2

A jak już Messi podobną bramkę do tej z Bilbao strzeli, to Chiellini powie, że to przecież nie było Serie A, tylko Liga Mistrzów ;-)

0

Jak teraz przeczytałem swój komentarz to brzmi to jakbym to pisał tonem ciężkiego zarzutu, chciałem tylko zwrócić uwagę, przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony.

0

"(...) Francisco Franco. Od siedmiu lat to jego puchar."
W 1942 roku? Przecież wojna domowa skończyła się w 1939 roku, więc jakie 7 lat?

1

Ciekawostka numer 42: Real gadał tak samo przed 1/2 LM z Juve i skończył jak skończył.

0

Celta Vigo prowadzona przez Enrique była bardzo chwalona.

2

Ja bym tego Beniteza nie skreślał, Enrique też był przed i na starcie sezonu rzucany na pożarcie a kończy z Mistrzem i perspektywą potrójnej korony.

0

No tak, powinien sędziować sędzia z Barcelony albo z Bilbao, byłoby najuczciwiej. Myślisz Ty czasem nad tym co piszesz?

0

Khem, Gerardo Martino :-)

0

100% szacunku do cudzego zdania jak widzę xD

0

Kto wie, pożyjemy, zobaczymy.

0

Czerwony Ramos?

2

Tytoń się udał w tym sezonie, fakt. Dobrze widzieć polaków grających w takich ligach jak LL, PL, czy Bundesliga na tak dobrym poziomie :-)

1

FC BarceLevante. Beznadziejne stroje.

0

Odchodzi legenda, bez dwóch zdań. Można mieć zastrzeżenia do jego wypowiedzi (murawa nie chciała z nami grać etc.), ale piłkarzem był i wciąż jest niesamowitym.

0

Jak gra do tej pory Verminator?

0

Owszem. Wszystkie te liczby świadczą tylko o tym, jak wielki wpływ na tytuły ma poziom całej drużyny. Dla mnie nie istnieje "Messidependencia" czy "Cristianodependencia" oni dają wiele drużynie, ale bez drużyny sami mogą co najwyżej zdobywać Złote buty.

0

Skoro piszesz o peszku za 45 bramek i brak mistrzostwa, to strzelenie 50 i nie zdobycie mistrzostwa to taki większy peszek.

0

W 2012 Messi strzelił 50 i nie zdobył mistrzostwa, tak więc wiesz...

0

Właśnie pokazujesz, że masz ból dupy o Ronaldo.

0

Messi grał we WSZYSTKICH meczach w lidze w tym sezonie D: Chłop ma końskie zdrowie...

0

Twarz ma co najmniej poprawną, czepialstwo to cudowna rzecz.

6

Nie rozumiem skąd tyle głosów na bramkę Messiego - rozumiem, że dała ona mistrzostwo Barcy, ale wizualnie i estetycznie nie może konkurować z bramką Rochiny, czy nawet Juanfrana (tu kwestia dyskusyjna)...

4

Nie, to jest pycha.
Ta sama pycha która zgubiła Real w 1/2 LM.

2

Bo to zadupie, niemalże Azja, a transport tam jest niebezpieczny (loty nad Donbasem, Osetią i Abchazją...)

0

No nie mów mi, że nagle staniesz się obrońcą hala dzieciaków? :-)

0

Przypominam, że trofea z zeszłego roku (w szczególności LM i KMŚ) zdobyte przez Real nie odbiły się nawet słowem w katalońskiej prasie.
Zwróć uwagę, że madryckie dzienniki pomimo oczywistego dla nich tematu nr. 1, czyli koszykarskiej LM poświęcają mistrzostwu Barcy co najmniej połowę okładki. Podobnego ruchu ze strony katalońskich pism nie uświadczysz nigdy.

1

No popatrz jakie zdziwienie, w Madrycie potrafią napisać o wygranej przeciwnika, katalońskie gazety o trofeach Realu nie napiszą nigdy nic.

2

A tam więcej szkodliwych? W jaki sposób? Biegają z karabinami i wmuszają w ludzi swoją hala-wiarę? Każdy hala/viska dzieciak to szkodliwy syf nadający się do odstrzału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?