0

Jeden przebłysk Bale'a może odmienić mecz, jak w finale CdR - zdaje się, ze wtedy jakoś nie czarował przez cały mecz, aż do czasu bramki.

0

I co z tego? Cytując komentarz ze strony Hala Dzieci - "Ronaldo przynajmniej te karne wykorzystuje".

0

No cóż, Messi strzelił 21 goli w 26 Klasykach, Ronaldo 13 w 17 Klasykach... Przerzucamy się nic nie znaczącymi liczbami? To nie one grają.

3

Pokaż sytuację, bo nie jak dla mnie przeinaczasz fakty.

0

No chyba, że tak. To już milczę.

1

Na pewno oglądaliśmy ten sam mecz? Ronaldo się cieszył po golu Benzemy.

0

Nie wiem, nie przebywam tam, mają słaby layout.

0

Bambo rada: Istnieje opcja edycji komentarza.

0

Lepiej na podstawie manity na CN zostać viska łepkiem, co? ;-)

0

*pierwszy komentarz obrzucający żelkami i krystynami*

0

Wszystkie wyniki były rzeczywiste, czy to 2-6 dla Barcy na SB, czy to 11-1 dla Realu w CdR.
A w to, że Barca jest obecnie w stanie zgromić Real 0-5 szczerze wątpię, to już nie jest ta sama Barca jak za początków Pepa i nie ten sam Real co wtedy.

0

To w zakazie gry od FIFA nie zawierał się też zakaz jakiejkolwiek aktywności sportowej (w tym trenowania)? Co z tymi wszystkimi ludźmi gadającymi "hurr durr Suarez nie będzie zgrany z drużyną na GD, bo nie trenuje"?

1

Albo poczucie humoru :P

0

To był prztyczek w nos Enrique w to, że Messi nie chciał zejść z boiska.

1

Zrobiłeś mój dzień :)

0

A co, powinien powiedzieć "mam nadzieję, że urwie mi nogę żebym mógł oddać z szacunkiem rekord Messiemu i nie pobić rekordu Raula, bo szacunek"?

0

Sposobem Simeone są przede wszystkim faule, to nie jest styl Barcy... Pressing owszem, ale nie zakończony faulem!

0

0

A może nawet 11-1

0

Wie ktoś jak wygląda sprawa z kontrolą kary FIFA? Co stoi na przeszkodzie, żeby Barca z Suarezem trenowała jakoś w ukryciu przed kontrolerami FIFA? Coś takiego wchodzi w grę?

1

Skasować Real, po co degradować, będą się burzyć tylko....

1

Polecam ostatni odcinek Hala Dzieci na temat przerywania meczu. Głupota.

1

Srający we własne gniazdo? A ludzi, którzy tropią i piętnują korupcję w Polsce też nazwiesz "srającymi do własnego gniazda"?

0

Tłumaczenie się "a Bartra miał kontuzje" jest równie żałosne co płacze hala dzieciaków "bo Ronaldo to szkszydłowy dlatego szczela mniej od Messiego".

0

Dupa zbita (stłuczona)

3

Drewno? Ty wiesz synku co Ty w ogóle piszesz?

4

To można bez obaw wystawić Bartrę w obronie :D

0

Trzeba było nie robić malchlojek, to by się nie czepiali Leo, trzeba było myśleć przed, a nie po...

0

0

Patrząc na to, że dawno nie było klasyku na 0 u jednej z drużyn to bardziej prawdopodobne 2:1 niż 1:0. Z resztą lepsze widowisko dzięki temu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?