Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca wygra, Enrique już nie do wywalenia :-)
0
A co do tych "ludzi" ma Barca? Jak dla mnie dostali za swoje. Jak jest sobie głupie dziecko które podchodzi do psa i go bije w pysk, to nie obwinia się psa, że głupiego dzieciaka ugryzł, czy nie?
0
To, że kibice Barcy rekrutowali się w XX wieku głównie spośród członków "klasy robotniczej", nie znaczy że dzisiaj, kiedy FC Barcelona jest globalną marką tak jest i że jest "lewacka".
1
Minuta ciszy ku czci tych żałosnych pismaków? Ja pierniczę, czemu Barca musi brać udział w tej politpoprawnej szopie...
2
Mallenco sędzią?! Messi może pożegnać się z nogami...
1
SuperMasche przybywa na pomoc!
0
3 złote?
0
Typuję 2:1 dla Barcy
0
Nie, wywalczenie karnego/wolnego to w La Liga nie jest asysta. Ronaldo ma obecnie 9 asyst (dziewiątą zdobył dzisiaj z Espanyolem), wszystkie to "tradycyjne" asysty na zasadzie podanie/dośrodkowanie i adresat strzela bramkę.
Do dokładniejszych statystyk asyst i bramek polecam stronę WhoScored.com, tam w odróżnieniu od ww. transfermarkt nie wliczają zdobycia karnego/wolnego do statystyk, czyli tak samo jak oficjalnie (zdaje się Marca kompletuje oficjalne statystyki, bo to oni wręczają Pichichi itd. po sezonie).
0
A ja myślę, że troll.
0
Zamiast pisać durnoty pomyśl ile to jest 9-1 i dlaczego nie jest to 7 i przestań się ośmieszać brakami w matematyce i logicznym rozumowaniu.
0
Oficjalnie nie jest.
Jednak niektórzy (jak np. transfermarkt) podają wywalczenie karnego/wolnego jako asysty.
1
Przed dzisiejszym meczem CR miał 8 asyst, po dzisiejszym - 9, tak więc i tak MD kłamie.
0
Dopiero po dzisiejszym meczu, więc Koke może jeszcze nadrobić.
Co nie zmienia faktu, że CR jest liderem tej klasyfikacji razem z Koke i Czeryszewem.
0
Przecież Ronaldo ma 8 asyst (dzisiaj zaliczył 9), a więc jest współliderem klasyfikacji razem z Koke i Czeryszewem.
2
Rekord Zarry i rekord LM to inna bajka, bo na te rekordy Messi pracował przez 10 lat swojej gry w Barcy, a większość rekordów jakie wymieniasz to rekordy za sezon/za rok.
1
...bo podobna sytuacja była na Mestalla? I możliwe że gdyby nie Bale Real wtedy by wygrał?
A jak podobnie "pochamić" sobie lubił CR we wcześniejszych latach, to nie można go było krytykować? Dobrze wiesz że viska łepki były pierwsze do objeżdżania Ronaldo z góry na dół. Jak ktoś chami i przez to psuje okazje zespołu, to należy mu się op...dol...
1
Ronaldo, Casillas, Modrić, Benzema, Bale grali jak rzeźnicy? oO
2
"Messi niż klub"? Bez sensu kompletnie.
2
Szkoda tylko że wszystkie te rekordy to 2010-2012, tak więc na dzień dzisiejszy nie mają przełożenia.
P.S. A gdzie rekord jednego sezonu LM? ;-)
0
Czyli te poziome pasy w grudniu to nie był żart...? Wyglądają okropnie...
0
Wiecej ludzi niż ma niejedno polskie miasteczko, a trybuny wyglądają jak puste.
1
Jak na gali ZP popatrzy się na Mourinho to transfer będzie przyklepany. Na pewno.
1
NIGDY nie pajacował, zawsze starał się łagodzić sytuację - chociażby pamiętny Klasyk w którym zabrał i wyrzucił za boisko bodajże Pique zapalniczkę rzuconą z trybun którą ten chciał pokazać sędziemu. Wielki człowiek, Ramos ze swoim zachowaniem (pomimo tego, że stoperem jest świetnym) nie dorasta mu do pięt.
0
Dlaczego? Chce iść razem z Zubim?
2
Aż przyjmę kolędę w podzięce.
0
Dwa niepodyktowane dla Barcy, jeden niepodyktowany i podyktowany dla Realu. O tym niepodyktowanym dla Realu pismaki jednak zapomniały.
0
Nie chciałbym Simeone w Barcy bo zrobiłby z Barcy drużynę faulujących brutali.
1
Szczególnie w El Clasico.
0
Lucho ustawił składy jakby wręcz chciał żeby po przegranej Realu strata punktowa między nimi się nie zmieniała.