Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wyraźnie napisałem o "zawaleniu kawałku roku" a później o "zawaleniu Mundialu przez Ronaldo", tak więc zanim się zbulwersujesz - czytaj ze zrozumieniem.
0
Tak by napisali w Mundo, gdyby to Argentyna wygrała :)
0
Boli dupka, prawda?
0
Bo ZP to bardziej festiwal popularności - Messi i Ronaldo ze względu na swój poziom piłkarski mają olbrzymią popularność i nawet jak zawalą kawałek roku (np. Messi i Mundial 2010, czy też zeszły sezon, Ronaldo i tegoroczny Mundial), to są na szczycie...
1
Mów mi jeszcze jak powinno się dostać ZP za sam Mundial.
1
I tak to jest z tą Złotą Piłką od samego początku. Nie głosuje się na wyniki, tylko na "słabości do" i "sympatie".
0
Wszystko co nie jest pochwałą jest dla wyznawców Messiego obelgą.
2
Obraził Boga viska łepków, więc trzeba go obsmarować.
0
Dość wysokie? Dość wysoką kwotą wolną od podatku byłaby w tym wypadku nieskończoność, co je**nemu państwu do tego, co daję w prezencie moim bliskim?
0
To niech sobie założy fanpage na facebooku, albo Twitterze, na którym będzie repostował wszystkie te informacje, a nie chrzani nie na temat pod każdym artykułem.
3
super, możesz nie spamować, medialna katarynko?
7
Za to jak się oświadczysz dziewczynie, to dziewczyna powinna zapłacić podatek od pierścionka :)
15
Każdy sposób na dymanie fiskusa zasługuje na pochwałę.
2
Xavi jako trener:
-posiadanie piłki jest najważniejsze. Pieprzyć gole. Posiadanie piłki uber alles.
-kiedy idzie nam gorzej, to znaczy, że przeciwnik nie chciał grać w piłkę
-murawa zawsze będzie za krótka/długa
-0:7? Byliśmy lepsi, mieliśmy piłkę, kontrolowaliśmy grę.
2
Barcelona ich nie chciała, więc co mieli zrobić?
0
A z takich innych ciekawostek: Alves, Messi, Munir, Neymar, Pique, Bartra, Alba i Rakitić grają w FIFĘ 15 - Barca vs Barca ;)
0
0
Dokładnie, Reus w Realu i Barcelonie grzałby ławę bardziej niż by grał...
0
Brawo dziennikarzyny, pytać piłkarza przeciwnego klubu o sytuację w szatni Barcy ;-)
0
Undiano Mallenco został jakoś ukarany za fatalne sędziowanie, czy to po prostu efekt przydziału, że go nie ma?
2
jakiegokolwiek człowieka*
0
GDYBY nie Casillas, to by nie musieli gonić wyniku!
3
Od meczu z Realem Messi nie porywa. To jest to "teraz".
@Jooe: 30 goli i 20 asyst w 3 miesiące? To chyba mówisz o całej Barcelonie, a nie o Messim? :D
0
Nie widzę w tekście jakiegoś uzasadnienia dlaczego Montoya "ma lepszy potencjał" od Carvajala.
0
wow, Messi dostał nagrodę pocieszenia Mundialu, normalnie santo subito.
0
wciąż bez sensu.
0
W półfinale LM z Realem tylko brak precyzji Ronaldo i Bale'a uchroniło Bayern przed utratą 2 bramek po takich wyjściach Neuera... Są spektakularne, ale niejednokrotnie głupie.
1
Widzę, że jesteś miłośnikiem gdybania...
A więc gdyby nie parę głupich słupków i zmarnowanych sytuacji Real wygrałby La Liga, a CR zdobyłby samodzielnie Złotego Buta.
Gdyby nie fatalna porażka Portugalii z Niemcami, to Portugalia wyszłaby z grupy, a gdyby CR miał lepszą skuteczność, to na pewno zostałby najlepszym strzelcem Mundialu, gdyby CR dał z siebie 1500% normy, to Portugalia na pewno byłaby mistrzem świata, a CR byłby MVP turnieju.
Gdyby żona nie przypaliła wczoraj obiadu, to byłbym w znacznie lepszym nastroju wieczorem, bla-bla-bla...
4
Miał TYLKO dobry Mundial i świetny początek sezonu, teraz gra źle, pierwszą połowę roku też nie zachwycał.CR miał TYLKO słaby Mundial, przed Mundialem grał dobrze, teraz zalicza fenomenalny początek sezonu.
0
Zwykłe zdjęcie Leo i CR-a z tegorocznego CdR wystarczy.