Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Waga jest współmierna, Suarez to już recydywa, co innego, gdyby to był pierwszy taki wybryk.
0
Ale nie był i to Niemcy są Mistrzami. Nie pieprz głupot jak stronniczy komentatorzy TVP.
0
Mascherano. Bez niego co najmniej 2 mecze skończyłyby się gorzej dla Argentyny.
2
Idioci są po jednej i drugiej stronie. Albo to trolling.
1
Wspaniale, znalazłeś grafikę w której ktoś napisał, że Messi wszędzie jest "most", teraz pytanie: Czy na pewno oglądaliśmy ten sam Mundial, bo tutaj Messi nie błyszczał.
1
Atak atakiem, ale bez Mascherano to 4 bramki Messiego można by do śmieci wyrzucić, bo przegrywaliby mecze nawet w fazie grupowej. Atak to jedno, ale bez obrony nie da się grać.
0
Żałosne, Messi nie zasłużył, był co najmniej tuzin piłkarzy lepiej grających na przestrzeni całych Mistrzostw, a Messi strzelił 4 bramki totalnym ogórom w fazie grupowej i wielki bohater... Nagroda pocieszenia, skoro sędziemu nie udało się doprowadzić do wygranej Argentyny...
0
W półfinale Di Maria był kontuzjowany.
A ogółem zrobił dla Argentyny na tym Mundialu więcej niż Mascherano i, pomijając same bramki - Messi.
0
Ciiicho, póki co jest zdrajcą Katalonii, daj się im tym napawać ;)
3
Poziom to nie jeden mecz z Realem Madryt, w którym strzelisz 4 gole. W sezonie, w którym Borussia zdominowała Bundesligę to Lewy był bezsprzecznie królem, ale dzisiaj to Suarez jest najlepszym napastnikiem na świecie. (I opieram się tu na fenomenalnym sezonie w BPL).
1
Myślę, że Anglia awansuje, grają z Kostaryką, której zwycięstwo nad Urugwajem to IMO tzw. "wypadek przy pracy", a myślę, że Anglia Kostaryce właduje parę goli. (załóżmy wygraną Anglii przewagą 1 gola).
Z kolei Urugwaj gra ostatni z Włochami, więc mogą dostać od nich, nawet jak przegrają 1 golem, to awansuje Anglia, bo będą mieli lepszy bilans bramkowy.
0
Sport porażka. Zero informacji o porażce Hiszpanii.
Do rajcowania się kiedy Hiszpania wygrywa to pierwsi, ale jak przegrywają, będąc oparci fundamentem na wielu graczach Barcy, to milczą. Żałosne pismaki.
0
"Gracz Realu Madryt strzelił dwa gole i miał udział przy trzeciej akcji bramkowej." (o Benzemie)
Udziałem przy akcji bramkowej nazywacie w praktyce strzelenie bramki? Poprawcie to zdanie Redakcjo, bo kompletnie nie zgadza się ze stanem faktycznym. Nie lepiej napisać "i doprowadził do trzeciego gola" czy coś w ten sposób?
7
Umowa to umowa.
0
Sprzedał się.. bo co? Bo poszedł do drużyny pod wodzą Mourinho?
0
Nie muszą, bo są 3 najsilniejszymi ligami wg. UEFA.
1
Nie podoba mi się system podziału na "koszyki" właśnie wg. tej "słabości" drużyny. FC Barcelona i Real Madryt w koszyku 1, więc na pewno nie będą w tej samej grupie. Te "słabsze" drużyny mogą oczywiście wygrać LM, ale w tym celu muszą dokonać cudu i sensacji, jak np. Borussia w zeszłym roku - ale jak często to się zdarza? Raz na 20 lat? Uważam, że powinna być pełna losowość - FC Barcelona, Real Madryt, Bayern Monachium i Chelsea w jednej grupie? Jak najbardziej, to by były emocje...
14
Teraz czas na Rio, obok Chrystusa Odkupiciela :v
6
Hieny dziennikarskie rozgrzebujące groby zmarłych ludzi. Dajcie już temu spokój, Tito się w grobie przewraca...
0
Dokładnie, to jest sedno sprawy, bo właśnie przy takich przebudowach drużyny robi się milionowe machloje na szkodę całego klubu.
0
Pytanie co masz na myśli pisząc "na szkodę klubu", bo zakładając, że Cases ma rację, to na szkodę klubu działał Faus i Bartomeu.
0
Szacunek
0
Tego człowieka nie da się nie szanować :)
1
Puyol dalej będzie blisko klubu!! Niezmiernie mnie to cieszy!
1
Redakcjo, może mała wzmianka o ślubie Pepa?
http://sport.tvp.pl/15411990/guardiola-stanal-na-slubnym-kobiercu
0
Mnie nie bolały trofea Barcelony, ale posucha w Madrycie. Real był gorszy w rozrachunku ogólnym (chociaż już od 2011 roku potrafił zacząć wygrywać z Barcą w starciach bezpośrednich), teraz wraca na pozycję najsilniejszej drużyny. To takich "antykibiców Realu" jak Ty bolą trofea przeciwnika.
1
1
"gdyby Miranda" "gdyby"
Gdyby babcia miała wąsy byłaby dziadkiem.
Widać strasznie boli Decima Realu i zero trofeów Barcelony.
0
Bo gazety Hiszpańskie piszą pierdoły. Jak wszystkie.
3
AM? Dostając w CdR 0:5 i LM 1:4? Może Atleti ma jakiś cykl krajowy, ale tu mowa o cyklu "ogólnoeuropejskim".