1

Barca wygra, Enrique już nie do wywalenia :-)

0

A co do tych "ludzi" ma Barca? Jak dla mnie dostali za swoje. Jak jest sobie głupie dziecko które podchodzi do psa i go bije w pysk, to nie obwinia się psa, że głupiego dzieciaka ugryzł, czy nie?

0

To, że kibice Barcy rekrutowali się w XX wieku głównie spośród członków "klasy robotniczej", nie znaczy że dzisiaj, kiedy FC Barcelona jest globalną marką tak jest i że jest "lewacka".

1

Minuta ciszy ku czci tych żałosnych pismaków? Ja pierniczę, czemu Barca musi brać udział w tej politpoprawnej szopie...

2

Mallenco sędzią?! Messi może pożegnać się z nogami...

1

SuperMasche przybywa na pomoc!

0

3 złote?

0

Typuję 2:1 dla Barcy

0

Nie, wywalczenie karnego/wolnego to w La Liga nie jest asysta. Ronaldo ma obecnie 9 asyst (dziewiątą zdobył dzisiaj z Espanyolem), wszystkie to "tradycyjne" asysty na zasadzie podanie/dośrodkowanie i adresat strzela bramkę.
Do dokładniejszych statystyk asyst i bramek polecam stronę WhoScored.com, tam w odróżnieniu od ww. transfermarkt nie wliczają zdobycia karnego/wolnego do statystyk, czyli tak samo jak oficjalnie (zdaje się Marca kompletuje oficjalne statystyki, bo to oni wręczają Pichichi itd. po sezonie).

0

A ja myślę, że troll.

0

Zamiast pisać durnoty pomyśl ile to jest 9-1 i dlaczego nie jest to 7 i przestań się ośmieszać brakami w matematyce i logicznym rozumowaniu.

0

Oficjalnie nie jest.
Jednak niektórzy (jak np. transfermarkt) podają wywalczenie karnego/wolnego jako asysty.

1

Przed dzisiejszym meczem CR miał 8 asyst, po dzisiejszym - 9, tak więc i tak MD kłamie.

0

Dopiero po dzisiejszym meczu, więc Koke może jeszcze nadrobić.
Co nie zmienia faktu, że CR jest liderem tej klasyfikacji razem z Koke i Czeryszewem.

0

Przecież Ronaldo ma 8 asyst (dzisiaj zaliczył 9), a więc jest współliderem klasyfikacji razem z Koke i Czeryszewem.

2

Rekord Zarry i rekord LM to inna bajka, bo na te rekordy Messi pracował przez 10 lat swojej gry w Barcy, a większość rekordów jakie wymieniasz to rekordy za sezon/za rok.

1

...bo podobna sytuacja była na Mestalla? I możliwe że gdyby nie Bale Real wtedy by wygrał?
A jak podobnie "pochamić" sobie lubił CR we wcześniejszych latach, to nie można go było krytykować? Dobrze wiesz że viska łepki były pierwsze do objeżdżania Ronaldo z góry na dół. Jak ktoś chami i przez to psuje okazje zespołu, to należy mu się op...dol...

1

Ronaldo, Casillas, Modrić, Benzema, Bale grali jak rzeźnicy? oO

2

"Messi niż klub"? Bez sensu kompletnie.

2

Szkoda tylko że wszystkie te rekordy to 2010-2012, tak więc na dzień dzisiejszy nie mają przełożenia.
P.S. A gdzie rekord jednego sezonu LM? ;-)

0

Czyli te poziome pasy w grudniu to nie był żart...? Wyglądają okropnie...

0

Wiecej ludzi niż ma niejedno polskie miasteczko, a trybuny wyglądają jak puste.

1

Jak na gali ZP popatrzy się na Mourinho to transfer będzie przyklepany. Na pewno.

1

NIGDY nie pajacował, zawsze starał się łagodzić sytuację - chociażby pamiętny Klasyk w którym zabrał i wyrzucił za boisko bodajże Pique zapalniczkę rzuconą z trybun którą ten chciał pokazać sędziemu. Wielki człowiek, Ramos ze swoim zachowaniem (pomimo tego, że stoperem jest świetnym) nie dorasta mu do pięt.

0

Dlaczego? Chce iść razem z Zubim?

2

Aż przyjmę kolędę w podzięce.

0

Dwa niepodyktowane dla Barcy, jeden niepodyktowany i podyktowany dla Realu. O tym niepodyktowanym dla Realu pismaki jednak zapomniały.

0

Nie chciałbym Simeone w Barcy bo zrobiłby z Barcy drużynę faulujących brutali.

1

Szczególnie w El Clasico.

0

Lucho ustawił składy jakby wręcz chciał żeby po przegranej Realu strata punktowa między nimi się nie zmieniała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?