0

wg grafki jaką podałeś:
Messi strzela gola co ponad 100 minut, Ronaldo co niecałe 90.
Messi asystuje co 310 minut, Ronaldo co 336.
O MOTM się nawet nie wypowiadam, bo to subiektywna ocena, a nie statystyka boiskowa.

0

Niestety to pismaki (które przecież żyją i żerują na tym, że Messi i Ronaldo nieustannie rywalizują) tak ciągną nieustannie ten temat, niestety CR do tej pory nie potrafił powiedzieć wprost "odpieprzcie się z tymi pytaniami o Messiego"...

0

Niech sobie pismaki porównują kogokolwiek z kimkolwiek, ja wskazałem tylko na to, że używanie pismackich przyrównań jako argumentu jest bezsensowne.

0

Nie chciało mi się tego wywiadu szukać na innych stronach, więc przekopiowałem żywcem z RM.pl. Sens wypowiedzi jest w każdym razie zachowany, a ja od kiedy jestem na tej stronie, tj. 3 lata, zawsze widzę, że Ronaldo unika odpowiedzi na pytanie "kto jest lepszy - Messi czy ty?", albo zbywa to jakimiś odpowiedziami w stylu "Messi jest najlepszy w Barcelonie, ja u siebie", albo coś w stylu (przekłamanej tutaj w artykule!!) wypowiedzi o porównywaniu Ferrari i Porsche - bo tu chodziło o wskazanie, że obydwoje są ze światowego topu - tak jak te 2 marki samochodów.

0

Może liczba odwiedzin i komentarzy spada?

0

Messi oraz Ronaldo*

0

To ciekawe, bo Messi jest zdecydowanie lepszy od Pele i Maradony. Więc jeżeli tych przyrównań używasz jako argumentów, to strzelasz sobie w stopę, bo w takim razie Ronaldo przyrównywany jest do giganta, a Messi do gorszych od siebie....

1

Część cytatów jest przekłamana - chociażby ta o "Skoro Bóg nie zachwycił wszystkich ludzi to jak ja mam to zrobić?". Przede wszystkim są to zdania całkowicie wycięte z kontekstu i bez całkowitego kontekstu i postawy Ronaldo w chwili wypowiadania tych słów, możesz zrobić z wszystkimi wywiadami wszystko.
ww. cytat świadczy o pokorze, jaką okazał Ronaldo, bo pytany o swoich "antyfanów" odpowiedział, że nawet Boga (Jezusa) odrzucili ludzie, to jak on, zwykły człowieczek, ma sprawić, żeby jego cały świat kochał? Wiadomo, część uwielbia Ronaldo, część uwielbia Messiego. Trzeba być tępym bucem żeby się doszukiwać w każdym słowie jakichś ataków... Ale to artykuł z Mundo Frustrativo, to się nie dziwię. Wojny Realu z Barcą od 2 lat przycichły, to trzeba siać ferment na zamówienie, bo sprzedaż spada...

2

Chyba tylko na podstawie TYCH wywiadów, bo taki jest cel tego artykułu - wywołanie masowego hejtu na Ronaldo.

1

Ale Mundo Frustrativo kłamie i napuszcza ich na siebie, Messiego i Ronaldo, Barcę i Real... Ronaldo wprost powiedział:"Uważam, że rywalizację tworzy prasa. Kiedy spotykamy się na przykład na galach wręczenia nagród, nasze relacje są normalne, bardzo profesjonalne, nie ma rywalizacji."Potem:"Tutaj nie ma rozróżnienia na lepszego i gorszego. Każdy z nas wykonuje swoją pracę, stara się dawać z siebie wszystko. Obaj chcemy być najlepsi."A także:"Ja, w mojej głowie, jestem lepszy. Jeżeli byśmy nie myśleli w ten sposób, każdy o sobie, ty, operator, inni ludzie, oznaczałoby to, że nie mamy ambicji. Muszę myśleć, że jestem najlepszy w swoim fachu. Może to nie jest prawda, ale ja tak uważam. Sądzę, że jestem piłkarzem kompletnym. Gram obiema nogami, strzelam z główki, z lewej nogi, z wolnych, z karnych... ale to nie oznacza, że jestem lepszy niż inni. Po prostu myślę, że nie brakuje mi niczego, żeby być piłkarzem kompletnym."Jak dla mnie to bardzo mądre słowa, bardzo celny prztyk w nochal dziennikarskim hienom.Wstyd redakcjo, przedrukowywać takie gówniane paszkwile, na dodatek pełne przekłamań i manipulacji! Zależy wam na podkręcaniu wojny? Na prawdę, moja opinia o Redakcji spadła drastycznie...

