0

Pozdrawiam Cię za
1. Nieumiejętność odróżnienia nazizmu od faszyzmu
2. Uznawanie krzyża Celtyckiego za symbol nazistowski.

0

Alves narzeka na wsparcie an Camp Nou? Nie oglądałem meczu, ale wydaje mi się, że na CN regularnie jest najlepszy doping w Hiszpanii...

0

A z Realem w 2012 w paźdzerniku? Też punkty stracili na CN, remis 2:2.

0

No tak, bo lepiej żeby lewicowa morda Zapatero była u władzy i doprowadzała do bankructwa Hiszpanii.

0

Nazistowskie symbole na Bernabeu? Ktoś pojechał...

0

Święte słowa Zubi.

0

Typowy Tarzan. Podejdzie, walnie z bani i brama.

0

Najjaśniejszych postaci? Chyba najjaśniej świeci w pieprzeniu głupot i byciu nadętym bufonem.

0

Messi się nie podpisał :f

0

Ach te spiski....

0

Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, gdyby liczyć na bieżąco to przecież Atletico idzie łeb w łeb i nawzajem by sobie serie przerywali.

P.S. Nie wiem, za co dostaję plusy a szczególnie minusy przy tym pytaniu.

0

Mam pytanie: Czy to, że Real grał w weekend jako pierwszy i przez te 27 godzin był samodzielnym liderem oznacza, że seria liderowania Barcelony została przerwana? Czy liczymy tylko okres kiedy wszystkie drużyny zagrają mecze i dopiero wtedy sprawdzamy lidera?

0

Ribery to pajac.

0

Messi lepszy od CR w poprzednim roku? Nie bądź śmieszny.

0

Busquets wciąż szarpie koszulkę przeciwnika

0

Ładne to nowe CN, z zewnątrz kojarzy mi się z Alianz Arena

0

Messi powinien stopy Fausowi lizać za to, że będzie miał swoją parszywą podwyżkę, bo miałby figę gdyby nie zdolności zarządzania Fausa, który wyciąga Klub z długów.

0

Sędzia ostatniego GD się nie popisał też, nie dyktując karnego po faulu na Ronaldo.

0

Hazard to Hazard, nie "Hazzard" czy coś. Nazwisko jest dobre.

0

"Teorie spiskowe rodem z Madrytu"!!!!!

0

Pod kopułką wszystko działa poprawnie?

0

To jasne że Messi odpadł z wyścigu o ZP przez kontuzje. Bez nich nie byłoby tak wiadome że wygra Ronaldo.

0

Tragedia z tym, że Messi ledwo co wygrał z Riberym. Ronaldo wygrał zasłużenie, Messi zasłużenie dostał 2 miejsce. Ribery powinien dostać mniej niż 10%...

0

Barca jest mistrzem jesieni, ale chyba nigdy nie było tak, żeby była ex-aequo, a o faktycznym 1 miejscu decydował bilans bramkowy, a do tego (przynajmniej od kiedy oglądam La Liga - tj. 2009) jak Barcelona była z przodu to Real zawsze tracił więcej punktów do niej niż tylko 3. 3 punkty to wystarczy że Real wygra GD i będzie remis - a wtedy każda wpadka jednej lub drugiej drużyny oznacza zwycięstwo drugiej. Nie zapominając tutaj o Atleti, z którym Barca musi wygrać 2 mecz, Real też - wtedy Barcelona oddali się od Atletico, ale pozostaje wtedy kwestia Realu, tak czy siak wszystko się rozstrzygnie w 3 meczach pomiędzy pierwszą trójką w drugiej rundzie.

0

liniowy to też sędzia. Oceniając sędziów mówi się o wszystkim - z resztą jak liniowy sygnalizuje faul, to też ostateczną decyzję podejmuje arbiter główny.

0

Ubaw z tego artykułu, co z tego że "W szatni Barcy mają dość Lahoza"? LFP powinna go odwołać? UEFA powinna go ukarać? Czy co? Oczywiście Mundo Deportivo nie wspomniało o 2 niesłusznie odgwizdanych spalonych na Davidzie Villi i Diego Costa'cie

0

Żeby Messi wrócił do chociaż częściowej formy, szkoda, żeby się człowiek zmarnował.

0

No i tutaj Faus > Messi, bo Messi się nie zna na ekonomii, więc się niech nie wypowiada zgryźliwie do Fausa na temat prowadzenia klubu, na który to temat nie ma zielonego pojęcia. Messiemu idzie gra w piłkę, niech to lepiej robi.

0

Katalonia nigdy nie była samodzielnym państwem. Było kiedyś Królestwo Aragonii, którego częścią była Katalonia. A Śląsk również był kiedyś księstwem (znaczy się były oddziele księstwa: Opolskie, Legnickie, Oleśnickie itd., ale wciąż jednak były autonomicznymi księstwami, choć wasalami Czech).

0

Alex 100% racji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?