2

Rozpoczęło się piękną bramką Isco, potem jeszcze piękniejsze wyrównanie Almerii po woleju Verzy, jeszcze przed końcem połowy dość szybko Real wyrównał po dośrodkowaniu Kroosa i główce Bale'a. Real gra jakby był zmęczony, ciągle próbuje, ale Almeria gra dobrze i nie daje Realowi dużo szans bramkowych. W 2 połowie trochę Almeria osłabła, przed chwilą Casillas obronił karnego.

9

Teraz nurkowy karny przeciwko Realowi podyktowany - też będziecie protestować, tak jak wtedy, kiedy CR nurkuje? ;-)

0

Messi nie ma w zwyczaju walić petard z woleja, ale zobaczymy, zobaczymy :-)

0

Ja mecze Atletico oglądam tylko skróty. Mało mnie interesuje, kto co zrobił w 10 i 25 minucie, bo nie jestem trenerem. Po bramkach i statystykach mogę stwierdzić coś na temat meczu i gry i więcej nie trzeba. Oglądanie przez kibiców Barcy/kibiców Realu meczów Realu/Barcy i komentowanie owych na nieprzeznaczonych do tego stronach zakrawa o głupotę. No chyba, że ktoś zamierza zacząć kibicować tej drugiej drużynie...

0

Jak najbardziej. Po golu Isco myślałem, że jego gol będzie mógł walczyć o bramkę kolejki, ale po bramce wyrównującej Almerii wątpię, żeby ktoś do niedzieli strzelił coś ładniejszego.

0

...po co kibice Barcy oglądają i komentują mecz Realu?

0

Neymar na szpicy?

0

W książce zdecydowanie, jedynie filmowe elfy mają renomę "gejowych" (patrz: Król Thranduril, ojciec ww. Legolasa).
I tym miłym akcentem (szacunek za bycie fanką LotR), życzę miłego wieczoru. :-)

0

Zapewne Boixos Nois.

0

"Ultra gay" tyczy się Legolasa który ma takową renomę wśród zdecydowanej większości fanów LotR. Jeśli czegoś nie rozumiesz, to nie zaczynaj.

0

No wiadomo, że nie zrobi sobie człowiek tym drugiej pensji, ale dorobić zawsze spoko :-)

0

Piszesz serio? Na tym da się przyzwoite zarobki zdobyć?

0

Tak, oczywiście, tak jak w 2012/13 zarezerwował sobie grupę śmierci z której miał realną szansę nie wyjść? Puknij się w łeb, za głupotę banów się tu nie rozdaje?

0

Aguero kontuzjowany, wypada na kawał sezonu, wątpię że gdyby nawet Barca wpadła na City, to Kun by grał.

3

Gdyby zrobił to w kierunku Ronaldo, to strzeliłby sobie w stopę bo nawet w tym meczu zdarzyło mu się nurkować.

0

Eeee, że co? A co ma Władca Pierścieni do Realu i Barcelony? Komentarze od początku tyczą się LotRa, a Ty wyjeżdżasz z dupy z "hala dzieckiem"? Na pewno wszyscy w domu zdrowi?

0

0

Tak swoją drogą, to dzisiaj, kiedy Barca wygrała, postawienie rudego na lewej stronie nie jest tak tragiczne w samym swoim założeniu jak w meczu z Realem? ;-)

0

Neymar chyba pozazdrościł CR-owi patentu nurka.

0

Mecze bezpośrednie

0

Analogicznie zapominają o tym bordowo-granatowi :-)

0

Takie problemy na rynku pracy że trzeba się dokształcać :D

0

Tak, bo nie strzelał CeeR!

2

Zauważyliście jak wielu kibiców na CN oklaskiwało Ibrę?

0

*teraz*
A wiesz, że głosowanie na ZP już od pewnego czasu jest zamknięte? Było zamknięte jeszcze przed tym jak Messi pobił rekordy Raula i Zarry. Trwało wtedy, kiedy Messi miał ninja mode i po świetnym początku sezonu zniknął.

0

Dadzą radę. W końcu mecz na CN, a tutaj przegrywająca Barca to rzadkość. Messi na gazie, Busi na podwójnym gazie, drużyna ma dobre morale po ostatnich zwycięstwach, nie będzie Ibry, co może wydarzyć się nie tak?

0

Ciekawostka: Dzisiejszym golem z karnego CR wyrównał "osiągnięcie" Lionela Messiego w liczbie goli strzelonych z rzutów karnych w Lidze Mistrzów.

0

Co jest frustrującego w tym, że jakiś grajek 1500km od Polski strzelił sobie bramkę z karnego?

0

A czemu umniejszasz "jakimś Bułgarom"? Łudogorec zagrał bardzo dobry mecz, nie zasłużył na przegraną 4:0 moim zdaniem nawet. Jak na drużynę z zerowym stażem w LM, przeciwko obecnym mistrzom europy, zagrali świetnie.

0

Real - Bayern 5:0 w zeszłym sezonie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?