Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rozpoczęło się piękną bramką Isco, potem jeszcze piękniejsze wyrównanie Almerii po woleju Verzy, jeszcze przed końcem połowy dość szybko Real wyrównał po dośrodkowaniu Kroosa i główce Bale'a. Real gra jakby był zmęczony, ciągle próbuje, ale Almeria gra dobrze i nie daje Realowi dużo szans bramkowych. W 2 połowie trochę Almeria osłabła, przed chwilą Casillas obronił karnego.
9
Teraz nurkowy karny przeciwko Realowi podyktowany - też będziecie protestować, tak jak wtedy, kiedy CR nurkuje? ;-)
0
Messi nie ma w zwyczaju walić petard z woleja, ale zobaczymy, zobaczymy :-)
0
Ja mecze Atletico oglądam tylko skróty. Mało mnie interesuje, kto co zrobił w 10 i 25 minucie, bo nie jestem trenerem. Po bramkach i statystykach mogę stwierdzić coś na temat meczu i gry i więcej nie trzeba. Oglądanie przez kibiców Barcy/kibiców Realu meczów Realu/Barcy i komentowanie owych na nieprzeznaczonych do tego stronach zakrawa o głupotę. No chyba, że ktoś zamierza zacząć kibicować tej drugiej drużynie...
0
Jak najbardziej. Po golu Isco myślałem, że jego gol będzie mógł walczyć o bramkę kolejki, ale po bramce wyrównującej Almerii wątpię, żeby ktoś do niedzieli strzelił coś ładniejszego.
0
...po co kibice Barcy oglądają i komentują mecz Realu?
0
Neymar na szpicy?
0
W książce zdecydowanie, jedynie filmowe elfy mają renomę "gejowych" (patrz: Król Thranduril, ojciec ww. Legolasa).
I tym miłym akcentem (szacunek za bycie fanką LotR), życzę miłego wieczoru. :-)
0
Zapewne Boixos Nois.
0
"Ultra gay" tyczy się Legolasa który ma takową renomę wśród zdecydowanej większości fanów LotR. Jeśli czegoś nie rozumiesz, to nie zaczynaj.
0
No wiadomo, że nie zrobi sobie człowiek tym drugiej pensji, ale dorobić zawsze spoko :-)
0
Piszesz serio? Na tym da się przyzwoite zarobki zdobyć?
0
Tak, oczywiście, tak jak w 2012/13 zarezerwował sobie grupę śmierci z której miał realną szansę nie wyjść? Puknij się w łeb, za głupotę banów się tu nie rozdaje?
0
Aguero kontuzjowany, wypada na kawał sezonu, wątpię że gdyby nawet Barca wpadła na City, to Kun by grał.
3
Gdyby zrobił to w kierunku Ronaldo, to strzeliłby sobie w stopę bo nawet w tym meczu zdarzyło mu się nurkować.
0
Eeee, że co? A co ma Władca Pierścieni do Realu i Barcelony? Komentarze od początku tyczą się LotRa, a Ty wyjeżdżasz z dupy z "hala dzieckiem"? Na pewno wszyscy w domu zdrowi?
0
0
Tak swoją drogą, to dzisiaj, kiedy Barca wygrała, postawienie rudego na lewej stronie nie jest tak tragiczne w samym swoim założeniu jak w meczu z Realem? ;-)
0
Neymar chyba pozazdrościł CR-owi patentu nurka.
0
Mecze bezpośrednie
0
Analogicznie zapominają o tym bordowo-granatowi :-)
0
Takie problemy na rynku pracy że trzeba się dokształcać :D
0
Tak, bo nie strzelał CeeR!
2
Zauważyliście jak wielu kibiców na CN oklaskiwało Ibrę?
0
*teraz*
A wiesz, że głosowanie na ZP już od pewnego czasu jest zamknięte? Było zamknięte jeszcze przed tym jak Messi pobił rekordy Raula i Zarry. Trwało wtedy, kiedy Messi miał ninja mode i po świetnym początku sezonu zniknął.
0
Dadzą radę. W końcu mecz na CN, a tutaj przegrywająca Barca to rzadkość. Messi na gazie, Busi na podwójnym gazie, drużyna ma dobre morale po ostatnich zwycięstwach, nie będzie Ibry, co może wydarzyć się nie tak?
0
Ciekawostka: Dzisiejszym golem z karnego CR wyrównał "osiągnięcie" Lionela Messiego w liczbie goli strzelonych z rzutów karnych w Lidze Mistrzów.
0
Co jest frustrującego w tym, że jakiś grajek 1500km od Polski strzelił sobie bramkę z karnego?
0
A czemu umniejszasz "jakimś Bułgarom"? Łudogorec zagrał bardzo dobry mecz, nie zasłużył na przegraną 4:0 moim zdaniem nawet. Jak na drużynę z zerowym stażem w LM, przeciwko obecnym mistrzom europy, zagrali świetnie.
0
Real - Bayern 5:0 w zeszłym sezonie...