Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpię żeby przeżywali to jakoś szczególne po czasie. Tak samo jak napastnicy nie przeżywają straconych okazji.
0
Kara działa od następnego meczu dopiero, więc to by było dziwne...
2
Tak z serii "Z pamiętnika hipokryzji"
Kiedy Real eliminował w LM Borussię, co drugi tu się rozpisywał jak to "Real wcale nie był lepszy, ze szpitalem każdy umie wygrać"
A teraz - chociaż Real gra dno i zasługuje na wysoką porażkę - jakoś nikt nie wspomina o tym, jaki szpital ma obecnie Real? :-)
0
Messi w GD grał dno, podobnie jak z resztą CR. Ale jak się pieprzy, że "Messi w takich meczach zawsze pokazuje klasę a żelek tylko płacze", to aż się nóż w kieszeni otwiera.
1
Głupszej rzeczy się nie dało napisać?
0
Tiago i Saul
0
Gran Derbi - człapu, człapu, człapu...
1
Słyszałeś o czymś takim jak "kultura"? Nie broń Messiego w takiej sytuacji, bo się go nie da obronić, nawet jeżeli nie zrobił nic niezgodnego z przepisami, to należy mu się bura za nieumiejętność trzymania nerwów na wodzy i kompletne chamstwo (ten uśmieszek po kopnięciu).
Na szczęście coś takiego się z jego strony nie powtórzyło.
0
Rozumiem że jesteś jednym z mózgów którzy jesienią, m.in. po Gran Derbi sprzedawali Messiego "póki jest coś wart", tak? Skoro po jednym słabym meczu oceniasz piłkarza...
0
Przed ostatnim GD też się wszyscy cieszyli że Bale'a nie będzie - a jak wyszło wszyscy wiemy.
Teraz bez CRa zagrali całkiem dobry mecz.
Odpada Ramos który ma wahania formy i James który nie do końca błyszczał. Real ma szeroką ławkę dobrych rezerwowych, więc nie cieszyłbym się tak bardzo.
0
wina sędziego, kiedyś domena hala dzieciaków, teraz viska łepków.
0
"Jednostronne widowisko" nie oddawałoby sytuacji, po prostu Sevilla nie umie swoich szans wykorzystać, a Real umie. Do tego 2 kontuzje w Realu i jedna w Sevilli w 30 minut gry.
0
Bagieta pomścił kolegów... Ale czy nie powinien za takie głupie wyjście dostać kartki?
0
"węży"...?
0
Tym też nie błysnąłeś.
0
James.
5
Chciałbym mieć tak dobre dragi jak ci z Mundo Deportivo.
0
Afera o Neymara rozpoczęła się niedługo po jego transferze, kiedy jeszcze się do hiszpańskiej piłki nie przystosował i nie grał szczególnie powalająco.
0
Sergi Roberto na prezydenta.
0
W zeszłym sezonie nie zanosiło się na to, że Ney > Bale, ale w tym sezonie widać to w całej rozciągłości - chociaż fakt faktem Bale dał Realowi bardzo ważne gole w finałach pucharów. Za to na co dzień dzisiaj gra średnio. Z kolei Ney gra fenomenalnie, ale nie wniósł w zeszłym sezonie dużo do gry Barcy. Zgadzam się z Tobą, że biorąc pod uwagę jego wiek rozwinie się w Barcelonie jeszcze dużo i dużo drużynie da.
2
Moim zdaniem zwróci się najpóźniej do końca sezonu. W tym sezonie Neymar gra wyśmienicie, hałas przy jego transferze zrobił swoje, ludzie o nim wiedzieli, koszulki na pewno poszły w ruch, więc nie zdziwiłbym się w sumie, gdyby Ney się jednak już zwrócił.
1
Rafinha zawodnik meczu.
1
Chyba kpisz. Za ten sprzedany mecz z Polską? Nigdy w życiu.
0
Innego wyniku niż zwycięstwo Barcy i tak się nie spodziewam. Obrona Atletico jest jeszcze solidniejsza, a Messi z Neymarem potrafili ją rozklepywać momentami jak im się podobało.
0
Oho, w katalońskiej prasie piszą o konflikcie Messi - Enrique.
A to kłamczuszek z tego Leo, tak się zarzekał, że miedzy nimi nic nie ma.
0
Ty kpisz, czy o drogę pytasz?
0
Real Mourinho się do tego nawet nie umywa.
2
Sport już mógłby odpuścić sobie jęczenie na karnego, skoro sędzia później nie podyktował należnego. Coś za coś, stan się wyrównał.
1
Tu się należał karny, ale nie należał się za karnego po faulu Masche.
0
CO SIĘ DZIEJE!!!