Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To idź dyskutować o tym na rm.pl
0
Mascherano będzie występował w podobnej reklamie ze swoją glacą:
1
Czy to recepta na krem po goleniu dla Pedro? Jakieś lekarskie szlaczki...
0
Z całym szacunkiem... Umiesz czytać?
0
Ożesz Ty... Kurde, niefortunnie dobieram cyfry ;-)
14
Hurra! Może dzięki temu Pedro w końcu zgoli wąsa!
0
W takim razie zwracam honor. Skrzywienie, że różne cyfry które mogą być powiązane z przeciwnikiem są automatycznie w głowie łączone ;-) Chociaż i tak, nawet gdyby Barca przegrała i 2:6, to by nie zmieniło to faktu, że przegrali, nie ważne ile.
1
Sprzedać Zubiego!
0
I Katalońskie i Madryckie to nieobiektywne szmatławce, więc w czym problem?
0
Filozofia Xaviego się udziela :)
0:7 z Bayernem? Ale jak to, przecież mieliśmy posiadanie piłki, byliśmy lepsi ;)
0
Rakitić nawet nie zadał sobie trudu żeby tę piłkę wybić, wyglądało to tak, jakby nie wiedział, że za jego plecami ktoś jest.
0
Przegrana to przegrana, jaka różnica? Real wywiózł 0 punktów z Anoeta, a Barca 0 z Paryża. W obydwu rozgrywkach bilans bramkowy nie gra roli, liczą się tylko punkty, więc obydwie drużyny przegrały tyle samo.
0
"remis byłby bardziej sprawiedliwy"
Mundo Deportivo tradycyjnie trzyma poziom.... dużej beki.
0
Kazała mu się pobujać z Beyonce, żeby jakieś kontakty w muzyce zrobić duże ;-)
0
To ja mam nadzieję, że UEFA w zamian za to zapłaci za komfortowy przelot z powrotem do Barcelony dla Gerarda i klubowego lekarza?
1
Co nie zmienia faktu że pomijając to jedno dośrodkowanie grał bardzo źle.
1
http://www.fcbarca.com/user/Pablito_Barca/moje-oceny/mecz/3630/paris-saint-germain-fc-barcelona
Tu dostał nawet 7 D:
1
Autobus to świadoma decyzja, oddanie inicjatywy i tylko i wyłącznie obrona, nie uważam, żeby PSG świadomie oddało inicjatywę w końcówce, to raczej Barca bardzo mocno cisnęła i inicjatywę posiadała. Ciężko się nie bronić w takiej sytuacji wszystkim co się ma...
1
Jakich "autobusów"? Gdzie PSG postawiło autobus? oO Skuteczna obrona to od razu "autobus"? (Ja to odbieram jako określenie pejoratywne...)
1
Huh, bez Ibry, Lavezziego i Silvy? Toż to w zasadzie szpital i pół siły drużyny odpada.
0
Tradycyjne wzajemne trenerskie smyranko przed meczem. W zasadzie takie wypowiedzi już się nudne robią, kiedy drużyna poziomu Barcelony dyplomatycznie chwali takie np. Elche. Mówią "nasz przeciwnik potrafi zaskoczyć", a myślą "manita na 100%".
Dyplomacja jest do bani.
5
Marca jest tak wiarygodna jak MD.
0
http://www1.skysports.com/football/news/11833/8550124/barcelona-star-lionel-messi-reveals-plan-to-return-to-newells-old-boys
o, jest i nius.
0
W ten sposób ściąga presję mediów i otoczenia z zawodników. No ale lepiej krytykować "gupiego mou" bo za czasów trenowania Realu powiedział parę negatywnych rzeczy o Barcelonie, niż zobaczyć w jego zachowaniu jakąś metodę.
0
Bo Fabs się marnował w Barcelonie.
0
Nie będzie grał do końca kariery, kiedyś tu na FCBarca.com był wywiad w którym mówił, że chce skończyć karierę w Newell's.
1
Symulka Messiego w polu karnym Malagi żenująca tylko trochę mniej niż symulki Realu z tej samej kolejki.
0
Doprawdy współczuję.
0
Zeszły sezon Bale'a tragiczny? Kpisz, czy o drogę pytasz?
0
Nie taka fatalna skoro karnego dostali ;-)
Raczej fatalna pomyłka sędziego.