Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To Pepe też tylko "wyrażał emocje" kiedy skopał piłkarza Getafe po plecach :-)
Weź się stuknij w głowę zanim napiszesz coś równie głupiego.
0
Przez cały mecz komentowałeś w stylu Mourinho, czego to sędzia nie dokonał, skoro Real za Mou to była wieczna "wina sędziego", to Twoje komentowanie również.
0
Ktoś kto na to nie zasłużył? W tym dwumeczu to Barca nie zasłużyła na SPH. A reguły dobierania drużyn są jasne i od lat znane - więc z czym masz taki problem? Lepiej by Ci było gdyby Barca przegrała z Realem?
0
A Ty masz inny tryplet:
Kompleks Realu, Kompleks Ronaldo i Kompleks porażki Barcy :-)
0
Różnica jest taka, że Real w zeszłym sezonie wygrał 4 puchary, a Barca 0. I wtedy sytuacja wyglądała tak, że viska łepki spuszczały się nad każdą porażką Realu. Dzisiaj hordy viska łepków pokazują swoje madryckie kompleksy zrzucając porażkę w SPH na Madryt, macki Pereza i inne nadprzyrodzone zjawiska. Po jednej i drugiej stronie barykady są ludzie z wyprostowanymi zwojami mózgowymi, zabawne że swoim komentarzem wpisujesz się w ich grupę.
0
Nie, na tym polega praca piłkarza żeby nerwy trzymać na wodzy. A praca arbitra polega na tym, żeby piłkarzy którzy mają nierówno pod sufitem jak Ramos czy Pique wysyłać do szatni jak coś odwalą.
0
0
Nie, wcale nie zrzucasz winy na sędziego :-)
0
A co mieli robić? Utworzyć Barcy szpaler-autostradę do otwartej bramki? Weź się chłopie w główkę puknij zamiast takie idiotyzmy pisać. Grali tak jak się można było spodziewać od drużyny z przewagą 4 bramek grającej na terenie przeciwnika - bronili i to skutecznie, a Barcy w 1 połowie brakło szczęścia. Zamiast się pienić pogratuluj rywalowi który w dwumeczu był lepszy.
0
A kto miał grać? Barca vs Barca?
0
Bez honoru bo wygrał dwumecz? Cóż za żelazna logika...
0
Tak przy okazji to wielki szacunek za nieustanne zmiany na stronie Redakcjo, relacja tekstowa na wielki +.
0
http://i.ytimg.com/vi/RBZcHjsG4GM/maxresdefault.jpg
0
Czy tobie ktoś płaci za pisanie takich niewiarygodnych głupot? Dwadzieścia-kilka trofeów od 2009 roku, w porównaniu do kilku(nastu?) trofeów Realu świadczy dobitnie o tym, jak bardzo "ktoś" szkodzi Barcy na korzyść Realu.
0
Ty to ewidentnie masz jakiś kompleks Madrytu, to się leczy. A w zasadzie z tego się wyrasta.
1
Hala dzieci i viska łepki to ten sam poziom dna.
0
Skoro czerwona to musiał bardzo wulgarnie wyskoczyć do sędziego, zobaczymy w protokole pomeczowym.
0
Spalony Pedro był, masz oczy?
0
Rzucał się do sędziego liniowego, a skoro czerwo to pewnie musiał mu srogo pocisnąć wulgarnie.
0
Musiał coś posmarować sędziemu liniowemu srogo. Dobry obrońca, ale coś mu między półkulami nie styka regularnie... Co on się na Ramosa napatrzył?
0
Sergi Roberto.
3
Karma się zwróciła, za buractwo Pique przy świętowaniu Superpucharu Europy...
0
Komentarz usunięty
0
0
Ale wiesz że Neymar nie zagra bo jest chory?
2
No i znowu Enrique jest złym wuefistą :-) Co te nastroje wśród viska łepków to ja nawet nie wiem.
0
Trollujesz, prawda? Neymar jest chory i nie może grać.
2
Wcześniej przy każdym razie jak Messi przeskoczył CRa w LM (a przeskakiwali się co kolejkę nawzajem) były artykuły o nowym rekordzie Messiego, co się dziwić.
0
Moim zdaniem Messi MUSI to wygrać, inaczej będzie farsa. Nie lubię gościa, ale zdecydowanie jego forma czysto piłkarska (wyjmując różne kontrowersje pozafutbolowe) jest niezrównana i CR do niego w tym roku nie dorasta.
1. Messi
2. CR
3. Suarez
Chociaż nie jestem pewien czy CR zasłużył na 2 miejsce, czy nie Suarez.
2