Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
soczysty ból dupy :-) oczywiście zgłaszany do oporu.
0
Moim zdaniem na Ronaldo się należał, ale na Marcelo nie. Wydaje się, że Ronaldo był kopnięty od tyłu w piętę. Ale głowy nie daję.
0
IMHO termin "Hala dzieci" stosuje się zarówno do tych "hala" dzieci madryckich, jak i "viska" dzieci barcelońskich. Dobrym przykładem w tym temacie jest fp "Hala Dzieci" na facebooku, który jest dla mnie wzorem (może nie błyszczącym, ale wzorem) obiektywizmu.
0
Ale Katalonię to Ty szanuj.
0
#SprzedaćRonaldo
1
Serwery padną jutro, bo jutro gra Barca ;-)
0
Tutaj 90% ludzi to fanboje Messiego albo antyfani Realu i/lub Ronaldo. Zapominają przy tym że lubienie piłkarza Barcy i "nienawiść" wobec największego wroga nie cyznią z człowieka Cule ;-)
0
Na fanpage "Hala Dzieci" na facebooku.
0
http://www.answers.com/Q/How_many_penalties_has_Messi_scored_in_all_his_club_career_so_far
0
Trzeba otwarcie przyznać, że w całej swojej karierze strzelił 56 bramek z rzutów karnych, co daje skuteczność w okolicy 85%, co jest bardzo dobrym wynikiem.
0
Hala dzieci mojego pokroju? Polecam zapoznać się z definicją jakiegoś terminu zanim się go użyje, bo w innym wypadku łatwo wyjść na idiotę ;-)
0
0
Odpowiedź na poziomie adresata, który regularnie przychodzi wylewać swoje frustracje w komentarzach na stronie internetowej. Tragedia.
1
I tak ma dobrą skuteczność.
0
Obrony to zdecydowanie się mogą uczyć. I wymiany przerdzewiałych bramkarzy.
0
Och, przyszedł mój fan #1, tęskniłem.
0
Gdzie mnie masz, bo nie widzę? Nie będę się wypowiadał na temat meczu, bo oglądałem finał siatkówki, tylko jak widzę takie debilne posty to mnie skręca.
0
Dobre chłopaki w tej Barcelonie! Do tego chyba zaprosili wszystkie drużyny La Liga żeby im pomogły poprzez strzelenie jak najmniejszej ilości bramek ;-)
0
3 gole i 5 asyst. Poza tym przykro mi Cię rozczarowywać, ale w generalnym rozrachunku graczy atakujących bardziej patrzy się na bramki. Oczywiście w Kanadyjce prowadzić będzie Messi.
0
I co z tego? A Barcelona ma Suareza za 81 milionów który nawet nie może grać. Jak takie standardy oceny przyjmujesz, to weź się lepiej schowaj, a nie miernie prowokujesz.
0
Ja to bym w ogóle dawał bany za spamowanie artykułów "inteligentnymi" przemyśleniami na temat meczów Realu, bo to jest totalny offtop i pożywka dla trolli i hala dzieci.
1
Napisałeś: "Ze świecą szukać kibica Realu który nie jest plującym się o wszystko dzieciakiem przy komputerze."
A więc się melduję - nieplujący się kibic Realu ;-)
0
No siema, możesz odłożyć świecę.
0
Kurde, jaka godzina... Będę finał oglądał...
0
Varane to taki obrońca z (podobno) najlepszego klubu świata (lub jednego z najlepszych), który przy dośrodkowaniach w swoje pole karne kuca unikając piłki, żeby umożliwić przeciwnikowi czystą główkę.
1
Wojna Hala Dzieci vs Viska Dzieci. No chyba, że obydwie bandy zaliczamy pod miano "Hala Dzieci".
1
Może w przyszłym nawet uda im się zagrać w LM! To byłaby dopiero nobilitacja!
0
Skorumpowanym? Że co?
0
Dziękuję za odpowiedź.
0
Najbardziej bramkostrzelnym obrońcą La Liga jest Pique? Ramos? Czy kto?