Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W Hiszpanii prima aprilis wypada kiedy indziej niż 1 kwietnia, więc jaj sobie nie robią.
0
To jest #E085C4
0
Co Ty gadasz, comic sans jedyną prawdziwą czcionką, reszta to jakieś podróby! Niech żyje CS!
0
Boże, ludzie, pomyślcie 2 razy zanim palniecie coś o "sposobie na kryzys", nawet gdyby Hiszpania znacjonalizowała La Liga to i tak byłaby to kropla w morzu potrzeb, jak oni mają kilkadziesiąt miliardów dziury budżetowej co roku to niby załatają to paroma milionami od Xaviego? Czy wyście na głowę upadli? Już nie wspominając nawet o teoriach spiskowych jak to US chce zniszczyć Barcę bo za dobrze jej idzie. A nie pomyśleli o tym, że może dziennikarze zaczynają o tym pisać dopiero teraz, bo łatwo sprzedać kolejną "wojenkę" i kolejne macki Madrytu przeciwko biednej Katalonii? Proces dochodzenia skarbowego to nie jest że urzędas w Madrycie stwierdził sobie "o, przegraliśmy Gran Derbi to do****lę Barcy jakąś karę", tylko żeby jakiekolwiek wnioski z tego dało się wyciągnąć to trzeba przeprowadzić szereg kontroli itd.? Ale nie, po co myśleć, oczywiście że Madryt chce zniszczyć nieskazitelną Barcelonę bo jej za dobrze idzie.
Boże, widzisz a nie grzmisz...
0
U nich centro-prawica to jest to samo co u nas SLD.
0
@ZEUS1899: Za tak głupie komentarze powinien być ban.
0
50mln? Jaja sobie robisz? Hiszpania ma ponad bilion euro długu publicznego i że niby miałoby ich poratować 50 milionów? To tak samo głupie jak twierdzenie, że bez Owsiaka nie istniałaby polska służba zdrowia, pomimo tego, że Owsiak daje zaledwie mały promil rocznego budżetu NFZ.
0
Oczywiście że to wina Madrytu, dlatego US dobiera się także do dupy Ikerowi czy Xabiemu, prawda?
0
Dokładnie o to mi chodziło :-)
0
Xavi tu wygląda jak Ted z How I Met Your Mother :-)
Wyjeżdża zarobić na emeryturkę, zasłużył sobie.
1
Oczywiście, dlatego 0:1 z Celtą czy Malagą było, c'nie? Pokory trochę.
0
Mathieu - od zera do bohatera. (Zerem był dla wielu kiedy "doniósł" o rzekomym konflikcie na linii Messi-Enrique). Ja tam zawsze w rudego wierzyłem :-)
0
Raczej "w swoim mieście", bo bilety będą jak w każdym finale rozdane 50:50, więc równie dobrze "własna publika" byłaby na Bernabeu, albo Mestalla.
0
Zawsze w takim wypadku są podzielone 50:50, jak w finale Real-Atleti na Bernabeu.
0
Jak na razie tylko Ty piszesz takie głupoty.
1
Oczywiście, taki wielki klub jakim jest Barca postanowił dać się zaszantażować i zapłacić "dla świętego spokoju". Bo zbywało im na kasie i nie mieli co zrobić z kilkunastoma milionami ojro. Ot taka filantropia idealnie wpisująca się w dewizę "Mes que un club"...
1
Messi na zdjęciu: "Słyszę ból dupy"
A tak swoją drogą to statystyka jest albo głupia, albo źle opisana. Czy to oznacza, że gol Ramosa z finału LM jest tyle samo warty ile np. trafienie Messiego na 5:0 z jakimś ogórkiem w 90 minucie?
0
Bo wojenki dobrze się sprzedają
0
*idę kibicować Barcelonie na stronę białych*
1
Nie widział? A chemia między Cristiano a murawą?
0
Tak gwoli ścisłości, miasto nazywa się Vigo, a nie Celta ;-)
0
Statystyki Realu z Malagą i Celtą:
2 mecze 6/6 pkt, w najlepszym wypadku będą mieć 12/12 pkt, w najgorszym 6/12 pkt, czyli i tak o 2 więcej niż Barca w najlepszym scenariuszu - zwycięstwa w Vigo (do tej pory 3 mecze i 1/9 pkt).
Takie głupie statystyki można wypisać z każdym, wiesz? To o niczym nie przesądza. Na tę chwilę wg tego co piszesz Barca powinna mieć co najmniej 6pkt przewagi nad Realem, a ma 4. O czym to świadczy? Właśnie o niczym. Mistrzostwa nie wygrywa się tylko meczami z "wielką trójcą", ale z wszystkimi 19 drużynami, trzeba utrzymać poziom przez cały rok, a nie tylko na 6 z 38 meczów w roku.
0
Będąc ścisłym: Takie tłumaczenie jest zwyczajnie żałosne, szczególnie biorąc pod uwagę jak przed jesiennym GD sypały się komentarze "prześcieradła przegrają i będą płakać że to dlatego że mieli mniej odpoczynku".
Hipokryzja, ot co.
1
Mówisz o tym samym bólu d**y jaki miała Barca w 2013 roku po przegranym wiosennym Gran Derbi (2:1 na SB), przez co nie zgodzili się na finał CdR Real-Atleti na Camp Nou? Trochę obiektywizmu...
0
Nie może zapaść taka decyzja bez zgody władz Realu, to tak jakby nagle FCBarca.com ogłosiła że następny zlot Barcelonismo na GD odbędzie się w Twoim domu a Ty nie masz nic do gadania.
0
Barca nie chciała finału Real-Atletico w 2013.
0
Ja szczerze mówiąc spodziewałem się Manity, a obstawiłem 4:1 dla Barcy, bo nie spodziewałem się tego, że Real zagra tak dobry mecz.
0
Tak na prawdę to nie ma:
0
Klaskali kolanami :D
0
Komentarz usunięty