0

W jaki sposób Mourinho będąc trenerem Realu mógł blokować transfery Chelsea->Barca? Wszystkie Twoje teorie spiskowe się kupy nie trzymają, na pewno wszystko w porządku z głową? oO

0

No i słusznie. Alves wypad.

0

Tak, tak, typowy viska łepek, Mourinho zawsze będzie działać na szkodę Barcy, wliczając w to kupno niepotrzebnych mu graczy - byle by Barcelona nie miała!

1

Za 100mln euro.

5

Może dla przeciętnego gimnazjalisty buntującego się, że rodzice do bierzmowania kazali iść.

7

To miało być śmieszne?

2

Papieżowi się nie odmawia, no kurde ;)

0

Transfery Barcy w obronie - 30-letni Mathieu i 28-letni Vermaelen... Quo Vadis Barco? Myślicie tylko o najbliższych 2-3 latach?

0

Przeprosił w stylu "Nie chcem, ale muszem", wciąż mówiąc, że nie wie o co taki krzyk. Jak chce marzyć w ogóle o zmniejszeniu kary, to powinien spuścić głowę i tylko potakiwać, a ego schować do kieszeni.

0

Doskonały pomysł! Mordercy i gwałciciele recydywiści to też zagubieni ludzie i potrzebują pomocy i przyjaciela, a nie kolejnych kar więzienia! Genialne!

0

Zakładam, ze gdyby Luis trafił do Realu, a nie Barcy, byłbyś pierwszy w szeregu krzykaczy o podtrzymanie kary dla Suareza.

0

Mylisz się, hala dzieci piszą, że to UEFA pomaga Barcelonie ;)

0

Nie widzisz różnicy pomiędzy faulem (nawet brutalnym - wyłączając z tego skopanie przez Pepe, bo to wykraczało daleko poza faul), a zachowaniem Suareza? To gratuluję. Nawet Pepe nie powtórzył swojej "kopaniny", chociaż faulował, wielokrotnie ostro. Natomiast Suarez zrobił coś tak idiotycznego i to po raz TRZECI, że tu nie ma mowy o "wybryku" - bo to JEST recydywa. Polecam pierwszy odcinek serii "SUKA" na kanale Hala Dzieci...

0

Jak Suarez będzie dalej mówił, że nic się nie stało i nie wie o co ten raban, to nie wróżę żadnej zmiany decyzji Komisji...

0

edycja - kom. do usunięcia, pod złym postem...

2


Polecam obejrzeć.

0

Lopez może zostać wypozyczony do Włoch.

0

Jak CR zmieniał fryzurę to madryckie gazety się tak o tym nie rozpisywały jak katalońskie o Messim :v

0

Boatengiem interesuje si Real? Pierwsze słyszę....

0

Dlatego piszę, że to, co pisze Guardiola to bzdury, bo nie trzeba miliona podań żeby grać skuteczny i efektywny futbol.

0

Real jak wygrywał z Barceloną to przechodził pod pole karne przeciwnika 3 podaniami, dało się? Dało.

1

Bo Roberto to drewniak który umie podawać tylko do tyłu.

0

Franco nie pomagał Realowi i nie tępił Barcelony.
Owszem, tępił katalońskie dążenia niepodległościowe, ale nie Barcelonę, która za Franco zdobyła 8 mistrzostw i 9 pucharów krajowych.

0

Po Twoim poziomie reprezentowanym przez Twój język.

0

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dunga
Piłkarz który w życiu osiągnął więcej niż ty?

0

Nie zgodzę się z tym płakaniem, to są ogromne emocje.

0

Fizycznie to może sobie trenować - i bardzo dobrze, bo chodzi o kondycję fizyczną i jej utrzymanie, ale nie będzie w ogóle zgrany z zespołem. Pod tym względem wciąż będzie mocno w tyle, nawet pomimo treningu osobistego.

0

Widać Shakira bardoz skutecznie pocieszała Gerarda po nieudanym sezonie ;)

1

Ten murzyn to nie przypadkiem Alves?

3

Epoka Franco to epoka kłamstw i manipulacji. Barcelona za Franco wygrywała trofea, powiesz mi jak to możliwe, skoro Franco taki faszysta i dyktator w sporcie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?