0

Przede wszystkim myślę, że Barca będzie chciała się w ostatniej kolejce odegrać za porażkę w LM.

0

Dorosły i dojrzały facet (co do tego mam wątpliwości względem Ciebie) nie używa kilku znaków interpunkcyjnych na raz i zna zasady poprawnej polszczyzny pisanej, szczególnie te dotyczące interpunkcji i stawiania spacji.
I CO TERAS?

0

Ej, a Ty to mnie chyba śledzisz, gdzie nie spojrzę, to się do mnie lepisz. Weź idź jajka sobie moczyć, czy coś :)

1

Czytałem też to:
" [Profil SOM UN EQUIP!]
SOM UN EQUIP!
17 kwietnia 2014, 20:44

Zabawne, jak to jeden gol może doprowadzić do takiego wniosku...
"Były trener Realu Madryt"...Dalszy komentarz zbędny. "

Nagle Toshack staje się dla Ciebie jakimś autorytetem? Zabawny z Ciebie dzieciak :D

0

Bo jest to chociażby w ten sposób debilne, że gdyby jakikolwiek dziennik, czy cokolwiek innego chciało zrobić takie gówno w otoczeniu Barcy, to wynajęliby chociażby i miejscowych żuli, a nie kibiców Realu Madryt. Ale wpis ewidentnie rzuca cień na środowisko RM, więc można się porajcować, jaki to RM zuy i w ogóle. Żałosne.

0

Gdyby istniało jakiekolwiek podejrzenie, że jedna drużyna podkłada się drugiej, to można by chyba na szczeblu władz ligi ukarać obydwie drużyny, tak mi się wydaje.

0

Włączyłem wczoraj ten mecz Atleti na samą końcówkę, akurat na czas żeby zobaczyć wspaniałe zanurkowanie Costy. Żenua.

0

Trochę kultury chłopczyku, rodzice nie nauczyli?

0

Niepotwierdzone oszczerstwa pod adresem RM - stos lajków od pseudocules... żałosne.

0

Może nie zgodzę się ze sprzedażą Neymara, ale na pewno patologia to jego pensja. Młodym zawodnikom, nawet zdolnym, nie można dawać tak wielkiej pensji, bo po pierwsze ich to psuje, a po drugie po cholerę taki gracz ma dawać z siebie 100% żeby udowodnić, że jest wart większych pieniędzy? Bez sensu. Messi zaczynał z niskiego pułapu płacowego, chociaż od samego początku był graczem ponadprzeciętnym. Aż do ostatniego czasu, gdzie jego pensja wzrosła na pułap jednego z najlepiej opłacanych graczy świata - bo sobie na to zapracował.

2

Real grał jeszcze finał CdR w tym tygodniu, więc dlatego nie gra. Jakby Barca była w 1/2 LM to by też miała z tego tytułu weekend wolny.

0

Zakaz transferowy jeszcze nie jest cofnięty, więc trzeba czekać, bo jakby sprzedać Messiego za 250mln a nic za nie nie kupić, to będzie kompletna bieda wtedy.

0


Do kogoś takiego nie mam ani odrobiny szacunku

2

I dobrze, po co ma się spotykać z dziennikarzami? Żeby te hieny go gównem obrzuciły? Po co się denerwować ma chłopak, niech robi swoje i trenuje żeby do formy wrócić.

0

Kto to? :O :O

0

Taak, przypisz Neymarowi bramki z wszystkich rozgrywek, a Bale'owi tylko z ligi...
W lidze Bale zjada Neymara, bramki 14 vs 9, asysty 12 vs 9.

0

Gareth Bale w swoim pierwszym sezonie w Realu jakoś potrafi być skuteczniejszy (14 vs 9 bramki oraz 12 vs 9 asysty), a Ney nie potrafi?

0

Od kiedy to 30 to "prawie 40" dlaczego nie powiesz "prawie 100"?

0

Nie ma takich dryblingów? Bramkę z meczu z Schalke proszę sobe obejrzeć:


I to nie jest jednorazowy wyskok, tylko zdarzają mu się takie dryblingi.

1

Lepszy jest chociażby w liczbie bramek i asyst?

0

Jeden rajd? Jesteś ślepy, czy nie domagasz intelektualnie? Statystyki, wszystkie statystyki są na korzyść Bale'a, to Neymar nie dorasta Bale'owi do pięt, Ney musi się przede wszystkim nauczyć gry siłowej i nie przewracania się na każdy kontakt...

0

Nie można też być bezkrytycznym, to co ostatnio Messi na boisku wyprawia to po prostu bieda niestety.

0

I kto to mówi :)

0

Sankcje dotyczą zakupów, nie sprzedaży.

1

Gównem jesteś jak się zachowujesz jak skończony cham bez krztyny kultury i wychowania... Mówi to coś, panie Alves?

4

Walnę tutaj celną kopypastę z onetu:
"Mecz nie był jakiś imponujący, ale emocje trzymały do końca. Gol Bale'a maestro, gość leci niczym torpeda jakby się nie męczył. Szkoda słupka Neymara bo byłoby więcej emocji. Generalnie Barcelonie potrzebne są zmiany i to dużo. Puyol z całym szacunkiem, ale blokuje miejsce. Gość jest zasłużony, ale to już nie to zdrowie, organizm wyeksploatowany. Xavi miewa przebłyski, ale wiek też robi swoje. Fabregas na szpicy to porażka, jego miejsce jest w pomocy choć mam wrażenie, ze jak gra razem z Xavim to ta współpraca idzie mizernie. A o Danim Alvesu to ja nie wiem co powiedzieć, powiem delikatnie: gość nie ma krzty honoru, kultury i wychowania. Jest po prostu j*****m zerem. Najpierw Ramos podaje rękę w geście fair play, ten go piąchą w dłoń uderza, Modricia popycha ch***ko bez piłki, a potem rzucą nią w twarz Chorwata. Krzywdy nie zrobił, ale liczy się sam fakt. Takich ludzi się nie szanuje. A Messiemu to albo się już nie chce grać w Barcelonie, albo gość najlepsze lata ma już za sobą, dziwnie to brzmi, w końcu Leo nawet 27 lat nie ukończył. Czasem mi się wydaje, że lepiej by było, aby Messi odszedł za te 200 czy 250 mln. Za taką kasę można spokojnie przebudować skład, aby nie stracić na poziomie i jakości. A Martino to facet nie z tej ligi. Przyszedł bo Messi powiedział, że chciałby go w Barcelonie na trenerce. To jest jedyny powód. Koleś nie panuje nad tym. Ale ja nie decyduję, to już są problemy Barcelony. Opinię może mieć każdy.
Pozdrawiam fanów Realu i Barcy

4

Zachowanie Daniego Alvesa to po prostu wstyd. Mourinho już odszedł, nie musisz być taki agresywny...

0

Dla pieniędzy, proste!

1

"Xavi, któremu mózg programował Microsoft" - to już chyba wiadomo, czemu Xavi tak często gada jak potłuczony.

0

W Katalońskiej prasie malutkie wspominki o losowaniu LM, naucz się czytać, nie napisałem "w ogóle nie napisali". Jak Real przegrał z Sevillą, to właśnie po to pisali o zarobkach Messiego, żeby nie pisać o tej porażce, odciągając uwagę na rzekome zarobki Leo. To jest właśnie pro-madrycka gazeta. Tak samo MD i Sport są pro-FCbarcelona, nikt jakoś się do tego nie dowala.
Jak tego nie rozumiesz, to już się nie będę zniżał bardziej, żeby wytłumaczyć prostą rzecz jakiemuś dzieciuchowi neostrady...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?