Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie dostał kartki za to że dostał w głowę, tylko że spowalniał wznowienie gry. To jest zupełnie inna sytuacja do ocenienia czy tak było, czy nie, niż sytuacja w której CR był równo wykoszony a dostał żółtko za rzekomą symulkę.
0
Pewne miejsce za rok*
0
Sędziowanie w Hiszpanii to porażka - odcinek 3264
0
Jak tam, sędzia gwałcący Real już wam tak nie przeszkadza? :-)
1
Kiedy nawet CR wraca się na swoją połowę żeby odebrać piłkę to wiedz, że Real gra fatalnie.
0
Od razu milion
0
Nie ma co się łudzić - każdy scenariusz inny niż spokojne zwycięstwo Barcy jest mało prawdopodobny. Oby odzyskać pewność siebie po słabym meczu z Celtą.
0
Wypowiedzi pełne hipokryzji? Które? On mówi to, co myśli - nawet jeżeli można w ten sposób zarzucić mu "narcyzm", a nie jest hipokrytą. W odróżnieniu od takiego Leo, który najpierw mówi, że "rekord Zarry się nie liczy", a potem w Klasyku gra ewidentnie pod siebie i swoją bramkę... Wolę jak ktoś wali prosto z mostu że chce pobić jakiś rekord, niż kurtuazyjnie mydli oczy.
0
A Ty byś chciał 11-tkę złożoną z samych Barcelonistów. I co w związku z tym?
0
Już się przyzwyczaiłem że podsumowania (współ)tworzone przez Eoren są dobre :-)
Barceloński środek obrony - po tej kolejce nie mogło być inaczej.
0
Serio tłumaczysz tamtą sytuację Messiego? Wiesz, od biedy słynne zanurkowanie do basenu CR-a w meczu Real - Celta też możesz tak wytłumaczyć. Była ręka na plecach? Była. Mógł się przez nią przewrócić? Mógł. W takim wypadku jako napastnik miał święte prawo korzystać z takich okazji... To było zanurkowanie i tyle.
0
Komentarz usunięty
0
hehehe own3d :-)
0
Komentarz usunięty
1
Nigdy?
Nie twierdzę że Messi jest nurkiem na poziomie CR-a, ale twierdzenie że "nigdy" nie symuluje to gruba przesada.
0
Niekoniecznie, ja tego tak nie postrzegam. Mam w poważaniu wojny ideologiczne, chcę po prostu dobrej piłki - a obydwie drużyny mi to gwarantują.
(Swoją drogą to nie wiem, czy byłeś w Madrycie i/lub Barcelonie, tam w sklepach z odzieżą piłkarską na luzie obok siebie leżą stroje Realu i Barcy, wolę takie podejście, niż medialne wojny, odgryzanie uszu i palców).
0
Daje się mistrza za 4 miejsce?
0
Chyba "Pieniądze nie grają" ;-) 40-milionowy rezerwowy...
1
4. Arsenal
0
Mecz z Realem pokazał ile warty jest Masche na DP...
0
Też bym uciszał gości którzy wyzywają cię od ch**ów...
Że niby takich ludzi szanować? Chyba kpisz?
0
Nie chcę od Messiego 100%, ale błąd to błąd, zawalił to zawalił, na cholerę to tłumaczyć złym wiatrem, zepsutym butem czy rzekomym urazem? Piłkarzy z urazami się na boisko nie posyła, tak samo głupie jest tłumaczenie ciulowej postawy CR-a przez hala dzieciaków, jak i błędu Messiego rzekomymi "kontuzjami".
@MysticCat: Kibicuję obydwu drużynom, to nie jest niemożliwe.
0
http://img.gawkerassets.com/img/17fyoukh7db4ppng/original.png
0
Messi też trenował, miał tylko lekki uraz, Martino wolał dmuchać na zimne i nie wystawiać go w meczu reprezentacji żeby nie doprowadzić do realnej kontuzji - dzisiaj grał, miał przebłyski pokazujące, że potrafi, tłumaczenie kiepskiego zagrania kontuzją to zachowanie typowego hala/viska dzieciaka.
0
Gracze Celty też nie grali, no i co? Nie tłumacz go, bo jest winny, zawalił sytuację i tyle. Pozostaje się cieszyć że jego błąd nie skutkował remisem.
1
Na pewien czołg też złośliwie mówili "Rudy"... A do Berlina dojechał :'D
3
Polskę wyzwalał Rudy 102, Barcelonę zbawił Rudy 24 ;-)
0
I co z tego?
9
Przed meczem widziałem tutaj tonę narzekań na ludzi którym wystarczyło 0:1, byle wygrać 3 punkty... :-)
0
Nie pisałem personalnie do Ciebie, bo pisałeś "tylko" o "bólu dupy", płakać to płaczą tu dziesiątki użytkowników. Ale serio, po co przejmować się tym, że przeciwnikowi wychodzi? Rozumiem jeszcze w sytuacji, gdyby Real był pierwszy i to Barca wyczekiwałaby na każde potknięcie Królewskich, ale w takiej sytuacji? Barca jest pierwsza, w najbliższym czasie nie zanosi się na zmianę - lepiej skupić całą mentalną energię w pozytywny kokon i wysłać jej strumień do Vigo, chłopaki będą jej potrzebować.