Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To czekaj, okradnę ci chatę, potem mnie będziesz straszył sądem, czyli będziesz winny obrabowania własnego domu.
Logika level over 9000
0
Serio Montoya większy potencjał od Carvajala? Kpisz? Skoro piszesz tak "obiektywnie", to masz na pewno obiektywne fakty i argumenty na ten temat?
1
Tak, szczególnie w LM.
2
Typowe pismackie brednie, produkowane tylko po to, żeby skłócić ze sobą obydwa środowiska...
0
Tak, tak, a Ronaldo wraca do ManU, a City kupuje Messiego
ps to prawda
0
Bierzesz pod uwagę tylko emocje związane z Mou, a nie bierzesz pod uwagę aspektu sportowego.
0
Dobry trener, co nie zmienia faktu, że nawet po pominięciu niesnasek "osobistych" z czasów jego pobytu w Madrycie, to jego styl ciężko byłoby wprowadzić w Barcelonie. Chociaż kto wie... Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz.
0
Cieszy to, że nawet jak Messi nie domaga to Suarez dobrze gra.
0
W 2 i 3 kolejce nie było piłkarzy Barcy w 11-tkach UEFA.
0
Jeszcze jest ex-aequo, tak po prawdzie to jeszcze jedna bramka i Królestwo będzie samodzielne.
0
No co Ty nie powiesz?
0
bo? Bo nie mówi o tym, że rekord się dla niego liczy?
Messi jedno mówi ("hurr durr rekord Zarry nieważny liczy się drużyna"), a drugie robi (wręcz NIEPODOBNE do niego żeby nie zauważyć wbiegającego Xaviego i nie podać mu, tylko mieć parcie na swoją bramkę).
Rozumiem, niektórym wielkim się więcej wybacza... Ale bramka na 0:2 prawdopodobnie powaliłaby Real na kolana, z których mógłby już nie wstać. Na nieszczęście Barcy nie stało się tak przez pewnego niskiego hipokrytę...
9
"rekord nie był najważniejszy"
Messi ty cholerny hipokryto, tak samo jak rekord Zarry nie był najważniejszy w meczu z Realem, przez co zamiast podać wbiegającemu Xaviemu który miałby 100% sytuację na dobiecie Realu na 0:2, to wolałeś debilnie dryblować i w skończyć akcję niegroźnym strzałem?
2
Tych dziennikarzy dawno Bóg opuścił, zabierając mózgi, patrz chociażby na kolor czerwony meczu z Realem...
2
A nie mówiłem :) Barca znowu wielka, Messi już nie człapie, wszystko jest dobrze, c'nie ludziki? :)
0
Zobaczycie, będzie tak:
Barca wygra wysoko (jakoś 0:4), Messi pobije bądź wyrówna rekord Raula, Barca znowu będzie wielka, Enrique znowu będzie geniuszem, zarząd znowu będzie dobry, transfery staną się zbędne (szczególnie w obronie) i w ogóle będzie jakby nigdy nic, jak przed meczem z Realem (albo PSG).
Tak będzie.
5
To uczucie kiedy zostaje zwolniony trener Sociedadu za słabe wyniki, a wśród tych wyników jest jedno jedyne zwycięstwo z... Realem.
A bramką kolejki bezapelacyjnie golazo Jamesa.
1
Akurat 600mln na stadion można zakredytować i spłacać długofalowo, a kasę na transfery trzeba mieć tu i teraz.
1
Pomyliłeś Enrique z Xavim :)
2
Drobna poprawka - Real przegrał z Atletico w lidze 1:2, a nie 0:1, 0:1 było w rewanżu Superpucharu.
3
Szczęście Barcelony odwróciło się przeciwko niej, do tej pory w wielu meczach przed utratą bramki (oprócz Bravo) chroniło kilka słupków, poprzeczek i fatalnych pudeł.
0
Znowu posłużę się przykładem Realu - z Sociedad grali padakę, a teraz grają fenomenalnie. Nie skreślaj drużyny po 2 przegranych.
0
2 punkty straty, to straszne. Real przed klasykiem miał -4, a odrobił, jaki to problem dla Barcy?
0
https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10354155_10203122028787591_8487816148212633808_n.jpg
0
żelowe-podsumowane-panie-nie-śmiej-się-z-suareza-bo-ronaldo-to-pedał-więc-i-tak-mam-racje
2
Tak, tak, zrobił jeden przypadkowy błąd padając ręką na piłkę w meczu z Realem i już od razu go sprzedawać!
A resztę meczu, w której zagrał dość przyzwoicie można wywalić do śmieci, oczywiście...
0
A może stworzycie w ramach FCBarca.com jakiś pseudoblog dla chętnych użytkowników, z którego redaktorzy by regularnie wybierali co ciekawsze felietony i je zamieszczali?
0
I sędzia nie chciał grać w piłkę.
0
Cytując i parafrazując typową wypowiedź przeciwko Ronaldo:
"Messi asystuje tylko ogórkom." W meczu z Realem grał jak egoista.
2
Bramka na 1:1 - rzut karny po błędzie indywidualnym Pique
Bramka na 2:1 - rzut rożny, błąd krycia Pepe
Bramka na 3:1 - szybka kontra po błędzie indywidualnym Iniesty
czy ja wiem, czy takie sfajdaczone ustawienie? Samo ustawienie nie miało wiele do powiedzenia przy tych bramkach, to suma błędów drużyny...