Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To ty powinieneś odpowiedzieć.
0
Odpowiem od razu na niezadane pytanie/oskarżenie: To wina rządu i PZPSu, a nie Polsatu, bo to rząd w ostatniej chwili odciągnął Orlen od sponsoringu.
0
Busi pierwsza bramka w karierze w reprezentacji :) Brawo!
0
Idiota, a potem ludzie piszą że fcbarca trzyma poziom RM.pl. Ze wstydu byś się schował pod ziemię a nie posty pisał.
0
Biorąc pod uwagę jak kretyńskie są jego wrzutki w pole karne, to czas zmarnowany na głupie śpiewanie mógłby przeznaczyć chociażby na trening dośrodkowań.
0
Zapamiętałeś mnie! To musi być miłość :D
2
Jeżeli kochasz swój kraj to nie interesują Cię trofea, tylko duma z gry dla swojego kraju (a w szczególności kiedy możesz zrobić dużą różnicę i swoją reprezentację znacznie polepszyć). Trofea są tylko miłym dodatkiem i jeszcze większym powodem do dumy ze swojego kraju. Nie to żebym krytykował Munira - to jego wybór.
0
Wziąłby się lepiej za treningi, a nie robienie z siebie pajaca.
0
I piszesz to po jednym fatalnym meczu? :)
0
Dokładnie o to chodziło. Messi nie może sam wygrywać trofeów, on miał słaby sezon, ale cała Barca też. Więc chociaż ponosi częściową winę za taki urobek trofeów w zeszłym sezonie, to winna jest cała drużyna, nie tylko on.
0
Tak żałośnie słaby, że w zeszłym sezonie to Real podnosił Puchar Mistrzów i Puchar Króla - zdobyty zresztą po meczu z Barcą, co nie? Taaaka oznaka żałośnie słabej nie-drużyny!
14
Święte słowa - wystarczy spojrzeć na zeszły sezon, który był SŁABY w wykonaniu Messiego - efekt? Lepszy sezon niż "sezon życia" Diego Costy
0
Zdecydowanie celniej.
0
Statystyki z 2014 roku, którymi się posiłkowałeś - odsyłam do fp "Hala Dzieci" na facebooku. Niby Messi ma więcej bramek ilościowo, ale czasowo wychodzi bramka co ponad 100 minut, u Ronaldo - co niecałe 90.
0
Mów do słupa, słup jak d**a...
W tym rzecz, że wypowiedzi są albo wyjęte z kontekstu, albo przekręcone, ja pierdzielę...
0
No właśnie rzecz w tym, że nie powiedział, więc zanim coś napiszesz - pomyśl.
1
Łykający pismackie brednie napinacz.
1
W Mundo Frustrativo twierdzą, że przeżywa a ty to łykasz jak młody pelikan?
1
Do redakcji się reguły nie stosują ;)
6
Albo po prostu "Kontrowersyjny tytuł z okazji spadku sprzedaży naszego szmatławca"
0
No niestety, takie są minusy kontuzji - jak nie grasz, to nie możesz liczyć na nagrodę za granie. Jak Messi do końca roku będzie grał tak jak w meczu z Elche, to będzie miał 5 ZP na koncie, bez wahana bym mu ją sam dał. Pożyjemy, zobaczymy, ja się cieszę, że mogę oglądać Messiego i Ronaldo w formie (jak w formie są).
0
...w Mundo Deportivo.
1
CO xD
Teraz to żeś rozwalił system :D
0
I więcej minut. Bramki strzela średnio 10 minut częściej, asystuje średnio 25 minut rzadziej. Tak wynika z grafiki przytaczanej tutaj z fp "Hala Dzieci". Więc co, Ronaldo jest lepszy bo więcej strzela, czy Messi bo więcej asystuje?
@Croocers: Zdziwiłbyś się jaki tłok potrafi zapanować wokół Ronaldo na skrzydle :)
0
Wyrywanie wypowiedzi z kontekstu jest tożsame z kłamstwem, jeżeli osiągasz w ten sposób cel inny od tego, jaki byś osągnął przedstawiając kontekst. O kontekście wypowiedzi o Bogu, który nie zachwycił wszystkich ludzi napisałem powyżej, jeżeli to miało być pytanie.
0
Więc zgadzasz się, że de facto jako argument pt. "Messi > Ronaldo" ta grafika jest bezużyteczna?
0
Te cytaty są przekręcone i powyrywane z kontekstu, więc nie gadaj, że "RM obraża, a my jesteśmy spoko"...
1
Z Mundo Deportivo, a skąd indziej? :)
0
Za nazwisko przecież.
0
"Uważam, że rywalizację tworzy prasa. Kiedy spotykamy się na przykład na galach wręczenia nagród, nasze relacje są normalne, bardzo profesjonalne, nie ma rywalizacji." - Ronaldo