0

Taka kwestia jedna: 15 lat temu nie do pomyślenia było robić to, co dzisiaj na boisku robi Messi, czy CR (jeżeli chodzi o bramkostrzelność). Kto wie, co będzie za kolejne 15-20 lat? Może będzie ktoś, kto ustrzeli 30 bramek w LM i 60 w lidze krajowej? ;)

4

FCbarca.com nigdy nie zawodzi jeżeli chodzi o rozwój strony :)

0

W zasadzie to masz całkowitą rację. Przekonałeś(aś?) mnie.

0

I palenie fajek :P

0

Real to kompletna tragedia na początku sezonu.

0

Napisałeś "Real" z małej litery, och ty stadionowy chuliganie. Elementarny szacunek należy się każdemu, wiesz? Nawet "Donald Tusk" piszemy z dużych liter, bo to nazwy własne. Podobnie i Real Madryt, FC Barcelona, czy Torpeda Stalingrad.

0

Wszedłem przeczytać to, o czym mówisz - napisane jest "Po dwóch kolejkach można było odnieść wrażenie, że Katalończycy są cieniem własnej drużyny." - jest w tym dużo racji, bo chyba mi nie powiesz, że Barcelona zachwyca od pierwszej kolejki? 2 zwycięstwa 2 zwycięstwami, ale rok temu po 1 meczu mieli 7 strzelonych bramek, w tym roku mają 6 po 3 meczach. To nie jest ta sama Barca co do tej pory.

0

Nie powiedziałbym, że taka łatwa, łatwo się zrobiło dopiero po pierwszym golu Ney'a.

1

Alves nie zagra! Dobrze! Przewiduję zwycięstwo zatem.

0

0

Ale money money money

1

Messi 4' 26' 84'

0

Dyktatura Franco w latach 1975-1980? Aha.

0

Faktycznie, masz 100% racji. Moje niedopatrzenie, coś mi się pomyliło.

2

Na pewno Wróżbita Maciej im podpowiedział

0

Mam pytanie - dlaczego od kilku lat pierwsze Gran Derbi jest na SB? Nie to, żeby mi to przeszkadzało, czy coś, ale na jakiej zasadzie ustala się kto gra u siebie a kto na wyjeździe? Losowanie?

0

Polsat wyłożył grubą kasę w te mistrzostwa i musi mieć jakiś zysk - stąd te 80zł, bo Orlen miał wyłożyć co najmniej 15 milionów. Teraz te 15 milionów Polsat musi wyjąć z kapelusza, żeby nie stracić na tych mistrzostwach.

0

Porównuję statystyki atakujących, a nie piłkarzy. Ronaldo atakującym jest od 2009, może ewentualnie od 2008, wcześniej był *tylko* pomocnikiem ofensywnym. Messi atakującym jest od samego początku. Tak czy siak przerzucanie się liczbami nie ma sensu. Dla jednych lepszy jest jeden, dla innych drugi, obydwoje w światowej czołówce.

0

A coś to przeszkadza? Nie widziałem punktu regulaminu nakazującego bycie kibicem Barcelony do rejestracji na tej stronie. Może niektórzy jak whatis chcą podyskutować na temat piłki, a niektórzy faktycznie są głupi i przychodzą tylko wkurzać innych. Tak czy siak, nie ma to nic do gadania z logiką czy jej brakiem.

0

Najpierw piszesz, że "CR ma na myśli bramki a nie inne staty", po czym wyliczasz sam te inne staty rozpisując się co to nie jeden lepszy od drugiego. I to mnie myślenie wysiada? :)

0

Dla niektórych to jest nie do pojęcia, cóż, problem jest tylko przy Gran Derbi, wtedy po prostu rozkoszuję się meczem ;)

0

Statystyką ofensywnego gracza jest też liczba bramek na mecz - 1.08 vs 0.88 na korzyść Ronaldo. I co teraz?

0

HURR DURR siedzisz na fcbarca a nie rm.pl to oznacza, że nie znasz się na ekonomii i logice! HURR DURR
To dopiero jest powalająca logika :'D

0

Bo 90% ludzi tu obecnych na sugestię (nawet żartobliwą), że ktoś jest lepszy od ich boga dostaje piany z pyska.

0

Statystyki ligowe La Liga:
Messi 245 goli, skuteczność 0.88
Ronaldo 178 goli skuteczność 1.08
To też są statystyki, wiesz?

0

Kolega chyba chciał napisać "założę się ŻE jak nie strzeli"

0

Polecam znak wodny.

0

Nie orałbym się tak tymi liczbami, bo jeżeli o liczbach mowa, to Messi ma skuteczność ligową (w La Liga) 0.88 a Ronaldo 1.08. To też liczby, gorsze, bo wskazują na Ronaldo?

1

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_top_association_football_goal_scorers

Tu masz listę absolutnie wszystkich bramek, wliczając w to gole w spotkaniach towarzyskich i niższych rozgrywek.

0

Czy tylko mi się wydaje, że wszyscy zawodnicy mają takie upośledzone miny na tych zdjęciach? ;) (No może poza Ronaldo brazylijskim)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?