0

Świetne podsumowanie, szacunek :-)
Ale aż się dziwię, że przy sędziach nie wspomnieliście o cudownym Undiano, szczególnie w kontekśce meczu Barca - Atleti. Ten człowiek ma problemy ze wzrokiem i mózgiem, zasługuje na dożywotnią nagrodę za najgorsze sędziowanie.

0

Szczególnie taki Morata odszedł jako nołnejm, hm?

0

Nie? A jak przywalił bez powodu Carvajalowi w zeszłorocznej 1/2 LM?

0

Szczególnie jak ten rekord to pobicie własnego wyniku który na dobrą sprawę nic nie znaczy?

0

Albo posucha przez miesiąc.

0

Co to za rekord niby? oO

0

Czyli sprzedajemy się tym, którzy nie mają większego przywiązania do klubu.

0

Odegaard vs Halilović, to będzie pojedynek niczym dzisiejszy Ronaldo vs Messi.

0

Szczególnie 25 października 2014 roku...

2

Śmieszne było jak Busi się skulił tuż przed kopnięciem - nie wiadomo o co mu chodziło. Ale został kopnięty, więc nawet gdyby nie upadł, karny powinien być podyktowany, bo to był ewidentny faul.

8

Juanfran ewidentnie kopnął w nogę Busquetsa, który być może mógł nie upaść, ale miał do tego pełne prawo i karny się należał.

0

Czytasz tytuł o wymiotach i jeszcze w niego wchodzisz wiedząc co zastaniesz w środku? :v

0

Ale Messi jest jedynym piłkarzem który strzelił 5 bramek w LM w fazie pucharowej. Luiz Adriano strzelił 5 bramek w fazie grupowej.

0

"Od dwóch lat Penaldo stał siępupilkiem tej całej skorumpowanej bandy zwanej UEFĄ."
to.

0

Czy Ty przypadkiem kilka dni temu nie stuknąłeś 10 000 komentarza? Patrzę dzisiaj a tu ponad 11 tysięcy? D: Ty śpisz w ogóle? ;-)

0

Parasola?

5

Najobiektywniej z całej Barcy zagłosował Neymar. Jestem mile zaskoczony jego głosowaniem.

2

Dziecko idź spać już może? Pszyra i matma jutro czekają.

0

hehe.

11

">Co sądzicie o roku Cristiano Ronaldo?
Leo Messi: Osiągnięcia Cristiano są imponujące, wygrał Ligę Mistrzów, Puchar Króla, zdobywał wiele bramek, miał rekord goli, był kluczowy w wielu spotkaniach. Moim zdaniem miał wyjątkowy rok.

>Czy kiedyś chciałbyś zagrać z Cristiano?
Leo Messi: [Cris i Leo patrzą na siebie] Pytasz o jednego z najlepszych, na pewno będzie jednym z najlepszych w historii. Ale oczywiście, uwielbiam grać z dobrymi zawodnikami i bardzo chciałbym zagrać z nim."
Apel do viska łepków - jeżeli czcicie Messiego jak Boga, to wsłuchajcie się w jego Słowo i weźcie je do serca. Wasz Bóg umie zachować szacunek do największego rywala, a wy tylko jadem pluć umiecie.

0

No to ja odpowiadam, że jeżeli masowy ból dupy o ZP dla CR-a to jest jakiś żart, to jest to bardzo słaby żart. A do głupoty nie mam dystansu, tylko zażenowanie i krytykę.

0

"Cristiano Ronaldo rozegrał (...) wspaniały mundial."
Ja chcę ten sam towar który w Stambule kupuje Neymar ;-)

0

Messi nie powinien być na szpicy w tej jedenastce?

0

Wg wielu ludzi powinien wtedy wygrać Iniesta, bo zaliczył nie gorszy sezon od Leo w Barcelonie, a do tego miał fantastyczny Mundial.

0

Poczucie humoru? Bóldupienie o Ronaldo czy Messiego od drugiej strony jeżeli jest żartem to bardzo, bardzo kiepskim. A z kiepskich żartów się nie śmieje.

0

Co innego własne zdanie, a co innego idiotyczne własne zdanie.
Idiotycznym zdaniem byłoby gdybym napisał że Messi to słaby piłkarz bez talentu. Niby moje zdanie, ale głupota jakich mało.
Rozumiesz już?

0

Jak w kwietniowym Gran Derbi ;-)

1

1

Za sezon jest przyznawana nagroda "Piłkarza sezonu UEFA", którą zgarnął CR.

0

Jak dobrze że Thierry Henry prezentuje sobą o eony wyższy poziom niż ty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?