Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozdrawiam Cię za
1. Nieumiejętność odróżnienia nazizmu od faszyzmu
2. Uznawanie krzyża Celtyckiego za symbol nazistowski.
0
Alves narzeka na wsparcie an Camp Nou? Nie oglądałem meczu, ale wydaje mi się, że na CN regularnie jest najlepszy doping w Hiszpanii...
0
A z Realem w 2012 w paźdzerniku? Też punkty stracili na CN, remis 2:2.
0
No tak, bo lepiej żeby lewicowa morda Zapatero była u władzy i doprowadzała do bankructwa Hiszpanii.
0
Nazistowskie symbole na Bernabeu? Ktoś pojechał...
0
Święte słowa Zubi.
0
Typowy Tarzan. Podejdzie, walnie z bani i brama.
0
Najjaśniejszych postaci? Chyba najjaśniej świeci w pieprzeniu głupot i byciu nadętym bufonem.
0
Messi się nie podpisał :f
0
Ach te spiski....
0
Dzięki za odpowiedź. Faktycznie, gdyby liczyć na bieżąco to przecież Atletico idzie łeb w łeb i nawzajem by sobie serie przerywali.
P.S. Nie wiem, za co dostaję plusy a szczególnie minusy przy tym pytaniu.
0
Mam pytanie: Czy to, że Real grał w weekend jako pierwszy i przez te 27 godzin był samodzielnym liderem oznacza, że seria liderowania Barcelony została przerwana? Czy liczymy tylko okres kiedy wszystkie drużyny zagrają mecze i dopiero wtedy sprawdzamy lidera?
0
Ribery to pajac.
0
Messi lepszy od CR w poprzednim roku? Nie bądź śmieszny.
0
Busquets wciąż szarpie koszulkę przeciwnika
0
Ładne to nowe CN, z zewnątrz kojarzy mi się z Alianz Arena
0
Messi powinien stopy Fausowi lizać za to, że będzie miał swoją parszywą podwyżkę, bo miałby figę gdyby nie zdolności zarządzania Fausa, który wyciąga Klub z długów.
0
Sędzia ostatniego GD się nie popisał też, nie dyktując karnego po faulu na Ronaldo.
0
Hazard to Hazard, nie "Hazzard" czy coś. Nazwisko jest dobre.
0
"Teorie spiskowe rodem z Madrytu"!!!!!
0
Pod kopułką wszystko działa poprawnie?
0
To jasne że Messi odpadł z wyścigu o ZP przez kontuzje. Bez nich nie byłoby tak wiadome że wygra Ronaldo.
0
Tragedia z tym, że Messi ledwo co wygrał z Riberym. Ronaldo wygrał zasłużenie, Messi zasłużenie dostał 2 miejsce. Ribery powinien dostać mniej niż 10%...
0
Barca jest mistrzem jesieni, ale chyba nigdy nie było tak, żeby była ex-aequo, a o faktycznym 1 miejscu decydował bilans bramkowy, a do tego (przynajmniej od kiedy oglądam La Liga - tj. 2009) jak Barcelona była z przodu to Real zawsze tracił więcej punktów do niej niż tylko 3. 3 punkty to wystarczy że Real wygra GD i będzie remis - a wtedy każda wpadka jednej lub drugiej drużyny oznacza zwycięstwo drugiej. Nie zapominając tutaj o Atleti, z którym Barca musi wygrać 2 mecz, Real też - wtedy Barcelona oddali się od Atletico, ale pozostaje wtedy kwestia Realu, tak czy siak wszystko się rozstrzygnie w 3 meczach pomiędzy pierwszą trójką w drugiej rundzie.
0
liniowy to też sędzia. Oceniając sędziów mówi się o wszystkim - z resztą jak liniowy sygnalizuje faul, to też ostateczną decyzję podejmuje arbiter główny.
0
Ubaw z tego artykułu, co z tego że "W szatni Barcy mają dość Lahoza"? LFP powinna go odwołać? UEFA powinna go ukarać? Czy co? Oczywiście Mundo Deportivo nie wspomniało o 2 niesłusznie odgwizdanych spalonych na Davidzie Villi i Diego Costa'cie
0
Żeby Messi wrócił do chociaż częściowej formy, szkoda, żeby się człowiek zmarnował.
0
No i tutaj Faus > Messi, bo Messi się nie zna na ekonomii, więc się niech nie wypowiada zgryźliwie do Fausa na temat prowadzenia klubu, na który to temat nie ma zielonego pojęcia. Messiemu idzie gra w piłkę, niech to lepiej robi.
0
Katalonia nigdy nie była samodzielnym państwem. Było kiedyś Królestwo Aragonii, którego częścią była Katalonia. A Śląsk również był kiedyś księstwem (znaczy się były oddziele księstwa: Opolskie, Legnickie, Oleśnickie itd., ale wciąż jednak były autonomicznymi księstwami, choć wasalami Czech).
0
Alex 100% racji