Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mówisz tego obiektywnie, tylko się nachalnie czepiasz.
Każdy zawodnik ma swój sposób celebracji bramek, Ronaldo wybrał sobie ostatnio podskoki i napinanie klaty, a z pokazywaniem ilości bramek to się dziwisz? Ustrzelił rekord bramek w Lidze Mistrzów, to pokazał 15, cieszył się, ja mu się nie dziwię. Do Messiego akurat się nie można przyczepić zawsze po bramce podnosi wzrok do nieba jakby dziękował Bogu, czasem też robi znak krzyża, szanuję go za to bardzo. Ale nie przeszkadza mi celebracja CR-a.
Do każdego można się przypieprzyć, tu masz np. Messiego prowokującego kibiców na Bernabeu i rzucającego się do Coentrao:
Gdybyś był obiektywny, to byś napisał tak jak @TheMugShot - że obydwoje mają swoje odpały, Ty się rzucasz tylko do Ronaldo, natomiast Messi to dla Ciebie aniołek.
3
To uczucie kiedy nie wiesz, czy to sarkazm, czy głupota.
0
Ten komentarz
"jaaaaaaaaaaa allaaaaaaaaach. jaaa allaaaaach" :D
2
Kocham czytać płaczków jęczących za każdym razem jak widzą słowo "Ronaldo".
Wy wszyscy chyba na prawdę mu zazdrościcie, że jest piękny, bogaty i utalentowany... ;-)
0
Gdybym powiedział co myślę o ludziach, którzy łykają każde brednie z Mundo Frustrativo i uważają ją za objawioną prawdę, to dostałbym bana i poszedłbym do więzienia.
0
Dzieciaku, wiesz, że na oskarżycielu leży ciężar udowodnienia oskarżenia, a nie na obrońcy udowodnienie niewinności, prawda? Więc albo udowodnij, że Ronaldo grymasi i nie chce odebrać nagrody razem z Suarezem bo ma takie widzimisię (a nie dlatego, że np. wtedy mu coś wypada), albo zamilcz.
0
Bo duże ligi dają duże pieniądze, a małe - nic.
$UEFA$ widzi "sport" jako "$$port"
0
Poziom hiszpańskiej prasy sportowej - poprawiłem za Ciebie. Madryckie i katalońskie prezentują podobny, równy dnu, poziom
0
A jak Messi wku***ony wykopuje mocno piłkę prosto w trybuny i jeszcze się z tego zaciesza? Jak w meczu Argentyna-Boliwia walił Raldesa z łokcia? Jak w meczu z Szachtarem ze złości że obrońcy wybili piłkę rzucał się do Darijo Srny? Co tu jest godnego naśladowania? Jak chcesz się przerzucać - proszę bardzo...
0
Zdecydowanie! Dać ZP Suarezowi za fenomenalną grę podczas 4 miesięcy zawieszenia!!!
0
A kto powiedział, że nie odbierze i grymasi? Hiszpańskie odpowiedniki pudelka, ot co.
0
"Niektóre źródła", "miał być", "rzekomo".
0
Ronaldo ma więcej polubień niż FC Barcelona D:
0
Piszę o tym od 2 kolejek, bez skutku.
0
Wobec tego zazdroszczę Ci Twojej wiary w ludzi, ja już swoją dawno straciłem ;)
0
spadaj gimbie...
0
Miałby skończyć karierę w wieku 32 lat?
0
Cytując komentarz strony "Hala dzieci" - przynajmniej te karne strzela, nie to, co Messi.
0
Niestety dla więcej niż połowy użytkowników ważniejszy jest rekord Messiego, niż Barcelona. Spotkałem się tu nawet z tekstem, że nieważna Barca, byle Messi ustrzelił rekord... Czyli nawet i można przegrać z Eibarem 3:20, byle te 3 bramki ustrzelił Messi... Kult fanboy-izmu Messiego i Ronaldo to rak wśród dzisiejszych kibiców.
0
Jeszcze lepiej byłoby zobaczyć Messiego strzelającego 10 goli Eibarowi i 15 Realowi!
0
GD z 21 kwietnia 2012 roku, było wstrzymanie gry poprzez wybicie piłki na aut, a po wznowieniu gry Xabi Alonso oddał piłkę Barcelonie (tradycyjne oddanie piłki, fair play), za co został wygwizdany przez cały stadion. Zobacz tutaj:
0
"Kibice" na Camp Nou z kolei wygwizdywali Xabiego Alonso jak w ramach fair play oddawał piłkę Barcelonie po przerwaniu gry w GD z bodajże 2013 roku. I co teras?
0
Ty myślisz, że spiny Real-Barca to wina Mourinho? Pozdro :'D
0
Należałoby mu się jak najbardziej.
1
I jeszcze powinien mu buty wypastować włosami... Inaczej nie ma ANI TROCHĘ honoru!!!!111oneone
0
22 ustrzelił w ostatniej kolejce.
3
Uważam że mecz nie powinien być przerywany, bo to grozi rozstrojeniem Messiego i obydwu drużyn, ale po meczu jak najbardziej.
0
Ani jedno ani drugie.
0
Redakcjo Valencja ma 7 meczów rozegranych, nie 8! Poprawcie tabelę.
0
Skąd bierzesz te dane?