Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Neymar strzelił bramkę w 4 minucie spotkania, kiedy strzelał na zegarze widniało 03:01, to była już 4 minuta ;)
0
Ancelotti przegrał w zeszłym roku jesienny klasyk (robiąc coś analogicznego do Lucho - błąd w ustawieniu obrońcy, czyli Ramosa na DM), oraz z Atleti, co nie przeszkodziło mu wygrać z Realem CdR i Ligę Mistrzów. Jest zwyczajnie za wcześnie żeby wystawiać takie oceny dla Enrique.
1
Nie zasłużył? 2 wejścia w nogi w ciągu 2 czy 3 minut to niezasłużenie? Kpisz?
2
Prawdę? Prawda jest taka, że Messi, Neymar i Iniesta sobie na kartki zapracowali solidnie.
0
hahahaha, wina sędziego, wina sędziego! Wiedziałem, widząc wynik, że "wina sędziego" zmieni właściciela z Madrytu na Barcelonę. :-)
0
Przede wszystkim do GD na Camp Nou jest tyle czasu, że Suarez powinien się zgrać z drużyną.
3
Pełna dominacja w 1 połowie? Kpisz, czy oglądałeś inny mecz? Barca nie dominowała w ogóle, miała tylko te 15-20 dobrych minut, potem przygaśli.
0
To, że staram się być jak najbardziej obiektywny przeczy temu? A to dobre :)
3
Beznadziejny po przegrał 1 z 8 meczów!! Fatalny! Sprzedać Messiego! Enrique na księżyc!!
0
Was? Jakich was?
1
Pokazać Ci coś śmiesznego?
http://i.imgur.com/vxA3nzH.png ;-)
0
Nie potrafię już odróżniać żartów i sarkazmu od zwyczajnej głupoty, za dużo przebywania w internecie - także wybacz.
I jest po meczu a ja dalej NIE jestem bojownikiem... ;-)
0
Nie zgadzam się z oceną Suareza, on nic nie grał i nic nie wniósł.
3
Niby Messi mówił jak to rekord nie ważny, jak to najważniejsza drużyna, a jak przyszło co do czego, mógł obsłużyć podaniem Xaviego w polu karnym i prawdopodobnie byłoby 0:2 dla Barcy, to wolał dryblować sam i próbować SOBIE tworzyć sytuacje.
Może i Ronaldo ma jakieś wybujałe ego, ale przynajmniej mówi to, co myśli, a nie mydli oczy tym, że "rekord nie ważny, w ogóle nie ważny".
0
Macki Pereza wszędzie! Jak idziesz do WC to macki Pereza też cię gdzieniegdzie smyrają, co?
0
Real definitywnie zrobi wszystko co może na boisku, żeby Messi nie strzelił ani bramki, to naturalne.
A poza boiskiem? Kretyńskie pierdzielenie.
0
1
A to niby dlaczego? Co ma Real do tego, co ustala Athletic Bilbao?
0
A co ma Real Madryt do tego, co mówi Athletic Bilbao?
0
"Najważniejsze to pobić Real Madryt, a nie rekord Zarry" - to dlatego tak bardzo grymasił kiedy LE chciał go zdjąć z Eibarem, bo skupiał się na Realu, a nie na tym, żeby pobić rekord...?
0
Jesteś głupi, czy tylko udajesz? Film, nie będący dokumentem z 1943 roku? Zdajesz sobie sprawę, że wtedy telewizja nie była powszechna i nie było żadnego sensu w nagrywaniu meczów?
0
To nie ma żadnego sensu, bo sami piłkarze Barcelony zaprzeczali takiemu czemuś. Dodatkowo w finale Real grał z Athletikiem Bilbao, czyli kolejną ikoną regionu separatystycznego wrogiego wobec Franco, tam jakoś Real przegrał, więc sypie się teoria o zielonych ludzikach w szatni, bo po co robić sztuczne zwycięstwo nie prowadzące do pucharu? Po prostu viska łepki nie umieją przełknąć tego, że kiedyś Barca dostała 11-1 i jest to najwyższy wynik w Klasyku w historii.
0
Taki wynik byłby fenomenalny, najlepszy i najbardziej emocjonujący mecz w historii. Chociaż to by też zależało od jego przebiegu, byle nie po 4 karne dla każdej drużyny.
0
Kurde, ciężko tu napisać wytłumaczenie, bo forum automatycznie formatuje tekst, napisałem Ci na PW, sprawdź.
0
Ciekawostkę wrzucił Real Madryt - klasyk z 1994 roku, ten cieszący się ze strzelenia bramki na 4:0 Luis Enrique :-)
0
Tyle, że symulką byłoby chociażby coś takiego, co przynajmniej raz w Realu zrobił Bale - gleba bez kontaktu z rywalem. Wobec takiej definicji i stosowania przepisów FIFA, w tym sezonie wszystkie karne które strzelił Ronaldo im się należały.
0
Wygrałeś internet.
0
Medytuj synu, medytuj.
0
A to La Liga jest inna? Raz Barca klepie Levante 0:7 na wyjeździe, a raz dostaje 2:3 na CN od Bilbao(?). Wypadki się zdarzają.
1
Zależy co rozumiesz pod pojęciem "karny się należał", bo w teorii obydwa karne z meczu Real - Łudogorec się Realowi należały, jeżeli brać ścisłą wykładnię przepisów.