0

Ale Neymar strzelił bramkę w 4 minucie spotkania, kiedy strzelał na zegarze widniało 03:01, to była już 4 minuta ;)

0

Ancelotti przegrał w zeszłym roku jesienny klasyk (robiąc coś analogicznego do Lucho - błąd w ustawieniu obrońcy, czyli Ramosa na DM), oraz z Atleti, co nie przeszkodziło mu wygrać z Realem CdR i Ligę Mistrzów. Jest zwyczajnie za wcześnie żeby wystawiać takie oceny dla Enrique.

1

Nie zasłużył? 2 wejścia w nogi w ciągu 2 czy 3 minut to niezasłużenie? Kpisz?

2

Prawdę? Prawda jest taka, że Messi, Neymar i Iniesta sobie na kartki zapracowali solidnie.

0

hahahaha, wina sędziego, wina sędziego! Wiedziałem, widząc wynik, że "wina sędziego" zmieni właściciela z Madrytu na Barcelonę. :-)

0

Przede wszystkim do GD na Camp Nou jest tyle czasu, że Suarez powinien się zgrać z drużyną.

3

Pełna dominacja w 1 połowie? Kpisz, czy oglądałeś inny mecz? Barca nie dominowała w ogóle, miała tylko te 15-20 dobrych minut, potem przygaśli.

0

To, że staram się być jak najbardziej obiektywny przeczy temu? A to dobre :)

3

Beznadziejny po przegrał 1 z 8 meczów!! Fatalny! Sprzedać Messiego! Enrique na księżyc!!

0

Was? Jakich was?

1

Pokazać Ci coś śmiesznego?

http://i.imgur.com/vxA3nzH.png ;-)

0

Nie potrafię już odróżniać żartów i sarkazmu od zwyczajnej głupoty, za dużo przebywania w internecie - także wybacz.
I jest po meczu a ja dalej NIE jestem bojownikiem... ;-)

0

Nie zgadzam się z oceną Suareza, on nic nie grał i nic nie wniósł.

3

Niby Messi mówił jak to rekord nie ważny, jak to najważniejsza drużyna, a jak przyszło co do czego, mógł obsłużyć podaniem Xaviego w polu karnym i prawdopodobnie byłoby 0:2 dla Barcy, to wolał dryblować sam i próbować SOBIE tworzyć sytuacje.
Może i Ronaldo ma jakieś wybujałe ego, ale przynajmniej mówi to, co myśli, a nie mydli oczy tym, że "rekord nie ważny, w ogóle nie ważny".

0

Macki Pereza wszędzie! Jak idziesz do WC to macki Pereza też cię gdzieniegdzie smyrają, co?

0

Real definitywnie zrobi wszystko co może na boisku, żeby Messi nie strzelił ani bramki, to naturalne.
A poza boiskiem? Kretyńskie pierdzielenie.

0

1

A to niby dlaczego? Co ma Real do tego, co ustala Athletic Bilbao?

0

A co ma Real Madryt do tego, co mówi Athletic Bilbao?

0

"Najważniejsze to pobić Real Madryt, a nie rekord Zarry" - to dlatego tak bardzo grymasił kiedy LE chciał go zdjąć z Eibarem, bo skupiał się na Realu, a nie na tym, żeby pobić rekord...?

0

Jesteś głupi, czy tylko udajesz? Film, nie będący dokumentem z 1943 roku? Zdajesz sobie sprawę, że wtedy telewizja nie była powszechna i nie było żadnego sensu w nagrywaniu meczów?

0

To nie ma żadnego sensu, bo sami piłkarze Barcelony zaprzeczali takiemu czemuś. Dodatkowo w finale Real grał z Athletikiem Bilbao, czyli kolejną ikoną regionu separatystycznego wrogiego wobec Franco, tam jakoś Real przegrał, więc sypie się teoria o zielonych ludzikach w szatni, bo po co robić sztuczne zwycięstwo nie prowadzące do pucharu? Po prostu viska łepki nie umieją przełknąć tego, że kiedyś Barca dostała 11-1 i jest to najwyższy wynik w Klasyku w historii.

0

Taki wynik byłby fenomenalny, najlepszy i najbardziej emocjonujący mecz w historii. Chociaż to by też zależało od jego przebiegu, byle nie po 4 karne dla każdej drużyny.

0

Kurde, ciężko tu napisać wytłumaczenie, bo forum automatycznie formatuje tekst, napisałem Ci na PW, sprawdź.

0


Ciekawostkę wrzucił Real Madryt - klasyk z 1994 roku, ten cieszący się ze strzelenia bramki na 4:0 Luis Enrique :-)

0

Tyle, że symulką byłoby chociażby coś takiego, co przynajmniej raz w Realu zrobił Bale - gleba bez kontaktu z rywalem. Wobec takiej definicji i stosowania przepisów FIFA, w tym sezonie wszystkie karne które strzelił Ronaldo im się należały.

0

Wygrałeś internet.

0

Medytuj synu, medytuj.

0

A to La Liga jest inna? Raz Barca klepie Levante 0:7 na wyjeździe, a raz dostaje 2:3 na CN od Bilbao(?). Wypadki się zdarzają.

1

Zależy co rozumiesz pod pojęciem "karny się należał", bo w teorii obydwa karne z meczu Real - Łudogorec się Realowi należały, jeżeli brać ścisłą wykładnię przepisów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?