Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jaki sposób Mourinho będąc trenerem Realu mógł blokować transfery Chelsea->Barca? Wszystkie Twoje teorie spiskowe się kupy nie trzymają, na pewno wszystko w porządku z głową? oO
0
No i słusznie. Alves wypad.
0
Tak, tak, typowy viska łepek, Mourinho zawsze będzie działać na szkodę Barcy, wliczając w to kupno niepotrzebnych mu graczy - byle by Barcelona nie miała!
1
Za 100mln euro.
5
Może dla przeciętnego gimnazjalisty buntującego się, że rodzice do bierzmowania kazali iść.
7
To miało być śmieszne?
2
Papieżowi się nie odmawia, no kurde ;)
0
Transfery Barcy w obronie - 30-letni Mathieu i 28-letni Vermaelen... Quo Vadis Barco? Myślicie tylko o najbliższych 2-3 latach?
0
Przeprosił w stylu "Nie chcem, ale muszem", wciąż mówiąc, że nie wie o co taki krzyk. Jak chce marzyć w ogóle o zmniejszeniu kary, to powinien spuścić głowę i tylko potakiwać, a ego schować do kieszeni.
0
Doskonały pomysł! Mordercy i gwałciciele recydywiści to też zagubieni ludzie i potrzebują pomocy i przyjaciela, a nie kolejnych kar więzienia! Genialne!
0
Zakładam, ze gdyby Luis trafił do Realu, a nie Barcy, byłbyś pierwszy w szeregu krzykaczy o podtrzymanie kary dla Suareza.
0
Mylisz się, hala dzieci piszą, że to UEFA pomaga Barcelonie ;)
0
Nie widzisz różnicy pomiędzy faulem (nawet brutalnym - wyłączając z tego skopanie przez Pepe, bo to wykraczało daleko poza faul), a zachowaniem Suareza? To gratuluję. Nawet Pepe nie powtórzył swojej "kopaniny", chociaż faulował, wielokrotnie ostro. Natomiast Suarez zrobił coś tak idiotycznego i to po raz TRZECI, że tu nie ma mowy o "wybryku" - bo to JEST recydywa. Polecam pierwszy odcinek serii "SUKA" na kanale Hala Dzieci...
0
Jak Suarez będzie dalej mówił, że nic się nie stało i nie wie o co ten raban, to nie wróżę żadnej zmiany decyzji Komisji...
0
edycja - kom. do usunięcia, pod złym postem...
2
Polecam obejrzeć.
0
Lopez może zostać wypozyczony do Włoch.
0
Jak CR zmieniał fryzurę to madryckie gazety się tak o tym nie rozpisywały jak katalońskie o Messim :v
0
Boatengiem interesuje si Real? Pierwsze słyszę....
0
Dlatego piszę, że to, co pisze Guardiola to bzdury, bo nie trzeba miliona podań żeby grać skuteczny i efektywny futbol.
0
Real jak wygrywał z Barceloną to przechodził pod pole karne przeciwnika 3 podaniami, dało się? Dało.
1
Bo Roberto to drewniak który umie podawać tylko do tyłu.
0
Franco nie pomagał Realowi i nie tępił Barcelony.
Owszem, tępił katalońskie dążenia niepodległościowe, ale nie Barcelonę, która za Franco zdobyła 8 mistrzostw i 9 pucharów krajowych.
0
Po Twoim poziomie reprezentowanym przez Twój język.
0
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dunga
Piłkarz który w życiu osiągnął więcej niż ty?
0
Nie zgodzę się z tym płakaniem, to są ogromne emocje.
0
Fizycznie to może sobie trenować - i bardzo dobrze, bo chodzi o kondycję fizyczną i jej utrzymanie, ale nie będzie w ogóle zgrany z zespołem. Pod tym względem wciąż będzie mocno w tyle, nawet pomimo treningu osobistego.
0
Widać Shakira bardoz skutecznie pocieszała Gerarda po nieudanym sezonie ;)
1
Ten murzyn to nie przypadkiem Alves?
3
Epoka Franco to epoka kłamstw i manipulacji. Barcelona za Franco wygrywała trofea, powiesz mi jak to możliwe, skoro Franco taki faszysta i dyktator w sporcie?