0

Jak CR strzela karnego, to jest jeszcze większy i jeszcze bardziej żałosny lament :-)

1

Wygrywasz nagrodę im. Piotra Roguckiego za wyjątkową grafomanię.

1

75 bramek w 93 meczach - chyba nikt nie ma takiej średniej w pucharach? (mając powiedzmy minimum 25 meczów na koncie).

0

Dawaj numery do totka

0

Wy wypominacie pojedyncze przypadki różnych piłkarzy na wieki, więc dziwisz się że z drugiej strony barykady robią to samo? Bez jaj.

1

Zawsze mnie zastanawia przy wystawianiu ocen jak to się dzieje, że co mecz, nie ważne jak zagrała Barca i jak zagrał Messi, to duża część oceniających wybiera Messiego na ZM.

0

Wątpię żeby Messi czytywał jakieś szmatławce :-)

0

Proponuję Messiemu przejście do Śląska Wrocław, Pucharu Polski i Ekstraklasy jeszcze nie wygrał :-)

1

Barca już nie raz i nie dwa pokazywała, że nawet jeżeli chwilowo jest w słabszej formie, to przeciw mocnym przeciwnikom potrafi się ogarnąć i wygrać. I tak będzie moim zdaniem jutro.

0

Ale się popisałeś tym komentarzem... Zapomniałeś że przecież macki Pereza wpychają temu sędziemu pliki banknotów do kieszeni.

3

Odjechał mu na początku sezonu na ponad 10(?) bramek i jak się skończyło? Teraz jest 28:26, tak więc nie chwal dnia przed zachodem słońca ;-)

3

Świetny artykuł, gratulacje wpwelement.
Drobna uwaga tylko, za Franco nie było "Pucharu Króla" tylko "Puchar Generała", ale to tylko drobna rzecz, wszyscy i tak wiedzą o jakie trofeum chodzi.

0

A przypomnij sobie jak było po przegranych Realu i wygranych Barcy w Katalońskiej prasie :-)
wszystkie te dzienniki są siebie wartymi szmatławcami.

3

Tak w zasadzie to pisali - w Katalonii :-)

0

Jeżeli Ty stosujesz tylko subiektywne oceny, to Twoja sprawa, ja staram się zminimalizować subiektywizm na rzecz obiektywizmu.

0

Nie, ja nie decyduję się na poprawność polityczną, ale na jak największy obiektywizm. Mówisz o zachowaniu poza boiskiem? To na pewno zauważysz różnicę w podejściu dziennikarzy do CR i do Messiego? Tego, jakie pytania dostawał CR, a jakie Messi w typowych wywiadach? Przez lata budowano wizerunek "Messi aniołek CR diabełek" w celu podsycania poziomu pojedynku między nimi. Pod koniec ostatniego roku kiedy Messi przeżywał dołek formy, niektóre pismaki postanowiły wziąć na celownik Messiego i można było odnieść wrażenie, że próbują budować wizerunek odwrotny - z Messiego robili tego złego, który skłóca szatnię z trenerem, a z CR-a jakiś wybielony posąg. Jeżeli decydujesz się na podążanie za tokiem myślenia który narzucają pismaki, Twoja sprawa, weź także poprawkę chociażby na to, że wypowiedzi nie zawsze są szczere, przykładem zeszłoroczne wypowiedzi Messiego przed pobiciem rekordu Zarry, że najważniejszy jest klub, a rekord się nie liczy - a zweryfikowała to postawa Leo w Klasyku, kiedy jego parcie na własnego gola było aż nazbyt widoczne.

0

Czy ja napisałem, że Messi nie trenuje, czy coś w ten deseń? Proponuję czytać ze zrozumieniem...

0

Czy Pepe dokonał czegoś w stylu skopania piłkarza po plecach w ostatnim sezonie? Dwóch? Wyciągając stare odpały na wierzch nie zapominaj o hipokryzji, bo chamem możesz też nazwać Leo Messiego za to, że parę lat temu z wściekłości rozwalił komuś twarz na trybunach na Bernabeu kopiąc piłkę której nie dogonił przez linią boczną w trybuny. I wg Twojej logiki - co z tego, że tego nie powtórzył? Liczy się, że to zrobił...
Nie wiem czy Busquets przeprosił za nadepnięcie Pepego, czy nie, wiem natomiast, że Pepe przeprosił za swoje wybryki - i nie, nie będę bronił tych wybryków ani jego, bo człowiek to z deczka psychol - ale będąc obiektywnym musisz przyznać, że bardzo się poprawił i nie gra nawet po części tak brutalnie jak kiedyś. Ba, przecież w rundzie jesiennej był piłkarzem z najmniejszą liczbą fauli i kartek w całej La Liga, więc wiesz...

0

A co zrobiła komisja kiedy Busquets deptał Pepego po GŁOWIE?Proponuję zrobić sobie test na hipokryzję...

0

A myślisz, że jak Barca podglądała Messiego w Newell's to trąbili o tym na prawo i lewo?

1

Myślę panie że pieprzysz smuty. Messi i Ronaldo są porównywalni ogółem (ale nie w tym roku, Messi zostawił CR kilometry w tyle) i obydwaj są w stanie przebłyskiem geniuszu odwrócić bieg meczu. Różnica między nimi jest taka, że Messi to czysty talent, a Ronaldo to wytrenowana maszyna.

0

Zdaje się że w kwestii okrzyków "Messi un subnormal" czy jakoś tak, komisja umorzyła sprawę, więc tu też powinni dać sobie spokój. Obrażanie rywala, nieważne czy krzyczą "puta Barca" czy "puta Madrid", to część klimatu na stadionach, jaką to komu robi różnicę... Może niektórzy się bulwersują, ale jak niby chcą wyłowić z pośród kilkudziesięciu tysięcy osób tę garstkę która tak krzyczy?

0

0

Tydzień temu zdjął presję dostając manto od Atletico.

1

Ale wiesz że był o tym osobny artykuł?

1

Problem w tym, że hala dzieciaki/viska łepki do rozgarniętych nie należą :-)

0

Barca nie może też sprzedawać?

0

Jak szybko Enrique wyrasta na bohatera, tak nagle, po byciu kozłem ofiarnym przez pierwszą połowę sezonu :-)

1

Messi na tym zdjęciu wygląda tak "oh I'm so fabulous" :'D

0

Show dwóch bramkarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?