Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak Messi > Neymar, nie podniecajmy się tak bramkami Neymara w lidze Brazylijskiej która jest o lata świetlne od Hiszpańskiej...
Poza tym nie trzeba być "białym frustratem", żeby zauważyć, że większym wyczynem jest 118 goli Messiego od 200 goli Neymara, bo różnica poziomu lig.
0
Piszę o tym od miesiąca, wciąż nie poprawili...
0
Poza tym Sociedad wyrównał do przerwy.
19
Wpadłem tu tylko poczytać komentarze na temat meczu Realu. Za każdym razem kabaret!
0
Zacięty pojedynek, oto czego mogą się spodziewać :)
0
Atletico w Superpucharze i w Lidze to żaden test, co nie?
0
Dlatego cieszę się na każdy klasyk, bardzo podobał mi się ostatni na Bernabeu (3:4), bo było dużo akcji, dużo emocji i dużo piłki. Oby za tydzień było podobnie.
0
1:3 na Bernabeu było frajerstwem, ale mnie osobiście bardziej bolało dać sobie wbić 6, niż pokazać, że potrafi się strzelić bramkę, ale nie potrafi prowadzenia utrzymać.
0
Ale dopiero PSG było pierwszym poważnym sprawdzianem BArcy w tym sezonie.
0
Żelazna obrona? Mecz z PSG się upomina.
0
Casillas był nawet kretem w sprawie Legia vs Celtic, to on donosił do UEFA!
0
Wszystko byle by mecz był ładny
0
IMHO bardziej bolesna od 0:5 na CN jest porażka 2:6 na Bernabeu. Ale ja jestem tylko małym niejęczącym hala dzieckiem.
0
On generalnie zawsze był trochę cofnięty... ;-)
0
1. 14 stycznia 2014
2. Łzy wzruszenia to z pewnością nie jest "płacząca kryśka", TO jest:
http://ronneh.files.wordpress.com/2013/01/cristiano-ronaldo-crying.jpg
3. "rzadko zdarza się żeby płaczącej Kryśki nie było na okładce. " czyli nawet jeżeli uznać okładki z gali ZP, to rzadko = 1 raz w ciągu roku, tak?
0
Faktem jest to, że obydwoje strzelili po 31 bramek i płakanie że "Penaldo" nic nie zmieni. Bo na "penaldo" można podać statystykę, że w ciągu tych 500 minut strzeliłby dodatkowe 6 bramek, co pokryłoby strzelone karne.
0
I tak jest najlepszym kierowcą F1 aktualnie. No bo chyba nie Hamilton?
2
To dobrze, bo już się martwiłem. A od zbyt długiego przesiadywania w internecie mam problemy z rozróżnianiem głupich ludzi od sarkastycznych ludzi.
2
Za to Ronaldo grał 500 minut mniej od Suareza, więc gdyby grali tą samą liczbę minut, to Suarez mógłby tęsknie spoglądać na nagrodę CR-a. I to bez liczenia karnych, więc skończ pieprzyć.
1
Pokaż mi "płaczącą kryśkę" na okładkach prasy madryckiej/katalońskiej na przestrzeni ostatniego miesiąca. Czy może jesteś tępym viska łepkiem który żyje przeszłością i wiecznie przeżywa zdjęcia z przed 10 i 8 lat, na których Ronaldo płakał po odpadnięciu Portugalii w Mistrzostwach?
0
Z całym szacunkiem... Jesteś głupi, czy to był dowcip?
0
Mów mi jeszcze o tym, jak katalońskie gazety rozpisywały się o Lidze Mistrzów w zeszłym sezonie po tym, jak Barca z niej odpadła.
0
Ach te subtelne szpile wbijane Ronaldo przez MD...
"zdobył 31 goli i żaden z nich nie padł po rzucie karnym. " ;-)
5
Życzył połamania nóg Lewemu.
2
Jedne twarze lepsze w FIFA, inne w PES-ie. Chociaż w rozrachunku ogólnym wygrywa FIFA, to jednak twarze Messiego, Neymara i Luisa są bezapelacyjnie lepsze w PES-ie.
0
Pepe już zaciera rączki
5
Oby nie Undiano Mallenco, po wczorajszym meczu Polska-Szkocja to powinni go wrzucić do oceanu w zaplombowanym worze, a nie dawać sędziować....
0
On jeden umarł za grzechy symulantów!
1
Ocztywiście, że różne są gusta, dla mnie lepszy jest Ronaldo, dla Ciebie Messi. Tu nie ma żadnej dyskusji, bo się wzajemnie nie przekonamy. Chodzi o to, żebyś uznał, przyjął do siebie, że zarówno Messi jak i Ronaldo nie odskakują jakoś szczególnie od normy w swoim zachowaniu (na szczęście) na boisku i poza nim.
0
I tu się możemy przerzucać milionami sytuacji, ja mogę podrzucić choćby i to:
Zachowanie na boisku? Na filmiku masz zachowanie na boisku. Twierdząc, że Ronaldo się zachowuje gorzej na boisku bo nie podobają Ci się jego "cieszynki" jesteś nieobiektywny, bo CR i Messi zachowują się obydwoje co najmniej poprawnie. Mają swoje odpały, ale generalnie poprawnie.