0

Kurde, nie dokończyłem zdania. Chodziło mi o "czy też kontuzje i choroba zrobią swoje i Messi nie wróci nigdy do swojej wcześniejszej formy".
Nie miałem na myśli obrażać Leo, taki jest po prostu fakt - on jest (a raczej był) poważnie chory.

0

O to, że Messi ma wrodzoną chorobę - karłowatość przysadkową, czyli mówiąc krócej - niedziałający narząd produkujący hormon wzrostu - dlatego też Messi jest taki niski i w dzieciństwie brał hormon wzrostu i sterydy, żeby przeciwdziałać skutkom choroby.

0

Nono, Hattrick Neymara, ładnie.

0

Hm, może "krótka" to faktycznie błąd duży, bo 6 lat to w piłce niemały kawał czasu.

0

ej fakt, coś w tym jest...

0

Tak to w sumie wygląda trochę, że jednak ta krótka Era Barcelony przemija.
Też piszę herezje?
Może. Ale piłkarzami tej Ery byli:
Xavi - starzeje się już i forma spada.
Iniesta - jest w kwiecie wieku, gra dobrze, ale jeszcze jakiś czas temu grał lepiej
Puyol - kontuzje i wiek zrobiły swoje, niestety Puyol jest bez formy...
Valdes - najlepszy sezon w karierze(?), ale odchodzi w tym roku
Messi - kontuzje w tym roku zbierają żniwo, ale niewątpliwie jak wyzdrowieje znowu zacznie strzelać - pytanie tylko, czy wróci do formy "90 bramek rocznie", czy też kontuzje i wrodzona choroba (karłowatość przysadkowa jednak nie jest czymś fajnym).
Busquets, Masche, Alba, Pedro, Alexis niby trzymają poziom, ale sami nie utrzymają takiej Barcelony jaka wygrała 6 pucharów w sezon.

0

Szkoda Puyola, oby wrócił do siebie i do formy. Tarzan to ozdoba futbolu.

0

Najgorzej? Gorzej od Ronaldo może, ale na pewno lepiej od Ribery'ego. A już na pewno Messi nie jest takim bucem jak Ribery.

0

Uwielbiam barca-dzieci burzące się o to, że to Ronaldo a nie Messi został MVP.
Ale jak Messi ostatnie 5 lat był MVP to było dobrze :)
dorośnijcie

0

Wykopanie Barcelony z CdR i wiosenne Gran Derbi może?

0

A Messi dostał w 2012 gdy od Ronaldo był lepszy tylko strzelonymi bramkami, Ronaldo za to wygrał z Realem Ligę i Superpuchar.
W tym roku z kolei Ronaldo miał wielki wpływ na wyeliminowanie Barcy z CdR i zwycięstwo Realu w Gran Derbi. Wiosna w Hiszpanii należała do Realu.

0

0

Nie słyszałem jeszcze o przypadku otrzymania ZP przez zawodnika nie za to, co dał drużynie swoją grą, ale za to, co drużyna traci bez jego gry. To świadczy nie o wielkości zawodnika (jakkolwiek Messiemu odmówić wielkości nie można), ale o słabości drużyny.

0

Bo narzekanie jak się samemu nie jest bez winy trąca hipokryzją.

0

Ty Busquets sobie lepiej przypomnij błąd sędziego na Gran Derbi jak Ronaldo nie dostał karnego...

0

Idź prowokować gdzie indziej/.

0

Sanchez grał i był jednym z aktywniejszych na boisku.

0

A tak wczoraj się rozpisywali wszyscy jak to "Neymar odpowie na hattricka Bale'a" - taa, odpowiedział - Bale strzelił 3 bramki, Neymar 3 razy się poślizgnął.

0

Szkoda w ogóle Tarzana, bo te kontuzje dążą do tego, żeby nie zagrał na mundialu, jego ostatnim w karierze...

0

Cześć, mam pytanie, czy Wy macie kogoś w Hiszpanii, czy też bierzecie okładki (i teksty) z internetu?

0

Z wysoko podniesioną głową? 7:3 w dwumeczu? Nie powiedział bym...

0

Przyrost w ostatnim meczu.

0

Domas01: Zdaje się, że nie liczą się do Zamory bramkarze z kontuzjami(?) albo ci, którzy zostali zastąpieni w składzie przez innego bramkarza - wygląda to tak jakby w sezonie liczył się tylko 1 bramkarz na klub - tak było w zeszłym sezonie z Casillasem.

0

Fabregas i Koke mają po 9 asyst.

0

Moim zdaniem karne dla Barcelony były ewidentne, niezależnie od sędziego. I piszę to jako kibic Realu.

0

Połączenie Ribery'ego z Messim nic by nie dało, bo Messi jest znacznie lepszy niż jakiś tam Ribery, nawet z kontuzjami...

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=48853

Ibrahimović: "Nie oklaskiwałem Cristiano. Starałem się poderwać do walki moją drużynę"
Jak już napisałem - film naciągany jak cholera.

0

Dawno nie widziałem tak naciąganego filmu mającego robić za komentarz do sytuacji na boisku.
1. Ronaldo przy obydwu bramkach Zlatana był blisko bramki, więc tak się zachowywał, biorąc pod uwagę że mógł coś zrobić aby im zapobiec (nota bene przy bramce z wolnego jak jeden ze szwedów dosłownie odsunął mur, to chyba powinno być odgwizdane przewinienie), a Zlatan przy bramkach Ronaldo był na drugim końcu boiska, więc co miał robić? Nawet nie miał obok siebie kumpli którym mógłby się pożalić.

0

Chyba w Barcelonie samej.

0

Rosell, nie ćpaj tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?