Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem że poziom sędziowania bardzo często jest bliski dna, ale nie jest to jednostronne - weźmy porównanie - Pepe zdaniem wielu ostatnio powinien dostać czerwo (z Malagą), a w ostatnim Gran Derbi Real nie dostał karnego po faulu na Ronaldo. Sędziowie mylą się obustronnie, nieuzasadnione jest gadanie, że sędzia pomaga Realowi.
0
Crackovia jest fantastyczna ;)
0
Mina Messiego wymiata.
0
Nie trzeba być madridistą, żeby dać minusa za debilne sranie żarem o sędziego przed meczem... Tym bardziej to nieuzasadnione.
0
A mi się śniło 2:1 dla Barcelony, chociaż wolałbym dla Realu, ciekawe, zazwyczaj moje sny się jakoś sprawdzają.
0
Ciekawe czy talent piłkarski jest dziedziczny :)
1
Fajne te Wasze skróty ;)
Jeszcze RPA - Ramos, Pepe, Arbeloa ;)
0
"(...)i zanotował 96 parad po 137 strzałach(...)"
Czym wobec tego jest "parada"? Czy to nie jest po prostu interwencja bramkarza w której wybronił piłkę? Czy liczba strzałów to całkowita liczba strzałów jaką gracze Realu oddali na bramkę VV, czy tylko tych "sparadowanych"?
0
Wzruszyła nas Twoja historia.
0
Mou też był piłkarzem, chociaż niezbyt dużo grał, to jednak był.
0
Not sure if troll ;)
0
Real również pokazał "coś" z Schalke. 9:2 anyone? Owszem, Barcelona odesłała do domu City, ale na pewno nie przyszło to łatwo.
0
Ten artykuł nieco denny, bo Ancelotti wcześniej nie trenował Realu Madryt, a nie okłamujmy się - poza PSG z zeszłego roku, które o mało co nie wyeliminowało Barcy, to w tej chwili tylko Real może być realnym zagrożeniem dla hegemonii Barcy.
0
Noo, Andres, jak zagrasz tak jak ostatnio, to będzie perfekcyjnie ;)
0
"Real strzela ogórkom"
Atletico, Galatasaray, Schalke, Juve, to faktycznie ogórki... A komu strzela Barcelona, powiedz mi? Najwyższy wynik 7:0 z... Osasuną, czyli ogórasami z końcówki tabeli... Nie kompromituj się, BBC zmieliło Schalke jak im się podobało, grają bardzo dobrze i tego im nie można odmówić.
0
Moim zdaniem mecz ogółem był słaby. Jak na klasyk.
0
"Real niech pokaże na co ich stać, a my trafmy na najłatwiejszych, my nie musimy pokazywać nic"
0
Bardzo ładny gol w bardzo słabym ogólnie meczu
0
Ile brakuje Valdesowi meczów żeby wrócić do klasyfikacji Zamora?
0
Podaj. Z tym, że "kwiatków" się nie ustrzeżesz nigdzie.
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/josep-guardiola-gdy-sadzalem-messiego-na-lawce-wybuchala-awantura/yrlx8
0
Na tyle oczywiste, że whatis-a za napisanie tego objeżdżasz od nie wiadomo kogo? ;)
0
Wolę onet (a właściwie to Eurosport, naucz się czytać, naucz się analizować wiadomości, strona eurosportu po prostu weszła w skład holdingu ITI), niż stronę Mundo Deportivo, na której język angielski obsługuje google translator...
0
Ale taka prawda, te gazety zarabiają na zaognianiu rzekomego konfliktu Real-Barcelona... To co się dzieje na boisku, zostaje na boisku, byłeś kiedyś w Madrycie albo Barcelonie? Ja byłem. Całe centra miast wypchane są sklepami sportowymi, w których równorzędnie obok siebie można kupić rzeczy związane z Realem jak i Barcą. "Konflikt" to dziennikarska gra, muszą pisać to, co się sprzedaje. A myślisz, że sprzedają się teksty trenerów pt "100% szacunku do rywala, są wielcy"? Nie, sprzedają się teksty "Pepe morderca znowu poluje na Messiego", bo gmin może wyżyć swoją frustrację na Pepe, Alvesie, Messim, Busquetsie, Ramosie, czy kimkolwiek innym.
0
"Animo" znaczy "Zdrowia", więc nie wiem jakiego "Zdrowia" życzyć Neymarowi...
0
Nie gadaj jak Xavi, który po łomocie 0:7 od Bayernu pieprzył, że Barca była lepsza, bo utrzymywała się przy piłce...
0
Po kontekście zdania widać, że chodziło o "przynajmniej", no ale gadaj swoje...
0
futbolhd.pl
0
Wybacz, muszę:
http://bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej
0
Tydzień temu to wszystkie sezonowce sprzedawały Messiego do City ;)