0

Ło-ho-ho, ale jesteś dowcipny...

0

Moim zdaniem Di Maria jest na motorku - obczaj jego zagrania z meczu Real-Malaga. Dobrze gra ostatnimi czasy.

0

Z Realem obrona funkcjonowała dobrze + atak Realu funkcjonował dość kiepsko. W tym roku (2014) Barcelona straciła dużo bramek w porównaniu z okresem wrzesień-grudzień 2013

0

"Xavi gra teraz tak, że piłki to oni nie powąchają."
Modrić i Xabi Alonso też są na gazie, zobaczymy co będzie.

0

Dokładnie, ostatnio są powody do narzekania na sędziów - chociażby brak czerwieni dla Pepe w meczu z Malagą - pisząc tu jako kibic tak Realu jak i Barcy.

0

Klasyk będzie fascynujący, to pewne.
Z jednej strony Barcelona na gazie, z drugiej strony Real wcale nie jest jakiś szczególnie gorszy. Z drugiej strony Barcelonie w tym roku idzie kiepsko na wyjazdach, a Realowi bardzo dobrze u siebie.
Z trzeciej strony to jest Gran Derbi, więc obydwa zespoły będą potrójnie zmotywowane... Nie zdziwię się, jak w meczu padnie łącznie więcej niż 5 goli...

0

Nie podoba mi się ten nowy wygląd szczegółów... Stary system "Szczegóły + Statystyki" był IMO lepszy.

0

Na zdjęciu jest bardziej czarny niż dzisiaj.

0

To by było coś

0

Barcelona grała lepiej, ale wciąż niestety nieskutecznie, zasłużyli na jakieś 6:1, gdyby tylko sędzia podyktował karnego, uznał prawidłowego gola Neymara i gdyby tylko reszta strzałów była lepsza (gdyby padały bramki po tych akcjach)... Szkoda, ale najważniejsze, że jest zwycięstwo i awans.

0

Też masz rację. No, w każdym razie decyzja należy do Iniesty.

0

Myślę, że Iniesta powinien mieć jeszcze trochę odpoczynku, przede wszystkim psychicznego, niecodziennie umiera człowiekowi nienarodzone dziecko...

0

oczywiście że tak, przyjechali sabotażyści z Madrytu i podcięli trawę o dodatkowe 1,3cm swoją Madrycką Kosiarką Zagłady, przez co Xavi nie mógł wymienić więcej niż 3,4 podania na sekundę, co stało się przyczyną porażki.

0

Xavi tradycyjnie będzie narzekać że to wszystko się przeciwko niemu sprzysięgło, a nie on i kumple grali do bani. Powinien dostać klubowy zakaz wypowiadania się, bo tylko wstyd przynosi Barcelonie. Po porażce z Bayernem to samo gadał "my byliśmy lepsi" etc... Po prostu idiota.

0

O, od kiedy to Barcelona wygrała Mistrzostwa Świata i Europy?

0

Xavi najwięcej podań, ale i tak boisko było ZUE.

0

Tak tak, minusujcie, minusujcie, a potem przeczytajcie wypowiedź "Czawiego" (link), porównując ją z posiadaniem piłki 75% na korzyść Barcelony... Xavi po prostu zamiast pokornie pochylić głowę i powiedzieć "schrzaniliśmy, graliśmy do dupy, przeciwnik nas skutecznie blokował", to chrzani o złej murawie jak kompletny burak.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1779738_562668067180857_907567428_n.jpg

0

A Xavi wali o złęj murawie... Co za muł...

0

Z całym szacunkiem - ale Figo mówił to samo. Dzisiaj możesz nazwać Figo "judaszem", a przed transferem to było bożyszcze Barcy. Nie chodzi mi o pojeżdżanie Messiego, ale o zwrócenie uwagi, że mówić możesz wszystko, a nie znaczy to, że masz się tego trzymać...

0

Redakcjo, liderem tabeli przez to potknięcie jest Atletico, a nie Real, Atletico ma lepszy bilans meczów bezpośrednich.

0

Mogłoby to być prawdopodobne, gdyby nie to, że Messi już nie przyjmuje hormonu wzrostu, a skutki uboczne nie utrzymują się tak długo.

0

To nie jest nic, to nie jest "on tak ma", tylko gdzieś leży problem. Inni piłkarze jakoś tak nie mają, chociaż są również poddawani wielkiemu stresowi i/lub wykonują wielką pracę fizyczną. Coś jest nie tak u Messiego i powinni znaleźć co, zanim się okaże, że to coś poważnego i wyklucza go to z gry...

0

Figo też mówił...

0

Dzisiaj się dopiero dowiedziałeś, że taktyką Mourinho w ściąganiu z piłkarzy medialnej presji jest wystawianie siebie jako cel m.in. poprzez takie a nie inne wypowiedzi i wizerunek medialny?

0

Chwaląc Cristiano Ronaldo (w praktyce zrównując go w "wielkości" z Messim) chciał dokopać Realowi?

0

Bo sprawa transferu jest cały czas gorąca, a zarząd FCB jeszcze podkręca płacąc 13,5mln ojro za rzekomą niewinność.

0

Pocisk na Barcelonę to byłby "Farsa" bądź "Farselona", tu napisałem "Farca" od "Marca", wpierw naucz się logicznie rozumować, a potem pisać. Oraz logicznie myśleć, wejść w mój profil i zobaczyć jakim drużynom kibicuję.
Jakoś pisanie "Sreal" Cię nie razi jak piszą, hm?

0

0

0

Procesy o niegospodarność można wytaczać co najwyżej państwowym spółkom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?