3

To czekaj, okradnę ci chatę, potem mnie będziesz straszył sądem, czyli będziesz winny obrabowania własnego domu.
Logika level over 9000

0

Serio Montoya większy potencjał od Carvajala? Kpisz? Skoro piszesz tak "obiektywnie", to masz na pewno obiektywne fakty i argumenty na ten temat?

1

Tak, szczególnie w LM.

2

Typowe pismackie brednie, produkowane tylko po to, żeby skłócić ze sobą obydwa środowiska...

0

Tak, tak, a Ronaldo wraca do ManU, a City kupuje Messiego
ps to prawda

0

Bierzesz pod uwagę tylko emocje związane z Mou, a nie bierzesz pod uwagę aspektu sportowego.

0

Dobry trener, co nie zmienia faktu, że nawet po pominięciu niesnasek "osobistych" z czasów jego pobytu w Madrycie, to jego styl ciężko byłoby wprowadzić w Barcelonie. Chociaż kto wie... Nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz.

0

Cieszy to, że nawet jak Messi nie domaga to Suarez dobrze gra.

0

W 2 i 3 kolejce nie było piłkarzy Barcy w 11-tkach UEFA.

0

Jeszcze jest ex-aequo, tak po prawdzie to jeszcze jedna bramka i Królestwo będzie samodzielne.

0

No co Ty nie powiesz?

0

bo? Bo nie mówi o tym, że rekord się dla niego liczy?
Messi jedno mówi ("hurr durr rekord Zarry nieważny liczy się drużyna"), a drugie robi (wręcz NIEPODOBNE do niego żeby nie zauważyć wbiegającego Xaviego i nie podać mu, tylko mieć parcie na swoją bramkę).
Rozumiem, niektórym wielkim się więcej wybacza... Ale bramka na 0:2 prawdopodobnie powaliłaby Real na kolana, z których mógłby już nie wstać. Na nieszczęście Barcy nie stało się tak przez pewnego niskiego hipokrytę...

9

"rekord nie był najważniejszy"
Messi ty cholerny hipokryto, tak samo jak rekord Zarry nie był najważniejszy w meczu z Realem, przez co zamiast podać wbiegającemu Xaviemu który miałby 100% sytuację na dobiecie Realu na 0:2, to wolałeś debilnie dryblować i w skończyć akcję niegroźnym strzałem?

2

Tych dziennikarzy dawno Bóg opuścił, zabierając mózgi, patrz chociażby na kolor czerwony meczu z Realem...

2

A nie mówiłem :) Barca znowu wielka, Messi już nie człapie, wszystko jest dobrze, c'nie ludziki? :)

0

Zobaczycie, będzie tak:
Barca wygra wysoko (jakoś 0:4), Messi pobije bądź wyrówna rekord Raula, Barca znowu będzie wielka, Enrique znowu będzie geniuszem, zarząd znowu będzie dobry, transfery staną się zbędne (szczególnie w obronie) i w ogóle będzie jakby nigdy nic, jak przed meczem z Realem (albo PSG).
Tak będzie.

5

To uczucie kiedy zostaje zwolniony trener Sociedadu za słabe wyniki, a wśród tych wyników jest jedno jedyne zwycięstwo z... Realem.

A bramką kolejki bezapelacyjnie golazo Jamesa.

1

Akurat 600mln na stadion można zakredytować i spłacać długofalowo, a kasę na transfery trzeba mieć tu i teraz.

1

Pomyliłeś Enrique z Xavim :)

2

Drobna poprawka - Real przegrał z Atletico w lidze 1:2, a nie 0:1, 0:1 było w rewanżu Superpucharu.

3

Szczęście Barcelony odwróciło się przeciwko niej, do tej pory w wielu meczach przed utratą bramki (oprócz Bravo) chroniło kilka słupków, poprzeczek i fatalnych pudeł.

0

Znowu posłużę się przykładem Realu - z Sociedad grali padakę, a teraz grają fenomenalnie. Nie skreślaj drużyny po 2 przegranych.

0

2 punkty straty, to straszne. Real przed klasykiem miał -4, a odrobił, jaki to problem dla Barcy?

0

żelowe-podsumowane-panie-nie-śmiej-się-z-suareza-bo-ronaldo-to-pedał-więc-i-tak-mam-racje

2

Tak, tak, zrobił jeden przypadkowy błąd padając ręką na piłkę w meczu z Realem i już od razu go sprzedawać!
A resztę meczu, w której zagrał dość przyzwoicie można wywalić do śmieci, oczywiście...

0

A może stworzycie w ramach FCBarca.com jakiś pseudoblog dla chętnych użytkowników, z którego redaktorzy by regularnie wybierali co ciekawsze felietony i je zamieszczali?

0

I sędzia nie chciał grać w piłkę.

0

Cytując i parafrazując typową wypowiedź przeciwko Ronaldo:
"Messi asystuje tylko ogórkom." W meczu z Realem grał jak egoista.

2

Bramka na 1:1 - rzut karny po błędzie indywidualnym Pique
Bramka na 2:1 - rzut rożny, błąd krycia Pepe
Bramka na 3:1 - szybka kontra po błędzie indywidualnym Iniesty
czy ja wiem, czy takie sfajdaczone ustawienie? Samo ustawienie nie miało wiele do powiedzenia przy tych bramkach, to suma błędów drużyny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?