0

Wiem że poziom sędziowania bardzo często jest bliski dna, ale nie jest to jednostronne - weźmy porównanie - Pepe zdaniem wielu ostatnio powinien dostać czerwo (z Malagą), a w ostatnim Gran Derbi Real nie dostał karnego po faulu na Ronaldo. Sędziowie mylą się obustronnie, nieuzasadnione jest gadanie, że sędzia pomaga Realowi.

0

Crackovia jest fantastyczna ;)

0

Mina Messiego wymiata.

0

Nie trzeba być madridistą, żeby dać minusa za debilne sranie żarem o sędziego przed meczem... Tym bardziej to nieuzasadnione.

0

A mi się śniło 2:1 dla Barcelony, chociaż wolałbym dla Realu, ciekawe, zazwyczaj moje sny się jakoś sprawdzają.

0

Ciekawe czy talent piłkarski jest dziedziczny :)

1

Fajne te Wasze skróty ;)
Jeszcze RPA - Ramos, Pepe, Arbeloa ;)

0

"(...)i zanotował 96 parad po 137 strzałach(...)"
Czym wobec tego jest "parada"? Czy to nie jest po prostu interwencja bramkarza w której wybronił piłkę? Czy liczba strzałów to całkowita liczba strzałów jaką gracze Realu oddali na bramkę VV, czy tylko tych "sparadowanych"?

0

Wzruszyła nas Twoja historia.

0

Mou też był piłkarzem, chociaż niezbyt dużo grał, to jednak był.

0

Not sure if troll ;)

0

Real również pokazał "coś" z Schalke. 9:2 anyone? Owszem, Barcelona odesłała do domu City, ale na pewno nie przyszło to łatwo.

0

Ten artykuł nieco denny, bo Ancelotti wcześniej nie trenował Realu Madryt, a nie okłamujmy się - poza PSG z zeszłego roku, które o mało co nie wyeliminowało Barcy, to w tej chwili tylko Real może być realnym zagrożeniem dla hegemonii Barcy.

0

Noo, Andres, jak zagrasz tak jak ostatnio, to będzie perfekcyjnie ;)

0

"Real strzela ogórkom"
Atletico, Galatasaray, Schalke, Juve, to faktycznie ogórki... A komu strzela Barcelona, powiedz mi? Najwyższy wynik 7:0 z... Osasuną, czyli ogórasami z końcówki tabeli... Nie kompromituj się, BBC zmieliło Schalke jak im się podobało, grają bardzo dobrze i tego im nie można odmówić.

0

Moim zdaniem mecz ogółem był słaby. Jak na klasyk.

0

"Real niech pokaże na co ich stać, a my trafmy na najłatwiejszych, my nie musimy pokazywać nic"

0

Bardzo ładny gol w bardzo słabym ogólnie meczu

0

Ile brakuje Valdesowi meczów żeby wrócić do klasyfikacji Zamora?

0

Podaj. Z tym, że "kwiatków" się nie ustrzeżesz nigdzie.

0

Na tyle oczywiste, że whatis-a za napisanie tego objeżdżasz od nie wiadomo kogo? ;)

0

Wolę onet (a właściwie to Eurosport, naucz się czytać, naucz się analizować wiadomości, strona eurosportu po prostu weszła w skład holdingu ITI), niż stronę Mundo Deportivo, na której język angielski obsługuje google translator...

0

Ale taka prawda, te gazety zarabiają na zaognianiu rzekomego konfliktu Real-Barcelona... To co się dzieje na boisku, zostaje na boisku, byłeś kiedyś w Madrycie albo Barcelonie? Ja byłem. Całe centra miast wypchane są sklepami sportowymi, w których równorzędnie obok siebie można kupić rzeczy związane z Realem jak i Barcą. "Konflikt" to dziennikarska gra, muszą pisać to, co się sprzedaje. A myślisz, że sprzedają się teksty trenerów pt "100% szacunku do rywala, są wielcy"? Nie, sprzedają się teksty "Pepe morderca znowu poluje na Messiego", bo gmin może wyżyć swoją frustrację na Pepe, Alvesie, Messim, Busquetsie, Ramosie, czy kimkolwiek innym.

0

"Animo" znaczy "Zdrowia", więc nie wiem jakiego "Zdrowia" życzyć Neymarowi...

0

Nie gadaj jak Xavi, który po łomocie 0:7 od Bayernu pieprzył, że Barca była lepsza, bo utrzymywała się przy piłce...

0

Po kontekście zdania widać, że chodziło o "przynajmniej", no ale gadaj swoje...

0

futbolhd.pl

0

0

Tydzień temu to wszystkie sezonowce sprzedawały Messiego do City ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?