Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czyli bezpośredni koszt sprowadzenia Neymara zamyka się w granicy ~80mln euro?
0
A ktoś tu napisał, że to jest powód że Ronaldo jest lepszy?
0
Faktycznie, nie wiem czemu go przegapiłem...
Mode wykasuj.
0
A z nowszych niusów - Barca jedzie na początku lutego do Kataru żeby zagrać mecz towarzyski, jak nakazuje kontrakt z Quatar Airways. Nie wiadomo jakie będą wymagania składu, ale można się domyślić, że katarczycy będą chcieli widzieć u siebie największych - Messiego, Neymara, Suareza.
A cztery dni po tym będą grać z Bilbao na San Mames...
0
"Messi jest skromny a CR7 jest arogancki i trochę bufon"
Smaczna papka z gazet? Bo łykasz nawet bez przeżucia.
0
To tylko świadczy lepiej o Ronaldo, że porównują go do takiego giganta, a Messiego porównują do gości którzy nie dorastali do jego poziomu nawet w swoich najlepszych czasach.
0
Bramka Neymara strzelona Realowi była całkiem urodziwa.
0
Felipe Massa grający w piłkę! Szkoda że tego nie oglądałem...
0
Wypowiadam swoją opinię na temat człowieka, którego znam tylko z wywiadów, który w owych wywiadach nie błyszczy inteligencją. Oddaję mu jednocześnie geniusz boiskowy i mistrzostwo taktyczne. Podobnie na temat np. ww. CR-a wielu tutejszych użytkowników lubi wypowiadać swoje litanie obelg, ale wtedy zdaje się nie przeszkadza ci to, że nie mają szacunku do gościa którego nie znają?
0
1. Piszę tu tylko o Xavim, a ty wyjeżdżasz z Realem i Cristiano. Umiesz trzymać się tematu?
2. Narzekanie na sędziów, którzy mogą mylić się pod jedną bądź drugą drużynę to nie jest to samo, co narzekanie na murawę czy pogodę, które nie dyskryminują i doskwierają każdemu po równo. A jak napisał tutaj ktoś po meczu z Getafe - "jaka pogoda, gracze Barcy powinni być zawsze gotowi grać choćby i na księżycu".
A pieprzenia o przewadze w posiadaniu piłki kiedy doznaje się totalnej klęski 0:7 z Bayernem nie można nazwać inaczej niż głupotą.
0
Jest legendą piłki, a nie tytanem intelektu. Zasług piłkarskich mu nie odmawiam, wręcz przeciwnie, VŁ.
0
"Uderz w stół a nożyce się odezwą"
5
Jak ktoś powie, że za Xaviego będzie nieustanne "przeciwnik nie chciał grać w piłkę", to od razu hala dzieciak? Nie róbcie z siebie pośmiewiska, Xavi poza boiskiem to przygłup, od lat nie grzeszy intelektem, wystarczy przytoczyć chociażby wypowiedzi po dwumeczu z Bayernem, kiedy mówił jak to "mieli posiadanie piłki, kontrolowali mecz"... Na boisku to geniusz, poza nim - szkoda gadać...
0
A City 250 milionów za Messiego. Źródło: Kolejne idiotyczne pismackie brednie.
0
Bo jego osobę oceniałoby się w dwóch płaszczyznach - jak gra jego drużyna i jak on sam się prezentuje. Być może Barca Xaviego grałaby znów bardzo dobrze, ale niewątpliwie każda konferencja prasowa byłaby katorgą. Piłkarz z niego dobry, ale intelektem (poza piłkarskim) nie grzeszy.
2
"Barca to Leo"?
Zajeżdża sezonostwem od tego tekstu.
0
Ale to kupienie czołgu takie negatywne? Kto by nie chciał mieć czołgu...?
0
Za wcześnie na taki filmik IMO, od kiedy Suarezowi skończyła się kara to więcej nazbierał zmarnowanych okazji, m.in. strzałów sam na sam w bramkarza, niż bramek i asyst.
0
Czas Messiego się nie skończył.
0
Dziękuję za odpowiedź.
Najwidoczniej La Liga mając w sobie najwyższy poziom sportowy (Real, Barca, itd.), dąży do najniższego poziomu sędziowania... Smutne to w sumie.
A Tiago dołącza do zaszczytnego Klubu Nurkowego pod patronatem Ronaldo, Neymara i Bale'a...
0
1. Dziwi mnie to, że Bravo nie ma najwyższej noty spośród wszystkich transferów...
2. Ktoś może przybliżyć o co chodzi z tym "kontrowersyjnym sędziowaniem" w meczu Atleti?
0
Wpisz sobie frazę "Messi best dives" - o dziwo wyskoczy Ci wynik. Kłamstwem jest twierdzenie że Messi NIGDY nie nurkuje.
0
Sprawa wygląda tak:
viska łepki ciągle płaczą o "penaldo", bramki na pustą itd., spuszczają się za to na widok Messiego.
hala dzieci z kolei na odwrót - ciągle płaczą o Messiego ("Lessi karzełek"), do tego mają kisiel w gaciach przy każdym strzale CR-a.
Rak wśród normalnych kibiców.
0
Po stałych fragmentach Barcy zdarzy się też strzelić Benzemie ;-)
1
No fakt, że z tymi liczbami nie jest tak źle,. wiadomo, nie ma co liczyć na ponowne 91 bramek, ale i tak liczby skaczą w górę i w dół z tendencją spadkową...
1
"Niektórzy" bez karnych mają 19 bramek w Lidze. Tak więc strzał w stopę, viska łepku.
0
Średnia 0,88 to jak na Messiego mała średnia. Chyba się nie starzeje już w wieku 27 lat? Interesuje mnie w sumie jak na jego zdrowie i formę wpłynął fakt przejścia tej choroby z dzieciństwa, czy to nie skróci jego okresu najlepszej formy.
0
Z całym szacunkiem, ale to samo było na fioletowej jak Barca święciła tryumfy. Masa rozkapryszonych viska łepków wchodziło tylko żeby się wywyższać. Trzeba z tym żyć, że są hala i viska dzieciaki.
0
1. Mistrzem Europy jest Real. LM to rozgrywki większej wagi niż PE.
2. Jeżeli poprzez "wy" rozumiesz Real - to co powiesz na Real 3-1 Barca?
0
Masche w czapeczce mikołaja wygląda tak niewinnie :D