0

Ja zapamiętałem Albę z meczu z Bayernem i chamskim rzuceniem piłki w twarz Robbenowi. Na pewno nie dostanie mojego głosu. Zagłosowałbym na Puyola, ale byłoby to nie fair względem innych, którzy nie byli kontuzjowani. Z kolei Pique był od czasu do czasu wkręcany w ziemię przez co lepszych graczy przeciwnika + jego samobóje. Marszczerano to chyba najlepszy kandydat...

0

Tylko co tu robi Alba?

0

0

Już widzę niepodległość Katalonii.
To tak jakby Polska miała puścić Śląsk.

0

A Ronaldo za kontuzjowanym w tym roku Messim? No błagam. Messi jak dostanie ZP w tym roku to będzie pogrążenie się dla tej nagrody.

0

Proponuję maść na ból dupy. Oczywiście, coś się dzieje nie tak w Barcelonie - odpowiedzialny Real.
Matko, ale wy jesteście głupi i żałośni.

0

Analogicznie kibice Barcelony robią, no i co?

0

Pedro zgól wonsa :D

0

"Fuck haters" w avatarze, a hejcisz jak typowy "cule".
Faus (wg. artykułu) powiedział:
„Wszyscy pytają o nowy kontrakt dla Argentyńczyka, a ja nie rozumiem, dlaczego miałby podpisywać umowy co pół roku”.
Messi odpowiedział:
„Pan Faus to osoba, która nic nie wie o futbolu i chce zarządzać Barceloną jak firmą, a to nie jest firma. Barcelona to najlepszy klub świata i powinna być kierowana przez najlepszych dyrektorów świata”.
A ja odpowiadam: Barcelona to JEST firma. Tak jak Real, tak jak Chelsea, tak jak Bayern, tak jak każdy inny klub na świecie Żeby zarobić na Messiego, jego 15 czy 21 milionów Barcelona musi wykreować ZYSK. Jeżeli takich podstawowych prawideł Messi nie potrafi zrozumieć, to niech na prawdę lepiej zajmie się graniem w piłkę, to przynajmniej robi bardzo dobrze.

0

Messi, nic nie wiesz o ekonomii, futbol futbolem, ale kluby piłkarskie to firmy, które muszą zarabiać i trzeba je umieć jak najdrożej sprzedać. Chcesz mieć swoje 21mln euro rocznie, nie? To daj ludziom takim jak Faus je zarobić.

0

Przecież Roberto wczoraj nie wykonał ani jednego podania do przodu, ani razu mając piłkę nie leciał do przodu, nie próbował omijać rywali, tylko bezpiecznie wycofywał albo na boki. Kompletny beton, co on w Barcelonie robi.

0

>Skomlenie
>Patrz na Rosella i jego jęki o to, że Messi zajmuje 3 pierwsze miejsca

0

>Rosell, który dał pierwsze 3 miejsca Messiemu
>Alves
>Pique
>brat Messiego
>???
>PROFIT!!

0

A dzieciaczku nie wiesz, że Ronaldo za transfer się zwrócił już dawno, hm? Lepiej przyjrzyj się finansom Barcelony, gdzie dług rzędu 600mln euro.

0

"Ribery-zdobywca potrójnej korony" - i co z tego? Od kiedy ZP jest za osiągnięcia drużynowe?

0

Ronaldo. Ano wiemy.

0

http://img404.imageshack.us/img404/5820/tumblrleu4i8v03h1qcjtfa.jpg
Xavi więcej żelu niż CR

http://1.bp.blogspot.com/-ospOv8_H7RU/UCGJkupSd1I/AAAAAAAAAOU/VDUUinvSMg0/s400/DAVID+VILLA+HAIR+STYLE+%284%29.jpg
David Villa (co prawda już nie w Barcy) - żel

Ale o nich nigdy nikt na fcbarca nie napisał, że żelusie z nich.
Jesteś żałosny.

0

Kolejność Ronaldo -> Messi (nawet kontuzjowany bije tego nadętego buca riberyego na głowę) -> Ribery

0

ZP podobno nie dostaje się za trofea (Patrz 2010), więc Ribery może się wypchać.

0

Jesteś głupi.

0

Dlatego, że skoro w 2010 roku nie wygrał Sneijder, to Ribery nie powinien być nawet w pierwszej 3. Skoro wygrał Messi, to teraz MUSI wygrać Ronaldo.

0

Sezon kiedy Barcelona wygrała TYLKO CdR - wygrał Messi. A Real wygrał Ligę i Superpuchar, mimo to Ronaldo nie wygrał. Głupio Ci teraz?

0

Dlatego ta nagroda mimo wszystko jest idiotyczna u podstaw - bo to bardziej plebiscyt popularności niż umiejętności.
Może i głosują trenerzy i kapitanowie, ale powiedzcie mi, jak głosował taki Fornalik, czy inni polscy "znawcy" którzy nie potrafią ze swoją drużyną nic zrobić.

0

Ribery pozamiatał? Chyba kpisz. Bayern pozamiatał, nie Ribery. A dlaczego niby nie Robben? Schweisteiger? Lahm?

0

Gdzie widzisz lamenty?

0

City nie istnieje? 3:2 na Alianz Arena..?

0

Reprezentujesz poziom umysłowy dziecka z podstawówki.

0

Bo źle wyrzucił z autu bucu.

0

Na cholerę rozpisujecie się o meczu Realu? Jesteście fanami Barcy, czy antyfanami Realu?

0

Barceloński teatr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?