Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można stawiać spację przed znakami interpunkcyjnymi?
+pisanie więcej niż jednego wykrzyknika świadczy o poważnej niestabilności emocjonalnej.
0
O kurde, popatrz, na 36 milionów Polaków dwóch o imieniu Maciej ma urodziny tego samego dnia. Spiseg Pereza!
0
Na pobicie rekordu bramek łącznie w LM i La Liga pracował całe życie, to że pobił je akurat w tym sezonie o niczym nie świadczy. Jakoś nie widzę żeby bił te kolejne rekordy np. strzelając 17 bramek w jednym sezonie LM, albo notował najdłuższą nieprzerwaną serią meczów w La Liga z golem. Nie widzę, żeby po 15 kolejkach Messi miał rekordowe 25 bramek. Och, zaraz, takie rekordy chyba bije CeeRek... Jaka szkoda.
0
Może pogadajmy o średniej gola na mecz w La Liga.
0
@Pitinho insynuuje czego to Ronaldo PEWNIE nie zrobił - brak reakcji.
Ja w odpowiedzi zainsynuowałem że on coś PEWNIE zrobił - od racu obrywam od "wszystkowiedzących".
Hi-po-kry-zja :-)
P.S. A finał KMŚ widziałem ostatnie 10 minut w barze - trudno żebym tam TV rozwalił, hm? ;-)
1
Co to jest "słabsza noga Messiego"? Coś takiego nie istnieje :-)
0
Nie rozumieją. Wciąż brakuje tam Wawrzyniaka.
0
Ty PEWNIE z wściekłości o to, że Real wygrał KMŚ rozwaliłeś pół pokoju :-)
3
Opowiedz mi więcej o tym jak to bez karnych w La Liga Ronaldo ma i tak 19 czy 18 bramek i wciąż bezapelacyjnie przewodzi w klasyfikacji strzelców, a do tego w klasyfikacji asystentów.
0
Zabronisz mi? :-)
3
Ależ Messi gra jak muł dzisiaj...
0
No cóż, co człowiek to opinia, więc niech Ci będzie.
0
Wskaż lepszych obecnie.
6
Oceniasz Real po hala dzieciakach?
W takim razie patrz na Barcelonę poprzez pryzmat viska łepków i innych wyznawców Messiego.
Albo zrób sobie test na hipokryzję.
0
Może nie nazwałbym go pajacem, ale zagranie było niepotrzebne. Piłka leciała mu na trepa, gdyby huknął normalnie z prawej nogi, prawdopodobnie miałby bramkę. A tak - ma tylko efektowne zagranie i wyzwiska od pajaców...
0
Zdaje się że dostał karę proporcjonalną do zarobków.
0
Dani Carvajal - wypożyczony (sprzedany) do Leverkusen z opcją pierwokupu żeby się rozwinął - wrócił do Realu w zeszłym sezonie i dzisiaj jest zapewne najlepszym PO na świecie.
2
Ten Gabigol wygląda trochę jak Munir.
1
Puyol! Nigdy nie będzie lepszego stopera.
0
Tyle że w Realu w ataku nie ma już miejsca, w Barcelonie też niezbyt, ale i tak wciąż więcej niż w Realu - nie wyobrażam sobie, żeby Reus nasycił się rolą zmiennika Neymara...
0
Być może gdyby Henry'ego ściągnęli w '96 to nie pojawiłby się w Barcy Messi... Kto wie jakby się to wszystko potoczyło? Mimo wszystko chyba nikt nie żałuje sukcesów Barcy w XXI, także i tych zdobytych bez Henry'ego.
0
G..wno wiesz, a się wypowiadasz...
4
Faktycznie. Mr. Wąs strzelił hattricka 3-ligowcowi, normalnie santo subito.
0
Pomyliłeś się tylko o 5 minut ;-)
0
Ależ emocje na Mestalla były
0
A jaki jest stan dwumeczu, bo nie śledziłem?
0
Chyba oczekują, że Montoya się takimi ochłapami jak formalność w rewanżu CdR zadowoli i nie odejdzie...
0
Mózg hala dzieciaka :-)
Ed: W sumie na jedno wychodzi ;-)
0
wg Transfermarkt Iniesta ma 50 goli dla Barcy w historii, a Ramos 53 dla Realu.
0
To się nazywa dysonans poznawczy. Mózg mówi "kret" oczy mówią "bohater" ;-)