Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wiesz, zabawne w tym jest to, że kiedy Messi zdobywał ZP za ZP, to właśnie ta ZP i tytuły były była głównym argumentem za tym, że Messi jest najlepszym piłkarzem świata. Aktualnie zdobywcą ZP i wielu tytułów jest CR, na 95% kolejna ZP wpadnie w jego ręce, ale to już nie jest wystarczający argument do nazwania CR najlepszym? :-)
0
Ależ bramka Rakitićia!
0
Wiem, wiem, doczepiłem się, bo to śmiesznie wyglądało ;-)
1
"Munir el Pedro"
Komentatorzy w formie ;-)
0
Cztery i pół do zera?
1
Gdzie rugby a gdzie piłka... Piłkarska drużyna Barcy nigdy nie miała poziomych pasów, więc to by było niepotrzebne wpychanie nowości tam gdzie ich nie chcą...
0
Za niski jest żeby być skutecznym bramkarzem.
0
A tak w ogóle to wiadomo, czy zostało wszczęte jakieś postępowanie ws. tego idioty który rzucił butelką? Kiedy CR dostał zapalniczką na Calderon to dość szybko sprawę załatwiono, sprawcę ukarano i było "cacy", a tutaj nie ma słowa o tym, że trwa jakiekolwiek polowanie na sprawcę...
0
Bo Komitet uznał, że to Messi haniebnie zaatakował głową spokojnie przelatującą butelkę. Na pewno. I uznali, że Messi i Barca powinni się cieszyć, że Leon nie dostał czerwonej kartki za celowy atak w grze bez piłki.
0
Wtedy kibicuję dobremu, czystemu i spokojnemu meczowi. Mniejsza wtedy o zwycięzcę (chociaż czasami mam humory i skłaniam się ku jednej lub drugiej drużynie), ale generalnie staram się skupić na cieszeniu się meczem, a nie dopingowaniu jednej z drużyn. W końcu mecz dwóch najlepszych drużyn świata nie może być nudny, nawet jak jedna ma gorszy dzień.
0
A kto powiedział, że ja się "bawię" w kibica Barcy? Interesuję się drużyną, oglądam mecze, trzymam kciuki za zwycięstwo, to jest zabawa wg Ciebie?
0
Elo klasyczny viska dzieciaku :-)
0
0
Dokładnie, viska łepki, hala dzieci, wszystko jedno, ten sam rak wśród normalnych kibiców.
0
W Hiszpanii dobitki nie dają asyst. Na podobnej zasadzie w oficjalnych statystykach Messi nie dostał asysty za strzał w bramkarza dobity przez któregoś z kolegów w bodajże 3 kolejce.
0
Alves ma aktualnie 2 żółte kartki w Lidze, a Messi dostał kartkę w teorii za "przedłużanie powrotu na swoją połowę celem marnowania czasu", czyli gra na czas. A w praktyce za głupotę sędziego.
1
Viska łepki jak widzę zawsze żyją przeszłością... Manita na CN, Pepe zwierzak, sezon 6 pucharów... Nawet za 30 lat będziecie to przeżywać? Oj żebyście jeszcze mieli moc przywoływania przeszłości do teraźniejszości to bylibyście w siódmym niebie ;-)
0
Ale w tefałenie usłyszysz, że to tylko w Polsce jest kibolskie bydło a na Zachodzie sobie z problemem kiboli poradzili ;-) Na Camp Nou kiedyś (w 2000) Boixos Nois zamordowali meksykańskiego turystę tylko dlatego, że miał na sobie koszulkę Raula...
0
Przykro mi, że Twoje horyzonty poznawcze zatrzymują się na granicy głupiej wojny wykreowanej przez media, które z owej wojny żyją.
0
Fakt, jest różnica - zapalniczka jest twardsza od butelki (przynajmniej plastikowej, a zdaje się taką rzucono w Leo).
10
A jak na Calderon Ronaldo oberwał zapalniczką w głowę to się wszyscy cieszyli, że przecież "należało się penaldo żelkowi". Hipokryzja level: kibic :-)
0
Niestety rzadko kiedy mogę oglądać mecze, bo zazwyczaj popołudnie-wieczór w weekendy pracuję, sugeruję się tylko statystykami i składami.
0
Kibicuję obydwu drużynom, więc zanim powiesz coś głupiego - pomyśl.
0
Zdarza się :-)
0
Suarez w Liverpoolu w ostatnim sezonie grał na szpicy i dużo strzelał i dużo asystował. Teraz prawie ciągle gra na skrzydle i "tylko" asystuje... Trochę się chłopak marnuje...
0
Mourinho na zdjęciu krzyczy "Messi kur..czak, przestań być taki dobry!" :'D
1
"złotymi pogłoskami"? Chyba "złotymi zgłoskami" ;-)
0
Rzucasz się do mnie jakbym ja wspierał działania władz Realu.
0
Szampana? Z jakiej? Którymi kolegami? Gdyby MD i Sport pastwiły się nad Realem to w tym wypadku akurat się Realowi jak najbardziej należało. Masz jakieś kompleksy, że od razu wyjeżdżasz z pretensjami jak nie do końca rozumiesz o co chodzi?
0
Ciekawe... Mów mi jeszcze.