0

Xavi - 96 podań, z których NIC nie wynikło. To IMO trochę smutno podsumowuje klepaninę Barcy ostatnich czasów. Kupa podań, kupa posiadania piłki i zamiast wygranych rzędu 8:0, to nawet i przegrane się zdarzają.

0

Tomaszku, to fajnie, że mając 21 lat czujesz się starszy od wielu Cules. Fascynujące, doprawdy.

0

X-Ray: Generalnie zmasowanie argumentum ad personam w Twojej wypowiedzi wyklucza Cię z dyskusji. Nie dyskutuję z indolentami, którzy od drzwi wyzywają swojego oponenta.

0

Jak mnie irytują te określenia "najlepszy piłkarz świata" - primo tendencyjne, secundo KIEDY był najlepszy? Bo w obecnym roku nie jest. I nie mówię tu o Ronaldo, ale jest wielu piłkarzy, którzy w tym roku kalendarzowym biją Messiego.
Jakby Barcelona nie miała innych powodów do dumy, że na każdym kroku tylko "najlepszy piłkarz świata". Żenada się z tego robi panowie, na prawdę. Jak obnoszenie się z jakąś superlaską jako dziewczyną, bo popatrzcie co ja mam, a Wy nie macie....

0

Skarżyć się na sędziów, to jest to

0

Daniel15:

- gwoli przypomnienia...

0

ładne.

0

Z ogórkami to każdy wygra. I bez Messiego.

0

To normalne, że przed meczami kwitnie taki czarny rynek, wielkie mi halo...

0

Blosiu, Ty chyba masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego na poziomie elementarnym i wyciąganiem logicznych wniosków z tego, co sam piszesz - po pierwsze napisane jest, że Mou wysłał filmy z 2 ostatnich klasyków gdzie Real pokonał Barcelonę (w tym 1 mecz rezerwami). Po drugie, jak miałby pomagać pokonać Barcę, gdyby, jak sam napisałeś "nie mógł sam ich rozwalić"? To zdanie nie ma sensu.

0

Zagorzały Fan F.C.B.: Ty to chyba masz problemy z czytaniem, Abidal dostał owacje od kibiców Celty, nie od "miejscowych kibiców Barcy"...

0

Busi wygląda jak arab :D

0

Niewątpliwym faktem jest mnogość kontrowersji przy tych wszystkich tytułach.

0

Valdes w LM średnia 0,77... Jest się czym chwalić! Toto przecież rozgrywki na poziomie wyższym niż zwykła Liga.

0

Do PL niech pójdzie przed Newell's.

0

Szkoła Teatralna

0

Już miałem skrytykować tę rozpustność, ale potem doczytałem, że dochód na cel szczytny - w takim razie tylko pochwalić.

0

Dzięki temu newsowi dowiedziałem się, że Wenta grał w Barcelonie. O! Miło.

0

Chcieli zwalić to na kibiców z Madrytu, mogli się bardziej postarać.

0

Tyle że ta remontada z Sevillą była BARDZO wymęczona, więc nie stosowałbym tego jako obowiązującego prawa...

0

Przede wszystkim moim zdaniem Barcelona ma niewiele do stracenia w meczu z Milanem. W tej chwili są jakby przegrani, więc mogą atakować na 100%, żeby to odkręcić.

0

A Puyol moim zdaniem stał się ofiarą przygotowania murawy Camp Nou do tiki-taki - musi być krótka, dobrze nawodniona, żeby piłka dobrze chodziła. I to dlatego Puyol się poślizgnął, myślę, że na np. Santiago Bernabeu by się to nie stało. Poślizg wywołany niestety śliskością murawy w mojej opinii.

0

Akurat o trzymaniu się za głowę Alby nie można powiedzieć nic złego, no, może poza tym, że nie powinien tak robić próbując wskazać na faul. Widać na powtórce, jak upadając zdrowo przyrznął w murawę, to musiało boleć.

0

"To nie żadna wymówka, ALE tutaj murawa była zła" - Iniesta wcale nie szuka usprawiedliwienia... Myślałem, że przynajmniej on nie dołączy do płaczących&jęczących...

0

Barcelona: Czyli ręka przegrała nam mecz.
taaaa

0

rdam, tak, tylko Ty.

0

"W pojedynkę" - z katalońskiego "Przy znacznym udziale Iniesty, Xaviego i całej linii pomocy".

0

Żałosne poniekąd...

0

Głupie porównanie, bo tytuły to wynik drużynowy, a nie indywidualny.

0

DanielOSW: Proszę Cię, mecz z 2010 roku?
To podobnie poudowadniajmy, jaki to Messi jest cham:
Mocny kopniak piłki w trybuny, kiedy było wiadomo, że nie uratuje (2011):


Kompilacja zachowań (2011-2012)

Też się zgodzisz, bo to jest to samo myślenie, prawda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?