Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ło-ho-ho, ale jesteś dowcipny...
0
Moim zdaniem Di Maria jest na motorku - obczaj jego zagrania z meczu Real-Malaga. Dobrze gra ostatnimi czasy.
0
Z Realem obrona funkcjonowała dobrze + atak Realu funkcjonował dość kiepsko. W tym roku (2014) Barcelona straciła dużo bramek w porównaniu z okresem wrzesień-grudzień 2013
0
"Xavi gra teraz tak, że piłki to oni nie powąchają."
Modrić i Xabi Alonso też są na gazie, zobaczymy co będzie.
0
Dokładnie, ostatnio są powody do narzekania na sędziów - chociażby brak czerwieni dla Pepe w meczu z Malagą - pisząc tu jako kibic tak Realu jak i Barcy.
0
Klasyk będzie fascynujący, to pewne.
Z jednej strony Barcelona na gazie, z drugiej strony Real wcale nie jest jakiś szczególnie gorszy. Z drugiej strony Barcelonie w tym roku idzie kiepsko na wyjazdach, a Realowi bardzo dobrze u siebie.
Z trzeciej strony to jest Gran Derbi, więc obydwa zespoły będą potrójnie zmotywowane... Nie zdziwię się, jak w meczu padnie łącznie więcej niż 5 goli...
0
Nie podoba mi się ten nowy wygląd szczegółów... Stary system "Szczegóły + Statystyki" był IMO lepszy.
0
Na zdjęciu jest bardziej czarny niż dzisiaj.
0
To by było coś
0
Barcelona grała lepiej, ale wciąż niestety nieskutecznie, zasłużyli na jakieś 6:1, gdyby tylko sędzia podyktował karnego, uznał prawidłowego gola Neymara i gdyby tylko reszta strzałów była lepsza (gdyby padały bramki po tych akcjach)... Szkoda, ale najważniejsze, że jest zwycięstwo i awans.
0
Też masz rację. No, w każdym razie decyzja należy do Iniesty.
0
Myślę, że Iniesta powinien mieć jeszcze trochę odpoczynku, przede wszystkim psychicznego, niecodziennie umiera człowiekowi nienarodzone dziecko...
0
oczywiście że tak, przyjechali sabotażyści z Madrytu i podcięli trawę o dodatkowe 1,3cm swoją Madrycką Kosiarką Zagłady, przez co Xavi nie mógł wymienić więcej niż 3,4 podania na sekundę, co stało się przyczyną porażki.
0
Xavi tradycyjnie będzie narzekać że to wszystko się przeciwko niemu sprzysięgło, a nie on i kumple grali do bani. Powinien dostać klubowy zakaz wypowiadania się, bo tylko wstyd przynosi Barcelonie. Po porażce z Bayernem to samo gadał "my byliśmy lepsi" etc... Po prostu idiota.
0
O, od kiedy to Barcelona wygrała Mistrzostwa Świata i Europy?
0
Xavi najwięcej podań, ale i tak boisko było ZUE.
0
Tak tak, minusujcie, minusujcie, a potem przeczytajcie wypowiedź "Czawiego" (link), porównując ją z posiadaniem piłki 75% na korzyść Barcelony... Xavi po prostu zamiast pokornie pochylić głowę i powiedzieć "schrzaniliśmy, graliśmy do dupy, przeciwnik nas skutecznie blokował", to chrzani o złej murawie jak kompletny burak.
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1779738_562668067180857_907567428_n.jpg
0
A Xavi wali o złęj murawie... Co za muł...
0
Z całym szacunkiem - ale Figo mówił to samo. Dzisiaj możesz nazwać Figo "judaszem", a przed transferem to było bożyszcze Barcy. Nie chodzi mi o pojeżdżanie Messiego, ale o zwrócenie uwagi, że mówić możesz wszystko, a nie znaczy to, że masz się tego trzymać...
0
Redakcjo, liderem tabeli przez to potknięcie jest Atletico, a nie Real, Atletico ma lepszy bilans meczów bezpośrednich.
0
Mogłoby to być prawdopodobne, gdyby nie to, że Messi już nie przyjmuje hormonu wzrostu, a skutki uboczne nie utrzymują się tak długo.
0
To nie jest nic, to nie jest "on tak ma", tylko gdzieś leży problem. Inni piłkarze jakoś tak nie mają, chociaż są również poddawani wielkiemu stresowi i/lub wykonują wielką pracę fizyczną. Coś jest nie tak u Messiego i powinni znaleźć co, zanim się okaże, że to coś poważnego i wyklucza go to z gry...
0
Figo też mówił...
0
Dzisiaj się dopiero dowiedziałeś, że taktyką Mourinho w ściąganiu z piłkarzy medialnej presji jest wystawianie siebie jako cel m.in. poprzez takie a nie inne wypowiedzi i wizerunek medialny?
0
Chwaląc Cristiano Ronaldo (w praktyce zrównując go w "wielkości" z Messim) chciał dokopać Realowi?
0
Bo sprawa transferu jest cały czas gorąca, a zarząd FCB jeszcze podkręca płacąc 13,5mln ojro za rzekomą niewinność.
0
Pocisk na Barcelonę to byłby "Farsa" bądź "Farselona", tu napisałem "Farca" od "Marca", wpierw naucz się logicznie rozumować, a potem pisać. Oraz logicznie myśleć, wejść w mój profil i zobaczyć jakim drużynom kibicuję.
Jakoś pisanie "Sreal" Cię nie razi jak piszą, hm?
0
0
0
Procesy o niegospodarność można wytaczać co najwyżej państwowym spółkom.