0

Jest opcja edytuj, może z niej zaczniesz korzystać?

1

Prasa sportowa promadrycka. Analogicznie, Mundo Deportivo i Sport to Katalońska prasa sportowa pro-FC-barcelońska i nikt nie oczekuje od nich, żeby pisali np. o fenomenalnej passie koszykarzy Realu Madryt.
Jakoś w MD i "Sporcie" nie widziałem w przeglądzie prasy tutaj, na fcbarca.com pokaźnej informacji o wyniku losowania 1/2 finału LM, a to przecież prasa sportowa! No ale tak, Barcelona odpadła, więc sport w LM się dla tej prasy skończył...

0

Nawet madrycka Marca pisze, że "Real uruchamia Messiego", więc o motywację bym się nie martwił...

1

100% racji, Puyol to wspaniały człowiek i piłkarz. Miło by było zobaczyć go jutro w Klasyku. Nawet, jeżeli nie do końca w formie fizycznej, to duchowo potężny. Jakby siła osobowości wygrywała mecze, to Barcelona (a właściwie Puyol) by wygrywał każdy Klasyk.

2

A w Katalońskiej prasie piszą o młodocianych drużynach Realu/Atleti? Każdy chwali swoje, nie wiem na co ty liczysz.

0

Dostałem kiedyś w splot słoneczny od policjanta mocno, bolało jak cholera, mimo to nie tarzałem się jakbym na minę wlazł, tak jak Neymar, tym bardziej, że on nawet jak dostał w splot, to sam się nadział lekko truchtając, więc na pewno nie dostał w to mocno. Neymar to jedna wielka hańba i bezczelny nurek...

0

Każdy kto strzeli 2 bramki Realowi od razu do Barcelony :)

0

Masz fantazję koleś :D

0

Puyol, bez niego jest wielka pustka.

0

Ja właśnie zobaczyłem co odstawił Neymar w jednym "starciu" z rywalem... Masakra, jaki wstyd, po prostu wielka hańba...

0

jestem za

1

Typowo madryckie tłumaczenie piłkarza Betisu. Puknij się w pustą główkę.

0

0

Nie powiedziałbym, że Real zagrał dobrze, raczej Sociedad grał słabiej, Real zagrał przyzwoicie.

1

Proszę, oto pożądany raport.

0

"Sociedad rozklepie Real"
taaaaaaaak, gdzie są ci, co tak gadali teraz?

1

Real Madryt Club de Footbal, Football Club Barcelona, Atletico Madrid, Luis Figo, Adolf Hitler, Józef Stalin - co mają wspólnego? To, że są nazwą własną i piszemy je z dużej litery.
Takie "okazywanie braku szacunku" to jakiś poziom gimnazjum.

0

Nieciekawe jest to, że przez ostatnie 3 lata Barca traciła po 2 bramki.

0

Kretyńskie przepisy FIFA. Tyle w temacie. Nawet jak zmienią prawo, to nie będzie działało wstecz i Barcelonie kary się nie cofnie...

0

Real*
Nie musisz być prawnikiem, żeby nazwy własne pisać z dużej litery.

0

Nie wygłoszą, bo chociaż "cel szczytny", to artykuł to bzdura z punktu widzenia stanu faktycznego wykonywania prawa FIFA.

0

Gość jest specem od prawa pracy, a to nie prawo pracy tu zostało wg. FIFA naruszone, więc nie wiem, co ma piernik do wiatraka?
Dla zaspokojenia Twojej ciekawości: Kardiolog nie musi przejść zawału, żeby być dobrym lekarzem.

0

Piłkarze nie są takimi samymi pracownikami jak np. pani w Biedronce, bo podlegają innym instytucjom i innym prawom.

0

Z całym szacunkiem - ale artykuł kretyński - zakaz zatrudniania pracowników? Kluby sportowe, jakkolwiek traktowane jako firmy rządzą się innymi prawami, podlegają prawu UEFA, FIFA, czy innych federacji, LFP czy innych organizatorów rozgrywek, RFEF, czy innym komitetom sędziowskim - czy widzieliście kiedyś sytuację, żeby obca spółka karała pracownika cudzej firmy? Wątpię. A w piłce pracownicy obcej spółki (RFEF - czyli sędziowie) karają nieustannie piłkarzy - wg. artykułu "pracowników" klubów. Pracownikiem FCB jest Bartomeu, Faus, był Rossell, ale piłkarze nimi nie są w ścisłym tego słowa znaczeniu. Artykuł opierający się na tej definicji jest strasznie naciągany...

0

A ręka to członek ważniejszy od głowy, prawda?

0

Jeżeli nie widzisz różnicy między nadepnięciem na rękę, a głowę, to współczuję. Nie będę bronił Pepe, bo on swoje ma za uszami, jednak nigdy nie zrobił czegoś takiego! Nawet jak wtedy, kiedy z premedytacją kopnął przeciwnika w plecy - za co prawidłowo dostał czerwo i zawieszenie - to nie było to coś takiego, co zrobił Busquets - przecież on celowo nadepnął przeciwnika na głowę. Jest mi wstyd za przewiny Pepe i jest mi wielce wstyd za to, co zrobił Busquets, bo to było poniżej wszelkiej krytyki.

0

Najbardziej rozsądna wypowiedź tutaj. Brawo!

0

Dura lex, sed lex.

0

Ale to nie jest sytuacja podbramkowa - Barcelonie zostanie Pinto i 3 bramkarz.

0

Przypominam, że my też wygraliśmy z Man. City poniekąd przez karnego, którego nie było.
A do jarania się 5 golom strzelonym totalnym ogórom to się nie odniosłeś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?