleksem Ronaldo, współczuję.

0

Dlaczego Messi nie gra, wie ktoś? Ze względu na narodziny dziecka, czy coś innego się dzieje?

6

Jak ludzie zapominają o Joga Bonito to potem zarzucają takiemu Neymarowi że "ośmiesza". Kiedyś to samo robili Ronnie, Ronaldo i wszyscy się zachwycali, co się zmieniło?

0

Nie, podajesz przykłady które są tak trafione jak strzały Imperialnych Szturmowców. Landy w RFN mają dość dużą autonomię, podobnie jak stany w USA, stąd żadnemu z nich nie pali się do walki o niepodległość. Jedyny przykład który podałeś, a który jest celny, to Ślązacy w reprezentacji Polski, ale jakoś nie słyszałem o aktywnym członku RAŚ grającym dla biało-czerwonych, stąd też dość nietrafiony przykład.

3

Ty udajesz, czy piszesz tak na serio?
Wiesz, że Katalonia jest ewenementem na skalę światową, nie ma drugiego takiego regionu który tak głośno i tak mocno domaga się oderwania od kraju?

1

"czasem zakładasz kostium kąpielowy i klapki."
Piketa regularnie zakłada skarpety, a na to sandały.

0

>Shakira
>fałszuje
wybierz jedno

0

Tak, Bartra > Pique ;-)

0

"wygraliśmy waszą ligę, teraz idziemy po puchar waszego króla!!" - Pique w 2011 roku.
Jeżeli określenie "wasza liga" "wasz król" nie niosą za sobą "wasze państwo", co jest lekceważące, to ja nie wiem...

1

Gwałty też stają się (szczególnie w czasie nalotu tych imigrantów) takie popularne, że może przestaną być przestępstwem?

0

Będzie się drapał po jajkach wymownie patrząc na sędziego.

5

To Mourinho wsadzający palec w oko śp. Tito też był "madridistą z krwi i kości, zaogniającym atmosferę, nakręcającym emocje"? Jest pewna granica, między kulturalnym nakręcaniem emocji a zwykłym chamstwem, a Pikieta jej niestety nie zna.

0

Dziecko, ty ewidentnie reperujesz sobie moją osobą jakieś kompleksy... Odpuść sobie, no chyba, że te lajki które dostajesz pozwalają czuć przynajmniej szczątkową satysfakcję z twojego nudnego żywota. W takim wypadku - proszę bardzo, korzystaj sobie, trzeba pomagać.

1

Wyobrażasz sobie, żeby takie słowa, jakimi ostatnio regularnie rzuca Pique, padły z ust Puyola, który jest wzorem do naśladowania? Ja nie potrafię.

2

Na pewno nie krzyczy do Stopy "sram na twoją matkę", w odróżnieniu od.... Czekaj, zdaje się, że Pique?

5

Nie spodziewałem się tutaj tak dużej krytyki dla Pique i swoistego "poparcia" dla gwizdów. Jestem mile zaskoczony, wiara w ludzkość przywrócona :-)
Jak sobie ktoś pracuje na swoją renomę, to ma. Czy ktoś się oburza na to, że w Barcelonie na Pepe krzyczą "pepe animal!"? Zapracował sobie, chociaż już od ~2 lat zachowuje się spokojnie, to łatka zwierzaka do niego przylgnęła. Tak i Pikej ostatnio pracuje na obraz naczelnego buraka, ma na co tak ciężko pracuje.

0

Och tak, wszystkie te tytuły które Barca wygrała za Franco aż wołają o pomstę do nieba, ta nieuczciwość, te przekręty....

0

Współczuję, proponuję terapię.

Skoro już czepiacie się jednego za to że zdarza mu się nie używać mózgu, to bądźcie konsekwentni i swojego "bożka" również rozliczajcie za jego wyskoki, bo zdarzają mu się regularnie (owszem, nie nurkuje, ale nie wiem co gorsze - nurkowanie, czy łapanie przeciwnika za gardło czy odpychanie z frustracją? (vide: Messi vs. Raldes, Messi vs. Srna)). Niezależnie od tego, Messi ma swoje regularne grzeszki i jeżeli czepiacie się jednego, a bronicie drugiego, to macie poważny problem z hipokryzją.

1

Krystyna nurkuje i dyskutuje z sędzia. Mourinho szuka z każdym zaczepki, a Messi się frustruje, kopie piłką w kibiców i łapie za gardło przeciwników. Wszyscy siebie warci.

2

Coś mi się wydaje, że Real może z grupy nie wyjść w tym roku.

0

Eurosport o 18

0

"sędzia z madrytu"
Ja pierniczę, co trzeba mieć we łbie żeby jak mantrę powtarzać ten kretynizm? Pique dostał zwiechy mózgu, jego idiotyczne zachowanie przesądziło o wyniku meczu, bo swoją głupotą osłabił zespół. Jaka różnica, z Madrytu, Barcelony czy Koziej Wólki? Jak piłkarz zachowuje się jak idiota to stosowną "nagrodę" odbiera. Pikej się pokazał z najgorszej możliwej strony, a zamiast na niego, krytyka spada na sędziego.
Wina sędziego, hala dzieci....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?