Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dziwne że katalońskie gazety nie wykorzystują tego, że Real się sprzedał do wbijania mu szpil.
0
Hipokryzja... bo? Na pewno człowieku znasz znaczenie tego słowa?
1
Na Bernabeu powinni!
0
David Beckham dla przykładu grał w PSG za darmo. Swoją pensję przeznaczał bodajże na cele charytatywne.
0
Wstyd i hańba.
1
Ale co tu czytać? Zachowanie władz Realu jest haniebne, bo nie sprzedaje się symboli i wartości za żadne pieniądze. Nawet jeśli te produkty są tylko produktami produkowanymi i wypuszczanymi w krajach Arabskich, a Real jest "tylko" partnerem, to nie robi się czegoś takiego. To jest największy wstyd w nowożytnej historii Realu Madryt.
11
Arsenal zrobił biznes życia.
0
Cztery posty temu kończyłeś dyskusję, dalej bełkoczesz, nie potrafisz się zastosować do własnych słów? :-)
0
W przyszłym roku, jak będzie grał dalej tak jak w tym sezonie, to pierwsza 3 mu się będzie należała jak psu buda.
0
Tak bardzo śmieję się z twojego sfrustrowania :-) Idź na miasto, napij się piwa, rozluźnij poślady, boś spięty jak nie wiem co :-)
P.S. Ktoś tu kończy dyskusję po raz kolejny ;-)
0
A ponoć skończyłeś dyskusję... :-)
Idź PROJEKTOWAĆ swoje wizje naszej wymiany na PW gdzieś w odosobnione miejsce, np. do psychoanalityka, przyda ci się :-) Nie wiem, czy na tak wielką hipokryzję jaką prezentujesz jest jakieś lekarstwo, może wystarczy tylko popracować nad sobą? Spróbuj, wyjdzie ci na dobre :-)
0
Zadziwiające jak duże są w madryckich dziennikach fragmenty o rekordzie Messiego.
0
Nie oglądałem meczu, ale ze statystyk wynika, że Barca dominowała praktycznie całe spotkanie?
0
Twój pozujący na intelektualizm bełkot świadczy tylko o tym, jak smutnym i sfrustrowanym człowieczkiem jesteś. W sumie to trochę mi ciebie szkoda, wszędzie próbując udowadniać jaki to nie jesteś "wyższy" od dyskutanta może świadczyć o tym, że masz jakieś kompleksy na punkcie swojego intelektu, może trudna młodość? Dokuczali w szkole? Z resztą dałeś świadectwo swojej żałości w PW :)
Nazywanie innych per "dzieci", "mamina spódnica", traktowanie od razu dyskutanta z góry, też chyba świadczy o jakichś kompleksach na tym punkcie. Rodzona matka nie poświęcała tobie wystarczającej uwagi? Tęskno? Czy może wciąż nie poświęca?
Jesteś biednym, sfrustrowanym człowieczkiem, który musi dowartościowywać swoje życie pseudointelektualnym bełkotem w internecie, na prawdę z każdym komentarzem coraz bardziej tobie współczuję...
0
Tak, tak, a kiedy powstał termin "UEFAlona" to też ludzie tylko stwierdzali fakty, a fakty, drogie dziecko, warto odnotować.
0
Chyba e) Cristiano powie "a może ja faktycznie nie jestem taki przystojny jak mi się wydawało..." :-)
0
A mówili, że Bale to "szklanka" ;-)
0
W podsumowaniu meczowym jest napisane o tym, że powinien być karny po faulu na Leo.
3
A Sport tradycyjnie jęczy na sędziów że przeszkadzali Barcelonie i pomagali Realowi... To już jest nudne.
0
Chodzi mi tylko o spuszczanie się po jednym dobrym meczu. Jest to równie bezsensowne co skreślanie drużyny po jednym gorszym meczu...
0
Gratuluję Leo! I tak tego nie zobaczysz, ale na pewno będziesz lepiej się czuł wiedząc, że taka nieznana nikomu persona jak ja życzy Ci wszystkiego dobrego! :)
1
Widzę, że humorek dopisuje, niestety wciąż w klasyfikacji strzelców 19:10 dla Ronaldo, a w tabeli -2...
0
Rzut karny po faulu na Messim? Przecież tamten faul (wjechanie od tyłu), który nie został nawet odgwizdany, był POZA polem karnym!
0
Głupszego komentarza się nie dało?
0
Najciekawszy mecz kolejki się szykuje :)
0
Wiadomość dekady :'D
0
W skali sezonu - owszem, Barca ma najlepszą obronę w lidze. Ale chociażby w samym październiku-listopadzie lepszą obronę ma chociażby Real Madryt...
0
Pod jednym warunkiem: Na konferencje prasowe będzie wychodził TYLKO asystent.
0
Jak to się mówi "wynik lepszy niż gra". W praktyce dziury w obronie Barcy obnażyło El Clasico, mecz z PSG i mecz z Celtą.
0
Dokładnie, miałem tak samo :D