Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czujesz to? To ból dupy.
1
Tak samo jest z takim CdR - kiedy wygrywa Real to viska łepki pultają się jaki to nieważny puchar, a jak wygrywa Barca - to hala dzieciaki jęczą że to puchar nic nie znaczący. Normalka. Rak wśród kibiców obydwu drużyn.
0
A gdzie byłeś żeby proponować postać Casillasa w 2010 roku? Ach, wtedy wygrywał Messi, więc nikt poza nim nie zasługiwał, tak?
0
Jak będzie grał tak dobrze jak w tym sezonie to pierwsza trójka murowana.
0
Prześlij zażalenie do FIFA i France Football.
0
...co nie zmienia faktu że niewiele dał Argentynie tam?
Uprzedzając hasełka że powinien wygrać Neuer - 2010 i Casillas? Ach, zapomniałem że wtedy wygrał Messi, więc wtedy bramkarz nie zasługiwał.
3
Jak Messi strzelał na pustą (w zasadzie 3/4 akcji Barcy się tak kończyło (i nie ma w tym nic złego!)), to było dobrze, co, hipokryto?
Z główki też trzeba umieć strzelać, o karnych to nie wspominając.
0
Dziękuję. Całe życie błędnie go wymawiałem ;-)
12
Ale wy jesteście hipokrytami. Skoro domagacie się pokazania jak CR ładuje w pojedynczy mur na Mundialu, to może domagajcie się też ukazania w kompilacji Messiego jak człapie na Bernabeu i nie marnuje okazje przeciwko Realowi?
Hipokryzja wali po oczach. Nawet nie tłumaczcie się, że "haladzieciaki na fioletowej tak samo jeżdżą po Messim". Ktoś chyba musi wznieść się poza poziom głupich dzieci, tak? Czekacie aż "prześcieradła" będą pierwsze? To tym gorzej będzie świadczyło o was, jak oni tak faktycznie zrobią i zostaniecie na polu kinder-kibicowania sami...
0
Swoją drogą jak czyta się poprawnie imię Messiego?L-i-o-nel, (jak Lijonel) czy "Lajonel"? oO
1
No nie wierzę, Iniesta? Po tak słabym roku?
2
Wstyd, miała być manita, Enrique na księżyc!
2
Przesadzacie?
Powiedz to nodze Neymara.
0
Dokładnie, taki hejt na Masche na stoperze, a może planem było bardziej to, żeby do rożnych nie dopuszczać w ogóle, niż żeby się bronić w trakcie samych rożnych?
1
W tym meczu był jeden rażący błąd, nazywał się Undiano Mallenco.
0
No i słusznie banda rzeźników Simeone dostaje w dupsko.
1
Uhuhuh, ale teraz to Messi prosił się o czerwo.
3
Mallenco wyciąga kartki na chybił-trafił, bo raczej nie na podstawie reguł gry.
0
Akurat sytuacja z Rakiticiem była daleko od karnego.
0
"Kiedy nawet HD piszą, że karnego przeciw Barcy nie powinno być, to wiedz że coś się dzieje"
0
Niby się wyrównało, że stan meczu wrócił do przewagi Barcy 1 bramką, bo gola po ręce nie powinno być, ale i tak to jest kompletne dno.
5
Kolejny mecz na listę "Nazywam się Undiano Mallenco i jestem ślepym imbecylem"
1
Masakra, ten mecz to sędziowski kabaret!
0
Busquets się zmienił, taaa... Może i nie nurkuje, ale akcje w stylu kopanie Mandżukicia, czy deptanie po głowie Pepe to karygodne zachowanie.
1
#justmallencothings
0
Bale'a.
0
Tutaj 3/4 luda to antyfani Realu bardziej niż fani Barcy.
0
Teraz przyjęcie ręką Mallenco puścił. To jest dno.
0
To jest powód dla którego nie cierpię Atletico Simeone. Niechżeby wygrywali dziesiątki trofeów, grali nie wiem jak skutecznie w powietrzu - ale jak przychodzi co do czego to wychodzi z nich banda rzeźników. Najgorszy Real za Mourinho się do tego nie umywa.
6
Neymarowi prawie nogę złamali, a tu nawet faulu. Typowy Undiano.