1

soczysty ból dupy :-) oczywiście zgłaszany do oporu.

0

Moim zdaniem na Ronaldo się należał, ale na Marcelo nie. Wydaje się, że Ronaldo był kopnięty od tyłu w piętę. Ale głowy nie daję.

0

IMHO termin "Hala dzieci" stosuje się zarówno do tych "hala" dzieci madryckich, jak i "viska" dzieci barcelońskich. Dobrym przykładem w tym temacie jest fp "Hala Dzieci" na facebooku, który jest dla mnie wzorem (może nie błyszczącym, ale wzorem) obiektywizmu.

0

Ale Katalonię to Ty szanuj.

0

#SprzedaćRonaldo

1

Serwery padną jutro, bo jutro gra Barca ;-)

0

Tutaj 90% ludzi to fanboje Messiego albo antyfani Realu i/lub Ronaldo. Zapominają przy tym że lubienie piłkarza Barcy i "nienawiść" wobec największego wroga nie cyznią z człowieka Cule ;-)

0

Na fanpage "Hala Dzieci" na facebooku.

0

Trzeba otwarcie przyznać, że w całej swojej karierze strzelił 56 bramek z rzutów karnych, co daje skuteczność w okolicy 85%, co jest bardzo dobrym wynikiem.

0

Hala dzieci mojego pokroju? Polecam zapoznać się z definicją jakiegoś terminu zanim się go użyje, bo w innym wypadku łatwo wyjść na idiotę ;-)

0

0

Odpowiedź na poziomie adresata, który regularnie przychodzi wylewać swoje frustracje w komentarzach na stronie internetowej. Tragedia.

1

I tak ma dobrą skuteczność.

0

Obrony to zdecydowanie się mogą uczyć. I wymiany przerdzewiałych bramkarzy.

0

Och, przyszedł mój fan #1, tęskniłem.

0

Gdzie mnie masz, bo nie widzę? Nie będę się wypowiadał na temat meczu, bo oglądałem finał siatkówki, tylko jak widzę takie debilne posty to mnie skręca.

0

Dobre chłopaki w tej Barcelonie! Do tego chyba zaprosili wszystkie drużyny La Liga żeby im pomogły poprzez strzelenie jak najmniejszej ilości bramek ;-)

0

3 gole i 5 asyst. Poza tym przykro mi Cię rozczarowywać, ale w generalnym rozrachunku graczy atakujących bardziej patrzy się na bramki. Oczywiście w Kanadyjce prowadzić będzie Messi.

0

I co z tego? A Barcelona ma Suareza za 81 milionów który nawet nie może grać. Jak takie standardy oceny przyjmujesz, to weź się lepiej schowaj, a nie miernie prowokujesz.

0

Ja to bym w ogóle dawał bany za spamowanie artykułów "inteligentnymi" przemyśleniami na temat meczów Realu, bo to jest totalny offtop i pożywka dla trolli i hala dzieci.

1

Napisałeś: "Ze świecą szukać kibica Realu który nie jest plującym się o wszystko dzieciakiem przy komputerze."
A więc się melduję - nieplujący się kibic Realu ;-)

0

No siema, możesz odłożyć świecę.

0

Kurde, jaka godzina... Będę finał oglądał...

0

Varane to taki obrońca z (podobno) najlepszego klubu świata (lub jednego z najlepszych), który przy dośrodkowaniach w swoje pole karne kuca unikając piłki, żeby umożliwić przeciwnikowi czystą główkę.

1

Wojna Hala Dzieci vs Viska Dzieci. No chyba, że obydwie bandy zaliczamy pod miano "Hala Dzieci".

1

Może w przyszłym nawet uda im się zagrać w LM! To byłaby dopiero nobilitacja!

0

Skorumpowanym? Że co?

0

Dziękuję za odpowiedź.

0

Najbardziej bramkostrzelnym obrońcą La Liga jest Pique? Ramos? Czy kto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?