Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Busquets słaby?!
0
Płaci 25 milionów, tak pisze strona Realu.
0
Ja jednak jestem zwolennikiem cytatu z Pisma Św. "Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.". Tak też i piłkarzom, którzy działają w szczytnym celu chwała choć się należy, to nie na siłę, nie wymuszana przez gazety, nikt nie trąbi np. o fundacjach wielu piłkarzy - i dobrze, bo dzięki temu nie ma niczego, co by im szkodziło, bo nie ma nic gorszego od nadmiernej atencji.
0
Hitler mordował ludzi w obozie Auschwitz-Birkenau? Ale że osobiście? Dobre!!
0
Dla niektórych Messi = cała Barcelona i Messi = Argentyna, więc Barcelona = Argentyna. Spoko, jeszcze parę lat, Messi się zestarzeje i populacja sezonowców się skurczy na maxa.
0
Nie do Messiego i Masche mam pretensje, ale do pismaków, którzy za każdym razem jak JAKIKOLWIEK piłkarz przekaże 0,000001% swoich dochodów na jakiś szczytny cel to się zachwycają jacy to oni nie wspaniali i w ogóle pokojowy nobel się należy. Ten artykuł jak widzę jest przedrukowany ze "Sportu", więc to do nich mogę mieć pretensje - tym bardziej, że o tych 12 tysiącach, które, jak Ci @pluszek policzył, Messi zarabia śpiąc, piszą jakby oddał ostatni wdowi grosz...
0
Ja widzę, że wiedza historyczna na bakier totalnie? Argentyna to nie USA, żeby była skolonizowana przez dosłownie całą Europę, tam 99% to Hiszpanie.
0
A to wcześniej ci wielce przeszkadzało, że wygrała drużyna lepsza? Śmieszne.
0
Za pisanie takich rzeczy na temat Polski i Polaków ktoś powinien ci wywinąć gonga w twarz.
0
Dokładnie.
1
Tego co napisałeś to nawet szkoda komentować....
1
tylko nie to.
0
Co się tak napinasz chłopcze? Czy coś na ten temat piszę?
2
Sfinansują centrum onkologiczne za 12 tysięcy euro? Co za to kupią - jedno łóżko szpitalne?
1
Ja kompletnie nie rozumiem pkt. 6 - dla porównania Cristiano Ronaldo ma również syna, starszego od Thiago Messiego o rok, a mimo to, od 2 lat notuje zwyżkę formy.
0
Wobec tego jest kłamcą i hipokrytą, ale nie sprzedawczykiem.
0
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ms-2014,diego-maradona-o-zlotej-pilce-leo-messi,artykul,484273,1,1036.html
where is your God now?
0
Biorąc pod uwagę, że straci sezon przygotowawczy, to straci więcej niż tylko wrzesień-październik w aktywnej grze... Patrz na początek Bale'a w Realu, on grał bez okresu przygotowawczego praktycznie, trochę mu zajęło, żeby się rozkręcić. Nie wiem, na ile można ich przyrównywać, może z Suarezem będzie inaczej, ale obydwoje przychodzą z Premier League, z tego faktu wnioskuję.
0
Serio? Niby czemu? Bo TY tak mówisz? Lubię piłkę z najwyższej półki, lubię 2 zespoły, które taką piłkę serwują, proste.
3
10 meczów zawieszenia, to nie jest kara? 1/3 sezonu? Poza tym Suarez to recydywa, nie jego pierwszy wybryk.P.S. Suareza ukarała FIFA, a Pepego LFP, więc to jest żadne porównanie.
5
Nie stawia się spacji przed kropką.
5
Czytam te komentarze broniące Suareza i "praw człowieka" i turlam się ze śmiechu. Suarez normalnie pierwszy krzyżowiec krucjaty przeciwko FIFA, po prostu Santo Subito! ;)
0
W ogóle nie można go zaprezentować jako oficjalnego członka zespołu FC Barcelona. Nigdzie, do listopada.
0
FIFA to jest nadrzędna organizacja rządząca całą światową piłka, posiadająca oddziały arbitrażowe do rozstrzygania takich sytuacji, weźcie się douczcie zanim coś napiszecie....
0
Jesteś cholernym hipokrytą.
1
Jak kogoś ugryzie znowu to się go uśpi. Albo jeszcze jedna szansa - gra w kagańcu.
1
Jesteś nie do końca sprawny umysłowo, czy tylko udajesz?
0
Piszesz takie pierdoły, że głowa boli. Kluby Europejskie są stowarzyszone w UEFA a UEFA podlega FIFA, więc de facto w świecie piłkarskim to FIFA jest Bogiem. Jak się komuś to nie podoba - to trzeba skrzyknąć kilka wielkich lig i stworzyć własną federację, niestety....
0
100% racji, kara na grę zrozumiała - ale trenowanie czy w ogóle wstęp na stadion to paranoja.
0
Kopnął leżącego piłkarza szurając mu po plecach i dostał za to karę. To był de facto pierwszy tego typu wybryk Pepe, więc karę 10 meczów zawieszenia w Primera Division można uznać za w jako tako sprawiedliwą.