Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzi którzy zarzucają Realowi ustawione losowania powinno obchodzić.
0
Szanse na wygranie w Totka są kilkaset tysięcy razy mniejsze niż szansa na to, że Barca 2 razy z rzędu trafi na ManCity w 1/8, a jednak regularnie ktoś wygrywa... Popatrz, spisek!
0
Cały czas? W CdR tegorocznym też?
3
Sport pisze takie bzdury że to się w głowie nie mieści.
P.S. Wieczne narzekania to domena ogółu, w tym sezonie przed El Clasico też Real miał dzień mniej odpoczynku, narzekali, narzekali, a jakoś wygrali, to nie jest przesądzające...
0
Spytaj się Messiego czy by nie chciał 5 ZP, spytaj się CRa czy by nie chciał dogonić Messiego w liczbie ZP :-)
0
Raczej nie zagłosują, bo mają świadomość tego, że ich głos może być decydujący, a wtedy by przegrali ZP sami sobie.
0
Masche zasłużył, chociaż nie wiem, czy bardziej niż Neuer na ten przynajmniej 1 punkt. Najlepszy DM Mundialu i prawdopodobnie Europy (przynajmniej do września) kontra najlepszy bramkarz.
0
Jest SKUTECZNĄ formą obrony, jak pokazał sobotni mecz. I mało brakowało, a nawet 3 punkty by Getafe miało, a nie jeden.
0
Jak widać Puyol ma znacznie wyższe horyzonty niż Ty...
0
Tu się akurat liczy zaangażowanie i serce, a tego Puyolowi nigdy odmówić nie można było, więc nawet u boku Zubiego zostanie wielkim dyrektorem.
0
Dziwne, że kiedyś Barca potrafiła rozbijać autobusy i wygrywać nawet wysoko z takowymi. A z Getafe nie potrafili.
Może dlatego, że grali w sobotę totalny piach? (+doza niefartu przy słupku i poprzeczce)
0
Dobrze że przynajmniej przyznajesz, że nie wierzysz w jakiś perezowy spiseg i mówisz wyłącznie o szczęściu Realu :-)
Fakt faktem, do niektórych losowań mają szczęście, owszem.
Chociaż tegoroczna drabinka CdR niezbyt im się udała ;-)
0
2010/2011 Lyon. Dobra drużyna była. Ale jak nie pasuje, to 2008/2009 - Liverpool
0
W zeszłej LM nikogo w Barcy nie zabili, więc jestem dobrej myśli. W razie czego rudy da im popalić, on jest duży ;-)
0
Jestem na stronie swojego "klubiku". Zgłaszam za obrażanie Barcelony.
0
To masz słabiuteńką pamięć, bo 2 lata temu grali w 1/8 z Manchesterem United.
2
Takie niesamowite płacze na Real, że żal dupę ściska. Wygraliśmy z PSG? Wygraliśmy. W dwumeczu 5:4 dla Barcy? Owszem. Co się spinacie? Z City też da się spokojnie wygrać, jak zepną poślady. Nie było problemu jak w ostatnich edycjach Real trafiał na grupy mistrzów krajowych, albo trafiał na ciężkich przeciwników w późniejszych meczach? Do lutego Ronaldo może złamać nogę w 15 miejscach i nie zagrać, ale oczywiście wg was "żelek musi dogonić messiego to perez wyciąga macki". Żałosne płaczki. Przypominam, że rok temu Ronaldo pobił rekord Messiego do 17 bramek, więc obecnie nie musi się tak spinać na wynik. Oczywiście zaraz zlecą się viska łepki z "ceer szczelał ogurkom", to przypomnijcie sobie drogie viska łepki, jak mokro mieliście w gaciach kiedy Messi dokonywał historycznego wyczynu 5 goli w fazie pucharowej w 1 meczu, a potem dzięki temu bił rekord z 14 trafieniami - Leverkusen to znacznie większy ogór niż Schalke, a Wy mieliście kisiel w portach jakbyście życie wygrali.
Jedno słowo: HI-PO-KRY-ZJA.
0
Posiadanie 75% posiadania piłki i nie tworzenie sytuacji bramkowych to jest antyfutbol, a nie autobusy...
0
Jest możliwe. W 2002 nie wygrał.
0
Raczej chodzi o to, że jak Messi nie strzeli to Barcy jest tak z 5x ciężej, a wiadomo, że liczą się gole. Messi nie grał źle, ale był NIESKUTECZNY. Szczęście mu nie dopisało przy wolnym w poprzeczkę.
0
Nie, nie masz racji.
1
Pepe najczyściej grającym stoperem w La Liga, przecieram oczy z niedowierzania :-)
0
Gdzie tu miejsce na żart, powiedz mi?
0
Ivan, nie idź w ślady Xaviego, dzisiaj mówisz że w fatalnym meczu byłeś lepszy, jutro będziesz narzekał na murawę, pogodę i inne bzdury...
0
0
Ty żartujesz, czy piszesz poważnie?
11
Hodor wciela się w rolę Xaviego? Pogoda była zła, murawa była zła, godzina była zła, tyko Vermaelen był na dziesiątkę?
0
Naklejkę "Dzielny pacjent"
0
Faktycznie, po lekturze komentarzy stwierdziłem że opcja z głosowaniem na Messiego z automatu bez przeczytania pytania jest jak najbardziej realna. To tym gorzej świadczy o użytkownikach...
0
W takim momencie można tylko wspominać Manitę z Realem, 2:6 na Bernabeu, sezon 6 pucharów, a jak skrytykujesz drużynę i/lub trenera to jesteś sezonowcem, albo gorzej - hala dzieciakiem. To jest prawda objawiona.