Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1 na 12, z czego stracone przynajmniej dodatkowe 2 remisy z Barceloną dosłownie ukradzione przez Undiano Mallenco? Poza tym mistrza wygrywa ten, który zdobywa punkty ze wszystkimi, a nie tylko z "bezpośrednimi konkurentami".
0
Jak będzie istniało jakiekolwiek podejrzenie, że Barcelona się podkłada Atleti w celu uniemożliwienia Realowi wygrania Ligi, to władze LFP mogą ukarać Barcelonę. Poza tym jak dla mnie to wielka ujma na honorze, haniebnie się podkładać.
0
Co niektórzy tutaj chyba się załamią i zaczną kibicować "tym białym prześcieradłom".
0
Nie wiem, czy to dobry sarkazm, czy głupota, powiedz, proszę.
0
Chyba "kto nie jest rasistą" ;)
0
Dobrze mówi. Dopóki istnieje matematyczna szansa na mistrzostwo to nie można się poddawać. Jak Real przed GD miał 4 pkt przewagi na 1 miejscu, to nikt się nie spodziewał, że wtopią GD i kolejny mecz ligowy. Tak teraz, wystarczy 1 potknięcie Atleti, potem zwycięstwo Barcy na CN i już po Atleti. Realowi wystarczy 1 potknięcie żeby spaść poniżej Barcy.
0
Ty na prawdę jesteś niedorozwiniętym dzieciakiem z manią prześladowczą :)
0
Jesteś zabawny, mały frustracie.
Powtarzam: Znajdź coś na czasie, żeby udowodnić, że "pepe animal", w innym wypadku wg. twojej wykładni Busquets, Mascherano czy Neymar to wieczni nurkowie, chociaż Busi i Masche nie nurkowali od dłuższego czasu...
0
Masz jakąś manię? Łazisz za mną jak przylep i piszesz wszędzie gdzie ja? Człowieku, to się leczy.
0
To samo mogę powiedzieć o tobie, piszesz tylko po to, żeby mnie irytować? Wiedz, że miernie ci to idzie, marny frustracie.
0
Strzelił Carvajalowi z liścia jak kompletny burak:
0
news, nie news, mimo wszystko to nietaktowne. To nie jest pierwsze lepsze pierdololo o przeglądzie prasy, tylko news o pożegnaniu wielkiego człowieka Barcelony...
0
Administracjo, proszę, zablokujcie możliwość komentowania w tym newsie, bo zrobił się z tego śmietnik nt. meczu Bayern-Real...
0
Wow, film z przed 3 lat, jesteś tak bardzo na czasie. Ciekawe czy znajdziesz coś takiego z 2014? Odpowiedź: NIE, stalkujący mnie frustracie.
4
Nie wiem czemu aż tak wstrząsnęła mną ta wiadomość o śmierci Tito... Bardzo smutna wiadomość dla całego świata piłki nożnej.
Tito, wygrałeś. Przegrywa nie ten, który walczy do końca, ale ten, który się poddaje. Ty walczyłeś do końca. Jesteś zwycięzcą.
Niebiańska drużyna ma nowego, dobrego trenera.
3
To co zrobił ten kibic to kompletne chamstwo, ale i tak Alvesa nie lubię, bo on nie mniejszym chamstwem się na boisku popisuje często...
0
1
Tutaj Bale biegł 40km/h w krytycznym momencie.
0
http://www.punchng.com/sports/bolt-hails-bale/
34,7 km/h ŚREDNIO, co biorąc pod uwagę to, że prowadzenie piłki (kopnięcie jej do przodu) są momentami spowolnienia i to, że trzeba się było rozpędzić, daje szansę, że Bale osiągnął 42km/h.
Sam wspomniany przez Ciebie @szymonekk Bolt gratulował Bale'owi tego sprintu i powiedział, że Bale był niesamowicie szybki.
0
Bartra powiedział, że gdyby nie kontuzja, to by wyprzedził Bale'a... No błagam Cię chłopcze, chcesz, żeby wyrósł z Ciebie drugi Xavi? Rozumiem, że nie zaleczona w 100% kontuzja dawała się we znaki, ale Bale w szczytowym momencie biegł ponoć 42km/h, z pewnością byś go wyprzedził...
0
Polecam Wam maść na ból tyłka :)
0
Chusteczki się pewnie przydały do czego innego :D
0
Wątpię, bo chociaż do przeskoczenia Realu wystarczy ich 1 potknięcie, tak do przeskoczenia Atleti trzeba aż 2 w 4 meczach.
0
W końcu bramka Messiego, ale niedosyt po zmarnowanych okazjach pozostaje.
0
Co w końcu z tymi sankcjami? Artykuł brzmi, jakby były już przyklepane...
0
W kilka minut później? Gdzie?
P.S. "niema" - no faktycznie "niema", bo jak to, jak Ty piszesz jest wyznacznikiem poprawnej polszczyzny, to ja nie piszę poprawną polszczyzną :)
0
Proszę bardzo :)
3
wg. słów Guardioli będzie grał.
0
Guardiola nie wygrał przed Barcą NIC, a chyba nie powiesz mi, że nic nie wygrał z Barcą.
0
Nie wiem jak to wygląda formalnie, ale spójrz na to, że Real grałby mecze co 3 dni przez miesiąc przez prawie półtorej miesiąca, bo od 29 marca grają mecze co 3 lub 4 dni, najpierw w lidze i LM, teraz finał CdR, jakby grali w ten weekend, a potem przez następne 2 tygodnie dalej w LM, to by wyszło praktycznie 45 dni nieustannej gry. Więc bardzo prawdopodobne, że jest to gdzieś w przepisach nt. takiej sytuacji, a jak nie, to w takim razie jest to logiczne, że daje się takiemu zespołowi odpocząć, bo bardzo ciężko fizycznie coś takiego udźwignąć.