1

Nie dostał kartki za to że dostał w głowę, tylko że spowalniał wznowienie gry. To jest zupełnie inna sytuacja do ocenienia czy tak było, czy nie, niż sytuacja w której CR był równo wykoszony a dostał żółtko za rzekomą symulkę.

0

Pewne miejsce za rok*

0

Sędziowanie w Hiszpanii to porażka - odcinek 3264

0

Jak tam, sędzia gwałcący Real już wam tak nie przeszkadza? :-)

1

Kiedy nawet CR wraca się na swoją połowę żeby odebrać piłkę to wiedz, że Real gra fatalnie.

0

Od razu milion

0

Nie ma co się łudzić - każdy scenariusz inny niż spokojne zwycięstwo Barcy jest mało prawdopodobny. Oby odzyskać pewność siebie po słabym meczu z Celtą.

0

Wypowiedzi pełne hipokryzji? Które? On mówi to, co myśli - nawet jeżeli można w ten sposób zarzucić mu "narcyzm", a nie jest hipokrytą. W odróżnieniu od takiego Leo, który najpierw mówi, że "rekord Zarry się nie liczy", a potem w Klasyku gra ewidentnie pod siebie i swoją bramkę... Wolę jak ktoś wali prosto z mostu że chce pobić jakiś rekord, niż kurtuazyjnie mydli oczy.

0

A Ty byś chciał 11-tkę złożoną z samych Barcelonistów. I co w związku z tym?

0

Już się przyzwyczaiłem że podsumowania (współ)tworzone przez Eoren są dobre :-)
Barceloński środek obrony - po tej kolejce nie mogło być inaczej.

0

Serio tłumaczysz tamtą sytuację Messiego? Wiesz, od biedy słynne zanurkowanie do basenu CR-a w meczu Real - Celta też możesz tak wytłumaczyć. Była ręka na plecach? Była. Mógł się przez nią przewrócić? Mógł. W takim wypadku jako napastnik miał święte prawo korzystać z takich okazji... To było zanurkowanie i tyle.

0

Komentarz usunięty

0

hehehe own3d :-)

0

Komentarz usunięty

1

Nigdy?


Nie twierdzę że Messi jest nurkiem na poziomie CR-a, ale twierdzenie że "nigdy" nie symuluje to gruba przesada.

0

Niekoniecznie, ja tego tak nie postrzegam. Mam w poważaniu wojny ideologiczne, chcę po prostu dobrej piłki - a obydwie drużyny mi to gwarantują.
(Swoją drogą to nie wiem, czy byłeś w Madrycie i/lub Barcelonie, tam w sklepach z odzieżą piłkarską na luzie obok siebie leżą stroje Realu i Barcy, wolę takie podejście, niż medialne wojny, odgryzanie uszu i palców).

0

Daje się mistrza za 4 miejsce?

0

Chyba "Pieniądze nie grają" ;-) 40-milionowy rezerwowy...

1

4. Arsenal

0

Mecz z Realem pokazał ile warty jest Masche na DP...

0

Też bym uciszał gości którzy wyzywają cię od ch**ów...


Że niby takich ludzi szanować? Chyba kpisz?

0

Nie chcę od Messiego 100%, ale błąd to błąd, zawalił to zawalił, na cholerę to tłumaczyć złym wiatrem, zepsutym butem czy rzekomym urazem? Piłkarzy z urazami się na boisko nie posyła, tak samo głupie jest tłumaczenie ciulowej postawy CR-a przez hala dzieciaków, jak i błędu Messiego rzekomymi "kontuzjami".
@MysticCat: Kibicuję obydwu drużynom, to nie jest niemożliwe.

0

Messi też trenował, miał tylko lekki uraz, Martino wolał dmuchać na zimne i nie wystawiać go w meczu reprezentacji żeby nie doprowadzić do realnej kontuzji - dzisiaj grał, miał przebłyski pokazujące, że potrafi, tłumaczenie kiepskiego zagrania kontuzją to zachowanie typowego hala/viska dzieciaka.

0

Gracze Celty też nie grali, no i co? Nie tłumacz go, bo jest winny, zawalił sytuację i tyle. Pozostaje się cieszyć że jego błąd nie skutkował remisem.

1

Na pewien czołg też złośliwie mówili "Rudy"... A do Berlina dojechał :'D

3

Polskę wyzwalał Rudy 102, Barcelonę zbawił Rudy 24 ;-)

0

I co z tego?

9

Przed meczem widziałem tutaj tonę narzekań na ludzi którym wystarczyło 0:1, byle wygrać 3 punkty... :-)

0

Nie pisałem personalnie do Ciebie, bo pisałeś "tylko" o "bólu dupy", płakać to płaczą tu dziesiątki użytkowników. Ale serio, po co przejmować się tym, że przeciwnikowi wychodzi? Rozumiem jeszcze w sytuacji, gdyby Real był pierwszy i to Barca wyczekiwałaby na każde potknięcie Królewskich, ale w takiej sytuacji? Barca jest pierwsza, w najbliższym czasie nie zanosi się na zmianę - lepiej skupić całą mentalną energię w pozytywny kokon i wysłać jej strumień do Vigo, chłopaki będą jej potrzebować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?