0

Bo jesteś nienormalnym hejterem i viska łepkiem. Atak Ronaldo-Messi-Bale z rotacjami na Suareza i Neymara to dopiero byłby atak marzeń.

0

Oby teraz nie było tak, że Fiorentina zażyczy sobie za Cuadrado milard-pięćset-sto-dziewięcset, wiedząc, że Barca ma nóż na gardle.

0

Korupcja zawsze jest zła - a La Masia nie jest skorumpowana, tylko popełniła błędy formalne.
Dzieci z Barcelony wciąż będą, z tego co wiem mogły wstępować do La Masii, zakaz dotyczy tylko kupowania zawodników.

0

I jeszcze Lewandowski, Courtois + Kuba Kosecki jako maskotka!

2

Barcę czeka los Legii przy apelacji, niestety.Dobrze, że przynajmniej uchylili wcześniej na to okienko letnie, bo inaczej to by była patologia i tragedia...

0

Wolny transfer to nie transfer, jak Alvesowi się kontrakt skończy to się go wykopie i tyle.

0

Bo to kluby żyjące w przyjaźni, co się dziwić.

1

Nie, wcale, poza chociażby zeszłorocznym komentarzami Martino na temat Bale'a? Kiedy Real chce dokopać? Jak chce dokopać? W ten sposób, że własny Cule Barcy procesuje się o Neymara? Oczywiście, macki Madrytu!

1

Wasz hejt na Real jest niesamowicie zabawny... Grono specjalistów "Co by zrobił Real, a czego by nie zrobiła Barca". Komedia.

0

A to Ty nie wiesz, jak działa FIFA? WSZYSTKO wskazuje na podtrzymanie sankcji, nieważne czy pisze to As, Sport, czy "Głos Podlasia", bo to jest FIFA, oni nie mają nic wspólnego ze sportem i fair-play. Tylko kasa kasa kasa...

0

No i dobrze, pograł sobie trochę, teraz go nie będzie gryzło przez te 3 miesiące... ;)

0

"Nie jestem sezonowcem ale mam dopiero 17 lat i uważam że to sensowne zmieniać klub z powodu poziomu dzieci-kibiców (nieważne, czy to "Viska łepki", czy "Hala Dzieci"). Jusz nie chcem kibicować realowi, viska el barsa!!!!"
Żałosne.

0

Masz od tego osobne menu - obok "Strona Główna" klikasz na "Barcelona" a potem "Barcelona B" i tam pokazują się pożądane przez Ciebie mecze.

0

Bo SuperMecz to przedsięwzięcie komercyjne i będą zapraszać takie zespoły, żeby się sprzedawały bilety na to - bo inaczej poniosą straty. Jak nie Barcelona, jak nie Real, to kto? Te 2 drużyny są popularne w całej Polsce i jest pewność, że praktycznie cały stadion będzie zapełniony.

0

Ktoś tu nie potrafi rozróżniać ironii.

0

2/10 irytująca muzyka i życie przeszłością. Myślałem, że to skille obecnego zespołu, a nie Drem Teamu Pepa który już nie wróci.

0

Ocenianie przez użytkowników będzie dostępne od 1 meczu w lidze dopiero, czytaj newsy dokładniej.

28

Ronaldo nie ma MŚ - crack
Messi nie ma MŚ - crack
Trzeba mieć tytuł? Serio?

0

Ja odwiedzam, bo interesuję się obydwiema drużynami, ale jest masa trolli, niestety...

5

Świetna funkcjonalność, w rywalizacji Real - Barcelona ta strona coraz bardziej pozostawia RealMadrid.pl w tyle :)

0

Dziecko, idź spać....

0

Mundial jest imprezą FIFA, a nagroda jest za imprezy UEFA. I nie ma znaczenia, czy Messi wracał z kontuzji, czy nie. Grał słabo to grał słabo, nie można w nagrodach patrzeć na przyczyny takiego a nie innego stanu rzeczy.

0

Pichichi w zeszłym sezonie skończyło się tak: Ronaldo 31/30, Messi 28/31 (Bramki/Mecze).

0

Szczerze mówiąc, to Messi wiosną po powrocie z kontuzji nie błyszczał, jego bramki to w zdecydowanej większości karne albo "dołożenie nogi 5m przed bramką". Spójrzmy np. na ostatnie Gran Derbi - 3 bramy Messiego, z czego 2 karne a 1 dość ładne zrobienie wała z obrony. Daje nam to tylko 33% bramek z gry (jak na Messiego i oczekiwania żywione wobec niego to bardzo mało). Wiosną non-stop były problemy w środowisku Barcy o to, że Messi nie gra nic praktycznie, a bo to się "oszczędza na mundial", a to "dobija go afera podatkowa"... Z resztą wystarczy spojrzeć na jego oceny redakcji FCB w tym sezonie - śmiem twierdzić że nigdy do tej pory nie miał takich tragicznych spadków i wahań.

0

Mundial to impreza FIFA, nagroda jest za rozgrywki UEFA (LM, LE, Ligi Krajowe).

3

Za Messiego Di Maria i będzie gites.

0

Di Maria. Z tej dwójki to on był lepszy w tym roku.

0

Obiektywne zestawienie uwzględniające Messiego i nie uwzględniające CR-a :D Kpisz, czy o drogę pytasz?

1

Di Maria powinien trafić do trójki, Messi nie za bardzo - skoro to ma być miniony rok, to Messi tylko trochę lepiej grał na Mundialu. Ronaldo zaliczył słaby mundial ale dobry rok i Suarez który miał dobry rok z dobrym (patrząc tylko na kwestie sportowe) Mundialem.

0

Ty po prostu jesteś tak zaślepiony nienawiścią do tego człowieka, że nie myślisz racjonalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?