Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetne podsumowanie, szacunek :-)
Ale aż się dziwię, że przy sędziach nie wspomnieliście o cudownym Undiano, szczególnie w kontekśce meczu Barca - Atleti. Ten człowiek ma problemy ze wzrokiem i mózgiem, zasługuje na dożywotnią nagrodę za najgorsze sędziowanie.
0
Szczególnie taki Morata odszedł jako nołnejm, hm?
0
Nie? A jak przywalił bez powodu Carvajalowi w zeszłorocznej 1/2 LM?
0
Szczególnie jak ten rekord to pobicie własnego wyniku który na dobrą sprawę nic nie znaczy?
0
Albo posucha przez miesiąc.
0
Co to za rekord niby? oO
0
Czyli sprzedajemy się tym, którzy nie mają większego przywiązania do klubu.
0
Odegaard vs Halilović, to będzie pojedynek niczym dzisiejszy Ronaldo vs Messi.
0
Szczególnie 25 października 2014 roku...
2
Śmieszne było jak Busi się skulił tuż przed kopnięciem - nie wiadomo o co mu chodziło. Ale został kopnięty, więc nawet gdyby nie upadł, karny powinien być podyktowany, bo to był ewidentny faul.
8
Juanfran ewidentnie kopnął w nogę Busquetsa, który być może mógł nie upaść, ale miał do tego pełne prawo i karny się należał.
0
Czytasz tytuł o wymiotach i jeszcze w niego wchodzisz wiedząc co zastaniesz w środku? :v
0
Ale Messi jest jedynym piłkarzem który strzelił 5 bramek w LM w fazie pucharowej. Luiz Adriano strzelił 5 bramek w fazie grupowej.
0
"Od dwóch lat Penaldo stał siępupilkiem tej całej skorumpowanej bandy zwanej UEFĄ."
to.
0
Czy Ty przypadkiem kilka dni temu nie stuknąłeś 10 000 komentarza? Patrzę dzisiaj a tu ponad 11 tysięcy? D: Ty śpisz w ogóle? ;-)
0
Parasola?
5
Najobiektywniej z całej Barcy zagłosował Neymar. Jestem mile zaskoczony jego głosowaniem.
2
Dziecko idź spać już może? Pszyra i matma jutro czekają.
0
hehe.
11
">Co sądzicie o roku Cristiano Ronaldo?
Leo Messi: Osiągnięcia Cristiano są imponujące, wygrał Ligę Mistrzów, Puchar Króla, zdobywał wiele bramek, miał rekord goli, był kluczowy w wielu spotkaniach. Moim zdaniem miał wyjątkowy rok.
>Czy kiedyś chciałbyś zagrać z Cristiano?
Leo Messi: [Cris i Leo patrzą na siebie] Pytasz o jednego z najlepszych, na pewno będzie jednym z najlepszych w historii. Ale oczywiście, uwielbiam grać z dobrymi zawodnikami i bardzo chciałbym zagrać z nim."
Apel do viska łepków - jeżeli czcicie Messiego jak Boga, to wsłuchajcie się w jego Słowo i weźcie je do serca. Wasz Bóg umie zachować szacunek do największego rywala, a wy tylko jadem pluć umiecie.
0
No to ja odpowiadam, że jeżeli masowy ból dupy o ZP dla CR-a to jest jakiś żart, to jest to bardzo słaby żart. A do głupoty nie mam dystansu, tylko zażenowanie i krytykę.
0
"Cristiano Ronaldo rozegrał (...) wspaniały mundial."
Ja chcę ten sam towar który w Stambule kupuje Neymar ;-)
0
Messi nie powinien być na szpicy w tej jedenastce?
0
Wg wielu ludzi powinien wtedy wygrać Iniesta, bo zaliczył nie gorszy sezon od Leo w Barcelonie, a do tego miał fantastyczny Mundial.
0
Poczucie humoru? Bóldupienie o Ronaldo czy Messiego od drugiej strony jeżeli jest żartem to bardzo, bardzo kiepskim. A z kiepskich żartów się nie śmieje.
0
Co innego własne zdanie, a co innego idiotyczne własne zdanie.
Idiotycznym zdaniem byłoby gdybym napisał że Messi to słaby piłkarz bez talentu. Niby moje zdanie, ale głupota jakich mało.
Rozumiesz już?
0
Jak w kwietniowym Gran Derbi ;-)
1
1
Za sezon jest przyznawana nagroda "Piłkarza sezonu UEFA", którą zgarnął CR.
0
Jak dobrze że Thierry Henry prezentuje sobą o eony wyższy poziom niż ty.