1

Bo Ronaldo nie jest środkowym napastnikiem nie można go do nich przyrównywać? Aktualnie najlepszym piłkarzem jest Ronaldo.

0

W wycenie to Messi jest najdroższy, to fakt. Transfermarkt ocenia Messiego na 120mln, a Ronaldo na 100mln. Ale jako transfer, to oczywiście Ronaldo.

1

Ja bym jej "Polką" nie nazywał, ale raczej "Arabką urodzoną w Polsce".

1

Tak, tak, Aleisha Aisha Mohammed Al-Hassan też jest Polką bo urodziła się w szpitalu we Wrocławiu!!

0

Jeżeli będzie tak, że Messi i Suarez będą parą 2 napastników, jakieś ustawienie 4-4-2 czy coś, to może i będzie dobrze, cóż, zobaczymy w październiku, na Gran Derbi jak to będzie wyglądać.

0

Nie daj się! Podążaj za marzeniami!

0

Dla klubu który na gwałt potrzebuje wzmocnienia obrony dobrymi zawodnikami - rozsądna.

0

Skoro Barcelona Fabsa nie doceniała i nie chciała, to mogli mu jego kasę oddać. On zapłacił po to, żeby wrócić do klubu i grać, a nie grzać ławę.

0

Alves, Neymar, Ronaldo, tym wszystkim Brazylijczykom i Portugalczykom odbija palma na punkcie wyglądu... Często robią z siebie pośmiewisko, jak widać powyżej...

4

Niestety na szpicy będzie Messi, bo nie wolno urazić dumy Jaśnie Króla i Suarez na prawej stronie się zwyczajnie zmarnuje...

0

Ooooo, a Ty z kolei prezentujesz poziom typowego Viska Łepka, gratulacje! Skrinszot leci na fanpage "Hala Dzieci" :D

0

Ja uwielbiam ten interfejs strony, jakbym miał wybierać klub tylko i wyłącznie po wyglądzie strony Polskich fanów, to definitywnie byłaby to tylko Barca... Na szczęście mogę kibicować obydwu drużynom ;)

2

Podobno miałeś się już nie logować.
P.S. Jesteś podręcznikowym przykładem hala dzieciaka. przynosisz wstyd Realowi i społeczności jego kibiców.

5

Naprawdę? Wielki plus dla Messiego zatem! Izraelczycy to zbrodniarze wojenni.

0

Dziękuję za informację :)
Oczywiście zgadzam się z Twoją opinią ;)

0

Piękny mecz Munira, to był jego debiut w La Liga?

0

Primo: Trofeo Zarra to takie Pichichi tylko dla Hiszpanów, więc CR nie mógłby dostać.
Secundo: No w zasadzie wobec powyższego Messi jako Argentyńczyk również się nie nadaje na patrona...

2

Trzeba będzie napisać petycję do gazety Marca, żeby zmieniła nazwę nagrody z Trofeo Zarra na Trofeo Messi ;)

0

w 7 kolejce pobije. Stawiam dychę.

0

Każdy ma swoje typy, ja się Bundesligą tak bardzo nie interesowałem, żeby się na ten temat wypowiedzieć, wiem o nim tylko tyle, że władował Realowi 2 bramki w LM zeszłego sezonu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?