1

Dziwne że katalońskie gazety nie wykorzystują tego, że Real się sprzedał do wbijania mu szpil.

0

Hipokryzja... bo? Na pewno człowieku znasz znaczenie tego słowa?

1

Na Bernabeu powinni!

0

David Beckham dla przykładu grał w PSG za darmo. Swoją pensję przeznaczał bodajże na cele charytatywne.

0

Wstyd i hańba.

1

Ale co tu czytać? Zachowanie władz Realu jest haniebne, bo nie sprzedaje się symboli i wartości za żadne pieniądze. Nawet jeśli te produkty są tylko produktami produkowanymi i wypuszczanymi w krajach Arabskich, a Real jest "tylko" partnerem, to nie robi się czegoś takiego. To jest największy wstyd w nowożytnej historii Realu Madryt.

11

Arsenal zrobił biznes życia.

0

Cztery posty temu kończyłeś dyskusję, dalej bełkoczesz, nie potrafisz się zastosować do własnych słów? :-)

0

W przyszłym roku, jak będzie grał dalej tak jak w tym sezonie, to pierwsza 3 mu się będzie należała jak psu buda.

0

Tak bardzo śmieję się z twojego sfrustrowania :-) Idź na miasto, napij się piwa, rozluźnij poślady, boś spięty jak nie wiem co :-)
P.S. Ktoś tu kończy dyskusję po raz kolejny ;-)

0

A ponoć skończyłeś dyskusję... :-)
Idź PROJEKTOWAĆ swoje wizje naszej wymiany na PW gdzieś w odosobnione miejsce, np. do psychoanalityka, przyda ci się :-) Nie wiem, czy na tak wielką hipokryzję jaką prezentujesz jest jakieś lekarstwo, może wystarczy tylko popracować nad sobą? Spróbuj, wyjdzie ci na dobre :-)

0

Zadziwiające jak duże są w madryckich dziennikach fragmenty o rekordzie Messiego.

0

Nie oglądałem meczu, ale ze statystyk wynika, że Barca dominowała praktycznie całe spotkanie?

0

Twój pozujący na intelektualizm bełkot świadczy tylko o tym, jak smutnym i sfrustrowanym człowieczkiem jesteś. W sumie to trochę mi ciebie szkoda, wszędzie próbując udowadniać jaki to nie jesteś "wyższy" od dyskutanta może świadczyć o tym, że masz jakieś kompleksy na punkcie swojego intelektu, może trudna młodość? Dokuczali w szkole? Z resztą dałeś świadectwo swojej żałości w PW :)
Nazywanie innych per "dzieci", "mamina spódnica", traktowanie od razu dyskutanta z góry, też chyba świadczy o jakichś kompleksach na tym punkcie. Rodzona matka nie poświęcała tobie wystarczającej uwagi? Tęskno? Czy może wciąż nie poświęca?
Jesteś biednym, sfrustrowanym człowieczkiem, który musi dowartościowywać swoje życie pseudointelektualnym bełkotem w internecie, na prawdę z każdym komentarzem coraz bardziej tobie współczuję...

0

Tak, tak, a kiedy powstał termin "UEFAlona" to też ludzie tylko stwierdzali fakty, a fakty, drogie dziecko, warto odnotować.

0

Chyba e) Cristiano powie "a może ja faktycznie nie jestem taki przystojny jak mi się wydawało..." :-)

0

A mówili, że Bale to "szklanka" ;-)

0

W podsumowaniu meczowym jest napisane o tym, że powinien być karny po faulu na Leo.

3

A Sport tradycyjnie jęczy na sędziów że przeszkadzali Barcelonie i pomagali Realowi... To już jest nudne.

0

Chodzi mi tylko o spuszczanie się po jednym dobrym meczu. Jest to równie bezsensowne co skreślanie drużyny po jednym gorszym meczu...

0

Gratuluję Leo! I tak tego nie zobaczysz, ale na pewno będziesz lepiej się czuł wiedząc, że taka nieznana nikomu persona jak ja życzy Ci wszystkiego dobrego! :)

1

Widzę, że humorek dopisuje, niestety wciąż w klasyfikacji strzelców 19:10 dla Ronaldo, a w tabeli -2...

0

Rzut karny po faulu na Messim? Przecież tamten faul (wjechanie od tyłu), który nie został nawet odgwizdany, był POZA polem karnym!

0

Głupszego komentarza się nie dało?

0

Najciekawszy mecz kolejki się szykuje :)

0

Wiadomość dekady :'D

0

W skali sezonu - owszem, Barca ma najlepszą obronę w lidze. Ale chociażby w samym październiku-listopadzie lepszą obronę ma chociażby Real Madryt...

0

Pod jednym warunkiem: Na konferencje prasowe będzie wychodził TYLKO asystent.

0

Jak to się mówi "wynik lepszy niż gra". W praktyce dziury w obronie Barcy obnażyło El Clasico, mecz z PSG i mecz z Celtą.

0

Dokładnie, miałem tak samo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?