Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sama Barca była ogórkami, bo przecież grały rezerwy w dużej mierze...
3
Oczywiście że nie mam wiedzy, za to Ty pozjadałeś wszystkie rozumy... Weź się schowaj viska łepku bo przynosisz wstyd całemu Barcelonismo.
1
Dragonballowa fuzja Atletico i Athelticu ;-)
0
Były, proszę bardzo:
http://fcbarca.com/59485-oceny-za-porazke-w-el-clasico.html
0
3-4-3 ustawieniem kolejki? Ciekawie to wygląda. No i brak Carvajala w tej 11, nawet bardziej by pasował niż Pepe.
1
Tak, tak, mów mi jeszcze o tym, jak to zły faszyzm przeszkodził wygrać tuzin Pucharów Króla (czy właściwie pucharów wtedy zwanymi "Copa del Generalissimo") i mistrzostw Hiszpanii FC Barcelonie... Oczywiście viska łepku, oczywiście.
Nawet podliczyłem:
8 mistrzostw Hiszpanii
10 wicemistrzostw Hiszpanii
9 Pucharów Generała
Mów mi jeszcze jak to Franco wspierał Real i tępił Barcę.
3
Zwyczajna zazdrość kompleksy, to smutne w sumie.
5
Ten artykuł jest o wzajemnym szacunku, jak widać nie dorosłeś jeszcze do tego.
2
W końcu głos rozsądku... Tylko nie ma odpowiedzi na pytanie: "Po co wstawiać tak głupie artykuły jak *Bezkarność Bernabeu*"? Zrozumiałbym, jeżeli chodzi o ruch na stronie, ale po prostu przyznajcie się do tego i będzie cacy...
0
Wina sędziego, wina sędziego! Hala dzieci się chowają.
0
No dobra, awans do ćwierćfinału był, nie zmienia to faktu, że Messi grał bardzo słabo, nawet słabiej niż Ronaldo w Brazylii w tym roku...
0
No to jeżeli kierujesz się tylko sympatiami to rozumiem, nie było kwestii.
4
Oczywiście 100% obiektywizm nakazał Ci nie umieszczać w finałowej trójce Ronaldo :3
0
Bo Suarez skreślił siebie gryzieniem. Może mieć pretensje tylko do swojej psychiki.
2
W 2010 roku Argentyna zaliczyła blamaż na Mundialu, Messi grał przeciętnie, za to w klubie błyszczał - i dostał ZP. Pytania?
0
Pewnie go bardzo zaminusowali za ugryzienie, no i nie grał 4 miesiące.
0
Hipokryzja lvl. milion. Przed meczem wszyscy objeżdżali CR-a za to, że powiedział, że Real będzie miał 1 dzień odpoczynku mniej, że hurr durr żelek szuka wymówek, a po przegraniu Klasyku nagle okazuje się, że Messi miał kontuzję, sędzia był do dupy, a trawa była nierówna... Tak ciężko się pogodzić z porażką i przyjąć ją na klatę?
0
tej dziczy?
0
Barcelońskie bydło... I co, bawimy się w hipokrytów?
0
Raula chociażby? Ikera?
1
3 lata temu (kadencja złego Mourinho! Lata wojny i chamstwa przecież) byłem w Madrycie i Barcelonie i o dziwo we wszystkich sklepach sportowych w obydwu miastach na równi esponowane były stroje Barcy i Realu. Tak i na ulicach widywałem ludzi w koszulkach obydwu zespołów i nie widziałem jakiegoś butania i wojen. Jak w sobotę byłem na Klasyku w barze to obok siebie siedzieli Cules i Madridistas, nikt nikogo nie bił, nie opluwał.
Ta wojna, pomimo niesnasek z historii jest wojną sztuczną, medialną, wojną, którą pompują gazety Madryckie i Katalońskie, żeby budować na tym swoją sprzedaż.
0
To jest tłumaczenie z Mundo, co nie zmienia faktu, że przeklejanie biedaartykółów rodem z "Super Expressu" jest poniżej rozumu i godności człowieka... Idiotyzmów się nie cytuje, tylko ignoruje, czy pisze je MD, czy As, czy Marca.
10
Gdyby Barca wygrała Klasyk, to by taki artykuł nigdy się nie pojawił. Stawiam złoto przeciwko orzechom, że w Klasyku z marca 2014 na Bernabeu też były obraźliwe i wulgarne przyśpiewki, ale wtedy to Barca wygrała, więc nie było problemu. To jest żałosne. A ponoć to prześcieradła płaczą...
0
Bo strasznie bóldupisz (i wiele innych tu na stronie).
0
gdybym powiedział co myślę o wylewaniu pomyj na redakcję za ten "wieczorny" to bym trafił do więzienia!
0
"nwm" "bd"
aua moje oczy...
0
Jest niedziela, daj ludziom wytchnienia trochę.
1
Mundo Deportivo tradycyjnie żyje w swoim świecie.
"Dobra pierwsza połowa" w wykonaniu Barcy trwała może 20 minut, po których piłkarze bardzo przygaśli.
2
nie, wcale nie był lepszy viska łepku.
0
Tak samo było w GD na Bernabeu z 2011 roku, kiedy Benzema strzelił w 1 minucie, człowiek myślał, że będzie pogrom Barcy, a tu 1-3 na koniec. Bardzo analogiczne te mecze.