0

Busquets słaby?!

0

Płaci 25 milionów, tak pisze strona Realu.

0

Ja jednak jestem zwolennikiem cytatu z Pisma Św. "Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa, aby twoja jałmużna pozostała w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie.". Tak też i piłkarzom, którzy działają w szczytnym celu chwała choć się należy, to nie na siłę, nie wymuszana przez gazety, nikt nie trąbi np. o fundacjach wielu piłkarzy - i dobrze, bo dzięki temu nie ma niczego, co by im szkodziło, bo nie ma nic gorszego od nadmiernej atencji.

0

Hitler mordował ludzi w obozie Auschwitz-Birkenau? Ale że osobiście? Dobre!!

0

Dla niektórych Messi = cała Barcelona i Messi = Argentyna, więc Barcelona = Argentyna. Spoko, jeszcze parę lat, Messi się zestarzeje i populacja sezonowców się skurczy na maxa.

0

Nie do Messiego i Masche mam pretensje, ale do pismaków, którzy za każdym razem jak JAKIKOLWIEK piłkarz przekaże 0,000001% swoich dochodów na jakiś szczytny cel to się zachwycają jacy to oni nie wspaniali i w ogóle pokojowy nobel się należy. Ten artykuł jak widzę jest przedrukowany ze "Sportu", więc to do nich mogę mieć pretensje - tym bardziej, że o tych 12 tysiącach, które, jak Ci @pluszek policzył, Messi zarabia śpiąc, piszą jakby oddał ostatni wdowi grosz...

0

Ja widzę, że wiedza historyczna na bakier totalnie? Argentyna to nie USA, żeby była skolonizowana przez dosłownie całą Europę, tam 99% to Hiszpanie.

0

A to wcześniej ci wielce przeszkadzało, że wygrała drużyna lepsza? Śmieszne.

0

Za pisanie takich rzeczy na temat Polski i Polaków ktoś powinien ci wywinąć gonga w twarz.

0

Dokładnie.

1

Tego co napisałeś to nawet szkoda komentować....

1

tylko nie to.

0

Co się tak napinasz chłopcze? Czy coś na ten temat piszę?

2

Sfinansują centrum onkologiczne za 12 tysięcy euro? Co za to kupią - jedno łóżko szpitalne?

1

Ja kompletnie nie rozumiem pkt. 6 - dla porównania Cristiano Ronaldo ma również syna, starszego od Thiago Messiego o rok, a mimo to, od 2 lat notuje zwyżkę formy.

0

Wobec tego jest kłamcą i hipokrytą, ale nie sprzedawczykiem.

0

Biorąc pod uwagę, że straci sezon przygotowawczy, to straci więcej niż tylko wrzesień-październik w aktywnej grze... Patrz na początek Bale'a w Realu, on grał bez okresu przygotowawczego praktycznie, trochę mu zajęło, żeby się rozkręcić. Nie wiem, na ile można ich przyrównywać, może z Suarezem będzie inaczej, ale obydwoje przychodzą z Premier League, z tego faktu wnioskuję.

0

Serio? Niby czemu? Bo TY tak mówisz? Lubię piłkę z najwyższej półki, lubię 2 zespoły, które taką piłkę serwują, proste.

3

10 meczów zawieszenia, to nie jest kara? 1/3 sezonu? Poza tym Suarez to recydywa, nie jego pierwszy wybryk.P.S. Suareza ukarała FIFA, a Pepego LFP, więc to jest żadne porównanie.

5

Nie stawia się spacji przed kropką.

5

Czytam te komentarze broniące Suareza i "praw człowieka" i turlam się ze śmiechu. Suarez normalnie pierwszy krzyżowiec krucjaty przeciwko FIFA, po prostu Santo Subito! ;)

0

W ogóle nie można go zaprezentować jako oficjalnego członka zespołu FC Barcelona. Nigdzie, do listopada.

0

FIFA to jest nadrzędna organizacja rządząca całą światową piłka, posiadająca oddziały arbitrażowe do rozstrzygania takich sytuacji, weźcie się douczcie zanim coś napiszecie....

0

Jesteś cholernym hipokrytą.

1

Jak kogoś ugryzie znowu to się go uśpi. Albo jeszcze jedna szansa - gra w kagańcu.

1

Jesteś nie do końca sprawny umysłowo, czy tylko udajesz?

0

Piszesz takie pierdoły, że głowa boli. Kluby Europejskie są stowarzyszone w UEFA a UEFA podlega FIFA, więc de facto w świecie piłkarskim to FIFA jest Bogiem. Jak się komuś to nie podoba - to trzeba skrzyknąć kilka wielkich lig i stworzyć własną federację, niestety....

0

100% racji, kara na grę zrozumiała - ale trenowanie czy w ogóle wstęp na stadion to paranoja.

0

Kopnął leżącego piłkarza szurając mu po plecach i dostał za to karę. To był de facto pierwszy tego typu wybryk Pepe, więc karę 10 meczów zawieszenia w Primera Division można uznać za w jako tako sprawiedliwą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?