0

To ty powinieneś odpowiedzieć.

0

Odpowiem od razu na niezadane pytanie/oskarżenie: To wina rządu i PZPSu, a nie Polsatu, bo to rząd w ostatniej chwili odciągnął Orlen od sponsoringu.

0

Busi pierwsza bramka w karierze w reprezentacji :) Brawo!

0

Idiota, a potem ludzie piszą że fcbarca trzyma poziom RM.pl. Ze wstydu byś się schował pod ziemię a nie posty pisał.

0

Biorąc pod uwagę jak kretyńskie są jego wrzutki w pole karne, to czas zmarnowany na głupie śpiewanie mógłby przeznaczyć chociażby na trening dośrodkowań.

0

Zapamiętałeś mnie! To musi być miłość :D

2

Jeżeli kochasz swój kraj to nie interesują Cię trofea, tylko duma z gry dla swojego kraju (a w szczególności kiedy możesz zrobić dużą różnicę i swoją reprezentację znacznie polepszyć). Trofea są tylko miłym dodatkiem i jeszcze większym powodem do dumy ze swojego kraju. Nie to żebym krytykował Munira - to jego wybór.

0

Wziąłby się lepiej za treningi, a nie robienie z siebie pajaca.

0

I piszesz to po jednym fatalnym meczu? :)

0

Dokładnie o to chodziło. Messi nie może sam wygrywać trofeów, on miał słaby sezon, ale cała Barca też. Więc chociaż ponosi częściową winę za taki urobek trofeów w zeszłym sezonie, to winna jest cała drużyna, nie tylko on.

0

Tak żałośnie słaby, że w zeszłym sezonie to Real podnosił Puchar Mistrzów i Puchar Króla - zdobyty zresztą po meczu z Barcą, co nie? Taaaka oznaka żałośnie słabej nie-drużyny!

14

Święte słowa - wystarczy spojrzeć na zeszły sezon, który był SŁABY w wykonaniu Messiego - efekt? Lepszy sezon niż "sezon życia" Diego Costy

0

Zdecydowanie celniej.

0

Statystyki z 2014 roku, którymi się posiłkowałeś - odsyłam do fp "Hala Dzieci" na facebooku. Niby Messi ma więcej bramek ilościowo, ale czasowo wychodzi bramka co ponad 100 minut, u Ronaldo - co niecałe 90.

0

Mów do słupa, słup jak d**a...
W tym rzecz, że wypowiedzi są albo wyjęte z kontekstu, albo przekręcone, ja pierdzielę...

0

No właśnie rzecz w tym, że nie powiedział, więc zanim coś napiszesz - pomyśl.

1

Łykający pismackie brednie napinacz.

1

W Mundo Frustrativo twierdzą, że przeżywa a ty to łykasz jak młody pelikan?

1

Do redakcji się reguły nie stosują ;)

6

Albo po prostu "Kontrowersyjny tytuł z okazji spadku sprzedaży naszego szmatławca"

0

No niestety, takie są minusy kontuzji - jak nie grasz, to nie możesz liczyć na nagrodę za granie. Jak Messi do końca roku będzie grał tak jak w meczu z Elche, to będzie miał 5 ZP na koncie, bez wahana bym mu ją sam dał. Pożyjemy, zobaczymy, ja się cieszę, że mogę oglądać Messiego i Ronaldo w formie (jak w formie są).

0

...w Mundo Deportivo.

1

CO xD
Teraz to żeś rozwalił system :D

0

I więcej minut. Bramki strzela średnio 10 minut częściej, asystuje średnio 25 minut rzadziej. Tak wynika z grafiki przytaczanej tutaj z fp "Hala Dzieci". Więc co, Ronaldo jest lepszy bo więcej strzela, czy Messi bo więcej asystuje?

@Croocers: Zdziwiłbyś się jaki tłok potrafi zapanować wokół Ronaldo na skrzydle :)

0

Wyrywanie wypowiedzi z kontekstu jest tożsame z kłamstwem, jeżeli osiągasz w ten sposób cel inny od tego, jaki byś osągnął przedstawiając kontekst. O kontekście wypowiedzi o Bogu, który nie zachwycił wszystkich ludzi napisałem powyżej, jeżeli to miało być pytanie.

0

Więc zgadzasz się, że de facto jako argument pt. "Messi > Ronaldo" ta grafika jest bezużyteczna?

0

Te cytaty są przekręcone i powyrywane z kontekstu, więc nie gadaj, że "RM obraża, a my jesteśmy spoko"...

1

Z Mundo Deportivo, a skąd indziej? :)

0

Za nazwisko przecież.

0

"Uważam, że rywalizację tworzy prasa. Kiedy spotykamy się na przykład na galach wręczenia nagród, nasze relacje są normalne, bardzo profesjonalne, nie ma rywalizacji." - Ronaldo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?