Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najsłabszego? Po dwumeczu z Atletico co najwyżej "nieskuteczny", w żadnym wypadku "słaby".
7
Chyba typowe viska/hala dziecko, dla którego przegrana Realu/Barcy jest ważniejsza od zwycięstwa własnej drużyny. Mnóstwo takowych na tej stronie.
3
To płacze ich hipokryzja.
0
Real pomścił 0-7 z Barcą w zeszłym sezonie, klepiąc ich 5-0 ;-)
3
To były #mackipereza
0
Myślę że Real ma szanse przejść Atletico, a Monaco pokonać Juve. Chociaż wydaje mi się, że awansują Juve i Real.
0
Boże, widzisz i nie grzmisz, dalej te bzdury o "armii wchodzącej do szatni"...?
Po pierwsze: Nawet założywszy, że armia wchodziła do szatni w Hiszpanii, jakim cudem mieliby to robić na obcej ziemi? (Liga Mistrzów/Puchar Europy to rozgrywki MIĘDZYNARODOWE!!)
Po drugie: Barca w swojej historii najwyżej przegrała z Athletic Bilbao 12-1, niby dlaczego nie mogła w takim razie przegrać 11-1 z Realem, który od zawsze był klubem z topu? Tym bardziej że te 2 mecze dzieliło zaledwie 12 lat czasu.
Po trzecie: Dlaczego nie słuchasz nawet swoich piłkarzy, którzy po owej porażce 11-1 mówili że przegrali zasłużenie i nie ma mowy o żadnych wojskach w szatni?
Po czwarte: Dlaczego część kibiców Barcy to takie płaczki które nie potrafią uznać dokonań Rywala? Jakoś nie widzę kibiców Realu którzy płaczą że Manita czy 2:6 na SB to efekt wejścia policji politycznej (a rządził wtedy komunista, miłośnik Barcy, Zapatero) do szatni Realu? No przecież musiało tak być, inaczej tak wysoko by nie przegrali, co nie?
0
W końcu Iker trafił do klasyfikacji Zamora :P
0
Iniesta został okradziony w 2010 roku.
1
Klopp :-) Jak już podkradać Borussię, to całą :-)
0
Dlaczego? Bardzo dobre zawody prowadzi.
1
Rudy stwierdził że znudziło mu się bycie bohaterem Barcy po meczach z Realem i Celtą, więc huknie sobie samobója :P
0
sport.tvp.pl, polecam
7
Całkiem ładnie grają dzisiaj. Brakuje trochę dokładności i szczęścia, jak ze słupkiem Messiego, ale nie jest źle ogółem. Myślę, że Barca skończy zwycięsko :-)
0
Magia, Messi taką siatę założył, że aż piłkarz zmienił kolor skóry. Cuda się dzieją :-)
0
Walka z wiatrakami.
0
4 porażki 3 remisy, wliczając wczorajszy mecz.
0
Na RealMadrid.pl też zaliczają 34 bramki Leo, redaktorka napisała że wszystkie oficjalne dane pokazują 34 bramki.
0
Na tę chwilę Messi jest faworytem do ZP. Ronaldo ostatnio wystrzelił, ale to Messi notuje fenomenalny początek roku.
1
Cieszyłby się, bo oznaczałoby to że drużyna gra dobrze? (A możliwe że nawet by mu asystował)?
0
Po spędzeniu dzieciństwa w La Masii to i w Sfornicy Czarnowąsy mogę grać... ;-)
0
Zastanówcie się lepiej czy jesteście fanami Barcy, czy antyfanami Realu... Bardziej boli Cię trofeum Realu niż brak trofeum Barcy?
1
Bardzo dobry sędzia, zapowiada się spokojny mecz.
0
Tak bardzo Cię obchodzą trofea rywala? Nie powinieneś przypadkiem myśleć że "obronienie Decimy oznacza porażkę Barcy" i dlatego, TYLKO dlatego byłoby to negatywne?
0
Człowiek chciałby mieć drugie życie żeby móc trafić do La Masii i przeżyć taką historię.
0
Ale wiesz, że w zasadzie mając Real za zespół słabszy, kibicując Atleti skazujesz Barcę w następnej fazie nie dość że na silniejszego przeciwnika, to na brak Klasyku?
4
Mes que un Futbolista
0
"(...) potwierdzały całkowitą dominację Katalończyków nad słabo prezentującymi się gośćmi."
W sensie gospodarzami. Sevilla była gospodarzem, Redakcjo.
0
Nie, bo w obecnej piłce nożnej nie obowiązuje przeglądanie powtórek pomeczowych i karanie na ich podstawie.
0
Za to że dostał butelką w głowę? Tyś czytał protokół meczowy? Messi spowalniał wznowienie gry, za to dostał żółtko.