Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.lfp.es/en/live/temporada-2014-2015/liga-bbva/7/real-madrid_athletic
Zapisali ją Ronaldo.
0
Nieintencjonalna bramka łokciem Ronaldo - źle
Intencjonalna bramka ręką Messiego - Bóg, mistrz, fenomen
Brawo, wygrałeś złotego ziemniaka.
0
Pojechaliśmy mu po ambicji :)
0
Nieskuteczne klepanie to gra pod dyktando? Dopiero końcówka i przebłysk geniuszu Messiego dały Barcelonie punkty, przez 80 minut nie mogli znaleźć drogi do bramki Iraizoza.
2
Dziecko idź spać, nie kompromituj się.
0
A Ty masz kompleks Ronaldo, co niejednokrotnie (piszemy to słowo łącznie) potwierdzałeś w komentarzach...
0
20 lat temu nikt by nie pomyślał że będzie ktoś taki jak Ronaldo i Messi, więc nie zaprzeczaj dopóki się nie stanie :)
0
Po nich pojawią się jeszcze lepsi ;)
0
Ogólnie to dorośnij i idź spać dzieciaku, bo jutro pewnie sprawdzian z pszyry.
0
Wprowadźmy zakaz bronienia strzałów Barcy.
0
Chyba chodziło im o Ronalda McDonalda
0
Dzieciaczku, gra Barcelony to praktycznie same bramki strzelone z 1-10 metrów, rzadko kiedy strzelają z odległości dalszej, nie mówiąc o strzałach z poza pola karnego. Czy to czyni ich gorszymi od innych? Jak strzelają te bramki, to nie.
Skończ żałośnie bóldupić.
0
W zasadzie to jest jakaś logika w tym co piszesz, ale myślę, że Ronaldo i Messi i bez istnienia drugiego rozwijaliby się dla siebie i pokonywania swoich granic.
0
Czekaj, czy to nie przypadkiem viska dzieci jarają się 5-0 o 6-2 z Realem? A hala dzieci zapomną o 5-0 jak Real przegra/zremisuje kolejny słaby mecz, wtedy znowu "Anczeloti" będzie "siwym ch*jem" a cały skład do wymiany.
0
Szanowna redakcjo, nikt na to nie zwrócił uwagi, że w tabeli jest błąd i Valencia ma jeden mecz za dużo wpisany? Mają 8 zamiast 7 meczów i 17 punktów - czyli 5x zwycięstwo + 2x remis, a wpisane w tabeli mają 3 remisy. Poprawcie to, bo to już co najmniej 2 kolejka jak ten błąd jest.
0
Czyżby dlatego, że Real był wtedy niesamowicie silną drużyną? Grali w nim wtedy m.in. Di Stefano, Gento, Munoz, Puskas? Weź się nie kompromituj dzieciaku...
0
http://www.meczyki.pl/skroty/39873/ludogorets_real_madryt_12.html
Skróty z meczyków proszę bardzo.
"Nawet jeżeli lekkie, to często tyle wystarczy do przewrócenia kogoś, kto jest w ruchu (np. próbuje wyskoczyć lub zerwać się z miejsca) i się nie spodziewa czegoś takiego. "
Czyli rozumiem, że decyzję o drugim karnym dla Realu popierasz w 100%? :)
0
Popatrz, jesteś mądrzejszy od UEFA! Santo subito!
0
Wąs mu grać przeszkadza.
1
Papa, nikt nie będzie tęsknił.
0
A bo w rozgrywkach ligowych to nie gryzł, co nie?
0
Jak obrońca się wywalił od położenia ręki na jego ręce (na plecach tam nic nie było), to jest to tylko i wyłącznie fatalna symulka i może mieć pretensje sam do siebie facet.
0
A tej nieuznanej bramki CRa to nie pamiętasz? Nurkowanie nurkowaniem, sędzia w tym meczu po prostu sędziował żenująco, krzywdząc obie drużyny.
1
1 karny należał się, 2 sporny, a nieuznana prawidłowa bramka strzelona przez CRa to gdzieś ci umknęła, prawda? Bilans wyszedł na zero.
1
Benzema popycha stopera? Tyś widział ten mecz, czy tylko czytał komentarze na antymadryckich stronach? Gdzie tam, u licha, widzisz popychanie stopera?
0
Ludzie tutaj lubią sobie popluć "a czo to ten madryt znowu nie", a to daje komentarze, co napędza ruch strony :P
0
UEFA żyje także na kontrowersjach, więc nigdy nie będzie sędziowskiej weryfikacji na powtórkach.
0
A kartkujący Szczęsny to już chyba się robi tradycją.
0
Ta sytuacja nie była w polu karnym, więc nie o tym mowa.
1
A to Ronaldo się uważa za najlepszego piłkarza świata?