Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"z kad"... To jakiś bank, z którego Barca brała pieniądze, czy co?
0
Ale to Mundo Frustrativo pisze, więc weź się tak nie gorączkuj.
2
"System gen. Franco"... Chłopie, co ćpałeś?
0
Jak masz dowody na łamanie zasad niezawisłości sądów i prawników, to donoś, a nie wylewaj swoje gorzkie żale na forum.
6
Łykasz brednie z MD jak młody pelikan? Gratulacje :)
4
Ach, pismaki z Mundo Frustrativo wszędzie muszą węszyć spiseg... Jak mają dowody na stronniczość funkcjonariuszy prawa, to niech skarżą, a nie wylewają frustracje na biedny papier gazetowy...
0
Chłopie, na co tak bóldupisz? Polecam Ci jeden z komentarzy pod felietonem "Galaktyczna Barcelona", gdzie gość wyliczył, że na transfery od 2007 roku Barcelona która "stawia na wychowanków" wydała na transfery ledwie ok. 50mln mniej niż "kupujący wszystko za grubą kasę sreal". Z resztą - policz sobie.
Ale rozumiem ten ból, w końcu to Real potrafi sprzedać średniawego wychowanka za 20mln, niechcianego Higuaina za 40mln i naciskającego na odejście Ozila za 50mln, a w Barcelonie kupuje sie Davida Villę za 40mln po to, żeby po 3 latach go ledwie opchnąć za 3,5mln? Albo gryzącego Suareza za ponad 80mln, podczas gdy nie będzie grał przez pół sezonu? Rozumiem Twój ból.
0
heh, a z Realu się śmiali, że różowe stroje? :D
0
18 to nie jest "niewiele ponad", tym bardziej, że wcześniej padł tekst "91 to prawie 100"
0
Faktycznie, masz rację, zedytowałem.
1
Neymarowi też, a przyszedł za 85(?) milionów.
6
Mógłbyś tak nie fałszować liczbami? 91mln to "prawie 100mln"? Może od razu napisz "prawie 200mln", a co! Kroos za 25mln, a piszesz o 30mln, Rakitić za 18mln a piszesz "trochę ponad 10"... Rozumiem, że trzeba dokopać "odwiecznemu rywalowi", ale nie trzeba w tym celu dokonywać tak rzucających sie w oczy manipulacji...
0
A czemu Ramosa i Pepe, a nie np. Alvesa i Albę? Obydwa chamy rzucające piłkę w twarz poza grą?
0
Chyba Suarez, będzie mógł gryźć w spokoju :)
0
6 km to mało jak na trening sportowca, ale jego tempo miał dobre - moja życiówka na dystans zbliżony - 5km - to 28 minut z 3 sekundami.
0
Zegarki z pokazaną taktyką? To przecież tylko i wyłącznie uproszczenie tego, co funkcjonuje obecnie - bo dzisiaj jak np. wchodzi pomocnik za napastnika to przestawia się cała formacja, a wskazówki trenera są non-stop przekazywane przez piłkarzy. Tak to by po prostu szybciej działało.
0
Pogadamy jak ten pajac osiągnie w piłce tyle, co CR.
2
Jeden komentarz się ciśnie:
"Majo rozmach skur..." ;)
0
Jak najbardziej.
0
Hipokryzja jest silna w Tobie.
0
Nagroda jest za SEZON, a nie za MUNDIAL! Czytać umiesz?!
0
To jest nagroda za SEZON, a nie MUNDIAL, do jasnej cholery!
0
0
2013/2014 - moim zdaniem osłabł tylko na końcówkę sezonu.
0
Jak czerpiesz wiedzę na temat np. Jedwabnego z filmu "Pokłosie", czy na temat innych "przewinień" Polaków z Gazety Wyborczej, to się nie dziw, że ktoś Ci wytknie pisanie głupot.
0
Jak sobie nie potrafisz poradzić z konstruktywną krytyką, to nie komentuj.
0
James nie jest wart 80mln, czy 70mln. Nieważne, czy kupi go Real, czy Barcelona - przepłacą.
0
25mln
0
Iker po finale LM i Mundialu to nie ten sam Iker, a za nazwisko samo miejsce w bramce się nie należy.
2
Nie chwal dnia przed zachodem słońca, nie wiadomo jeszcze czy się zaaklimatyzuje w Hiszpanii i czy będzie grał na równie wysokim poziomie. Czas pokaże - ale rację masz w tym, że w tej chwili jest świetnym piłkarzem.