Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden przebłysk Bale'a może odmienić mecz, jak w finale CdR - zdaje się, ze wtedy jakoś nie czarował przez cały mecz, aż do czasu bramki.
0
I co z tego? Cytując komentarz ze strony Hala Dzieci - "Ronaldo przynajmniej te karne wykorzystuje".
0
No cóż, Messi strzelił 21 goli w 26 Klasykach, Ronaldo 13 w 17 Klasykach... Przerzucamy się nic nie znaczącymi liczbami? To nie one grają.
3
Pokaż sytuację, bo nie jak dla mnie przeinaczasz fakty.
0
No chyba, że tak. To już milczę.
1
Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? Ronaldo się cieszył po golu Benzemy.
0
Nie wiem, nie przebywam tam, mają słaby layout.
0
Bambo rada: Istnieje opcja edycji komentarza.
0
Lepiej na podstawie manity na CN zostać viska łepkiem, co? ;-)
0
*pierwszy komentarz obrzucający żelkami i krystynami*
0
Wszystkie wyniki były rzeczywiste, czy to 2-6 dla Barcy na SB, czy to 11-1 dla Realu w CdR.
A w to, że Barca jest obecnie w stanie zgromić Real 0-5 szczerze wątpię, to już nie jest ta sama Barca jak za początków Pepa i nie ten sam Real co wtedy.
0
To w zakazie gry od FIFA nie zawierał się też zakaz jakiejkolwiek aktywności sportowej (w tym trenowania)? Co z tymi wszystkimi ludźmi gadającymi "hurr durr Suarez nie będzie zgrany z drużyną na GD, bo nie trenuje"?
1
Albo poczucie humoru :P
0
To był prztyczek w nos Enrique w to, że Messi nie chciał zejść z boiska.
1
Zrobiłeś mój dzień :)
0
A co, powinien powiedzieć "mam nadzieję, że urwie mi nogę żebym mógł oddać z szacunkiem rekord Messiemu i nie pobić rekordu Raula, bo szacunek"?
0
Sposobem Simeone są przede wszystkim faule, to nie jest styl Barcy... Pressing owszem, ale nie zakończony faulem!
0
0
A może nawet 11-1
0
Wie ktoś jak wygląda sprawa z kontrolą kary FIFA? Co stoi na przeszkodzie, żeby Barca z Suarezem trenowała jakoś w ukryciu przed kontrolerami FIFA? Coś takiego wchodzi w grę?
1
Skasować Real, po co degradować, będą się burzyć tylko....
1
Polecam ostatni odcinek Hala Dzieci na temat przerywania meczu. Głupota.
1
Srający we własne gniazdo? A ludzi, którzy tropią i piętnują korupcję w Polsce też nazwiesz "srającymi do własnego gniazda"?
0
Tłumaczenie się "a Bartra miał kontuzje" jest równie żałosne co płacze hala dzieciaków "bo Ronaldo to szkszydłowy dlatego szczela mniej od Messiego".
0
Dupa zbita (stłuczona)
3
Drewno? Ty wiesz synku co Ty w ogóle piszesz?
4
To można bez obaw wystawić Bartrę w obronie :D
0
Trzeba było nie robić malchlojek, to by się nie czepiali Leo, trzeba było myśleć przed, a nie po...
0
0
Patrząc na to, że dawno nie było klasyku na 0 u jednej z drużyn to bardziej prawdopodobne 2:1 niż 1:0. Z resztą lepsze widowisko dzięki temu.