0

Jak można stawiać spację przed znakami interpunkcyjnymi?
+pisanie więcej niż jednego wykrzyknika świadczy o poważnej niestabilności emocjonalnej.

0

O kurde, popatrz, na 36 milionów Polaków dwóch o imieniu Maciej ma urodziny tego samego dnia. Spiseg Pereza!

0

Na pobicie rekordu bramek łącznie w LM i La Liga pracował całe życie, to że pobił je akurat w tym sezonie o niczym nie świadczy. Jakoś nie widzę żeby bił te kolejne rekordy np. strzelając 17 bramek w jednym sezonie LM, albo notował najdłuższą nieprzerwaną serią meczów w La Liga z golem. Nie widzę, żeby po 15 kolejkach Messi miał rekordowe 25 bramek. Och, zaraz, takie rekordy chyba bije CeeRek... Jaka szkoda.

0

Może pogadajmy o średniej gola na mecz w La Liga.

0

@Pitinho insynuuje czego to Ronaldo PEWNIE nie zrobił - brak reakcji.
Ja w odpowiedzi zainsynuowałem że on coś PEWNIE zrobił - od racu obrywam od "wszystkowiedzących".
Hi-po-kry-zja :-)

P.S. A finał KMŚ widziałem ostatnie 10 minut w barze - trudno żebym tam TV rozwalił, hm? ;-)

1

Co to jest "słabsza noga Messiego"? Coś takiego nie istnieje :-)

0

Nie rozumieją. Wciąż brakuje tam Wawrzyniaka.

0

Ty PEWNIE z wściekłości o to, że Real wygrał KMŚ rozwaliłeś pół pokoju :-)

3

Opowiedz mi więcej o tym jak to bez karnych w La Liga Ronaldo ma i tak 19 czy 18 bramek i wciąż bezapelacyjnie przewodzi w klasyfikacji strzelców, a do tego w klasyfikacji asystentów.

0

Zabronisz mi? :-)

3

Ależ Messi gra jak muł dzisiaj...

0

No cóż, co człowiek to opinia, więc niech Ci będzie.

0

Wskaż lepszych obecnie.

6

Oceniasz Real po hala dzieciakach?
W takim razie patrz na Barcelonę poprzez pryzmat viska łepków i innych wyznawców Messiego.
Albo zrób sobie test na hipokryzję.

0

Może nie nazwałbym go pajacem, ale zagranie było niepotrzebne. Piłka leciała mu na trepa, gdyby huknął normalnie z prawej nogi, prawdopodobnie miałby bramkę. A tak - ma tylko efektowne zagranie i wyzwiska od pajaców...

0

Zdaje się że dostał karę proporcjonalną do zarobków.

0

Dani Carvajal - wypożyczony (sprzedany) do Leverkusen z opcją pierwokupu żeby się rozwinął - wrócił do Realu w zeszłym sezonie i dzisiaj jest zapewne najlepszym PO na świecie.

2

Ten Gabigol wygląda trochę jak Munir.

1

Puyol! Nigdy nie będzie lepszego stopera.

0

Tyle że w Realu w ataku nie ma już miejsca, w Barcelonie też niezbyt, ale i tak wciąż więcej niż w Realu - nie wyobrażam sobie, żeby Reus nasycił się rolą zmiennika Neymara...

0

Być może gdyby Henry'ego ściągnęli w '96 to nie pojawiłby się w Barcy Messi... Kto wie jakby się to wszystko potoczyło? Mimo wszystko chyba nikt nie żałuje sukcesów Barcy w XXI, także i tych zdobytych bez Henry'ego.

0

G..wno wiesz, a się wypowiadasz...

4

Faktycznie. Mr. Wąs strzelił hattricka 3-ligowcowi, normalnie santo subito.

0

Pomyliłeś się tylko o 5 minut ;-)

0

Ależ emocje na Mestalla były

0

A jaki jest stan dwumeczu, bo nie śledziłem?

0

Chyba oczekują, że Montoya się takimi ochłapami jak formalność w rewanżu CdR zadowoli i nie odejdzie...

0

Mózg hala dzieciaka :-)
Ed: W sumie na jedno wychodzi ;-)

0

wg Transfermarkt Iniesta ma 50 goli dla Barcy w historii, a Ramos 53 dla Realu.

0

To się nazywa dysonans poznawczy. Mózg mówi "kret" oczy mówią "bohater" ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?