4

To idź dyskutować o tym na rm.pl

0

Mascherano będzie występował w podobnej reklamie ze swoją glacą:

1

Czy to recepta na krem po goleniu dla Pedro? Jakieś lekarskie szlaczki...

0

Z całym szacunkiem... Umiesz czytać?

0

Ożesz Ty... Kurde, niefortunnie dobieram cyfry ;-)

14

Hurra! Może dzięki temu Pedro w końcu zgoli wąsa!

0

W takim razie zwracam honor. Skrzywienie, że różne cyfry które mogą być powiązane z przeciwnikiem są automatycznie w głowie łączone ;-) Chociaż i tak, nawet gdyby Barca przegrała i 2:6, to by nie zmieniło to faktu, że przegrali, nie ważne ile.

1

Sprzedać Zubiego!

0

I Katalońskie i Madryckie to nieobiektywne szmatławce, więc w czym problem?

0

Filozofia Xaviego się udziela :)
0:7 z Bayernem? Ale jak to, przecież mieliśmy posiadanie piłki, byliśmy lepsi ;)

0

Rakitić nawet nie zadał sobie trudu żeby tę piłkę wybić, wyglądało to tak, jakby nie wiedział, że za jego plecami ktoś jest.

0

Przegrana to przegrana, jaka różnica? Real wywiózł 0 punktów z Anoeta, a Barca 0 z Paryża. W obydwu rozgrywkach bilans bramkowy nie gra roli, liczą się tylko punkty, więc obydwie drużyny przegrały tyle samo.

0

"remis byłby bardziej sprawiedliwy"
Mundo Deportivo tradycyjnie trzyma poziom.... dużej beki.

0

Kazała mu się pobujać z Beyonce, żeby jakieś kontakty w muzyce zrobić duże ;-)

0

To ja mam nadzieję, że UEFA w zamian za to zapłaci za komfortowy przelot z powrotem do Barcelony dla Gerarda i klubowego lekarza?

1

Co nie zmienia faktu że pomijając to jedno dośrodkowanie grał bardzo źle.

1

Autobus to świadoma decyzja, oddanie inicjatywy i tylko i wyłącznie obrona, nie uważam, żeby PSG świadomie oddało inicjatywę w końcówce, to raczej Barca bardzo mocno cisnęła i inicjatywę posiadała. Ciężko się nie bronić w takiej sytuacji wszystkim co się ma...

1

Jakich "autobusów"? Gdzie PSG postawiło autobus? oO Skuteczna obrona to od razu "autobus"? (Ja to odbieram jako określenie pejoratywne...)

1

Huh, bez Ibry, Lavezziego i Silvy? Toż to w zasadzie szpital i pół siły drużyny odpada.

0

Tradycyjne wzajemne trenerskie smyranko przed meczem. W zasadzie takie wypowiedzi już się nudne robią, kiedy drużyna poziomu Barcelony dyplomatycznie chwali takie np. Elche. Mówią "nasz przeciwnik potrafi zaskoczyć", a myślą "manita na 100%".
Dyplomacja jest do bani.

5

Marca jest tak wiarygodna jak MD.

0

W ten sposób ściąga presję mediów i otoczenia z zawodników. No ale lepiej krytykować "gupiego mou" bo za czasów trenowania Realu powiedział parę negatywnych rzeczy o Barcelonie, niż zobaczyć w jego zachowaniu jakąś metodę.

0

Bo Fabs się marnował w Barcelonie.

0

Nie będzie grał do końca kariery, kiedyś tu na FCBarca.com był wywiad w którym mówił, że chce skończyć karierę w Newell's.

1

Symulka Messiego w polu karnym Malagi żenująca tylko trochę mniej niż symulki Realu z tej samej kolejki.

0

Doprawdy współczuję.

0

Zeszły sezon Bale'a tragiczny? Kpisz, czy o drogę pytasz?

0

Nie taka fatalna skoro karnego dostali ;-)
Raczej fatalna pomyłka sędziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?