Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi - 96 podań, z których NIC nie wynikło. To IMO trochę smutno podsumowuje klepaninę Barcy ostatnich czasów. Kupa podań, kupa posiadania piłki i zamiast wygranych rzędu 8:0, to nawet i przegrane się zdarzają.
0
Tomaszku, to fajnie, że mając 21 lat czujesz się starszy od wielu Cules. Fascynujące, doprawdy.
0
X-Ray: Generalnie zmasowanie argumentum ad personam w Twojej wypowiedzi wyklucza Cię z dyskusji. Nie dyskutuję z indolentami, którzy od drzwi wyzywają swojego oponenta.
0
Jak mnie irytują te określenia "najlepszy piłkarz świata" - primo tendencyjne, secundo KIEDY był najlepszy? Bo w obecnym roku nie jest. I nie mówię tu o Ronaldo, ale jest wielu piłkarzy, którzy w tym roku kalendarzowym biją Messiego.
Jakby Barcelona nie miała innych powodów do dumy, że na każdym kroku tylko "najlepszy piłkarz świata". Żenada się z tego robi panowie, na prawdę. Jak obnoszenie się z jakąś superlaską jako dziewczyną, bo popatrzcie co ja mam, a Wy nie macie....
0
Skarżyć się na sędziów, to jest to
0
Daniel15:
0
ładne.
0
Z ogórkami to każdy wygra. I bez Messiego.
0
To normalne, że przed meczami kwitnie taki czarny rynek, wielkie mi halo...
0
Blosiu, Ty chyba masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego na poziomie elementarnym i wyciąganiem logicznych wniosków z tego, co sam piszesz - po pierwsze napisane jest, że Mou wysłał filmy z 2 ostatnich klasyków gdzie Real pokonał Barcelonę (w tym 1 mecz rezerwami). Po drugie, jak miałby pomagać pokonać Barcę, gdyby, jak sam napisałeś "nie mógł sam ich rozwalić"? To zdanie nie ma sensu.
0
Zagorzały Fan F.C.B.: Ty to chyba masz problemy z czytaniem, Abidal dostał owacje od kibiców Celty, nie od "miejscowych kibiców Barcy"...
0
Busi wygląda jak arab :D
0
Niewątpliwym faktem jest mnogość kontrowersji przy tych wszystkich tytułach.
0
Valdes w LM średnia 0,77... Jest się czym chwalić! Toto przecież rozgrywki na poziomie wyższym niż zwykła Liga.
0
Do PL niech pójdzie przed Newell's.
0
Szkoła Teatralna
0
Już miałem skrytykować tę rozpustność, ale potem doczytałem, że dochód na cel szczytny - w takim razie tylko pochwalić.
0
Dzięki temu newsowi dowiedziałem się, że Wenta grał w Barcelonie. O! Miło.
0
Chcieli zwalić to na kibiców z Madrytu, mogli się bardziej postarać.
0
Tyle że ta remontada z Sevillą była BARDZO wymęczona, więc nie stosowałbym tego jako obowiązującego prawa...
0
Przede wszystkim moim zdaniem Barcelona ma niewiele do stracenia w meczu z Milanem. W tej chwili są jakby przegrani, więc mogą atakować na 100%, żeby to odkręcić.
0
A Puyol moim zdaniem stał się ofiarą przygotowania murawy Camp Nou do tiki-taki - musi być krótka, dobrze nawodniona, żeby piłka dobrze chodziła. I to dlatego Puyol się poślizgnął, myślę, że na np. Santiago Bernabeu by się to nie stało. Poślizg wywołany niestety śliskością murawy w mojej opinii.
0
Akurat o trzymaniu się za głowę Alby nie można powiedzieć nic złego, no, może poza tym, że nie powinien tak robić próbując wskazać na faul. Widać na powtórce, jak upadając zdrowo przyrznął w murawę, to musiało boleć.
0
"To nie żadna wymówka, ALE tutaj murawa była zła" - Iniesta wcale nie szuka usprawiedliwienia... Myślałem, że przynajmniej on nie dołączy do płaczących&jęczących...
0
Barcelona: Czyli ręka przegrała nam mecz.
taaaa
0
rdam, tak, tylko Ty.
0
"W pojedynkę" - z katalońskiego "Przy znacznym udziale Iniesty, Xaviego i całej linii pomocy".
0
Żałosne poniekąd...
0
Głupie porównanie, bo tytuły to wynik drużynowy, a nie indywidualny.
0
DanielOSW: Proszę Cię, mecz z 2010 roku?
To podobnie poudowadniajmy, jaki to Messi jest cham:
Mocny kopniak piłki w trybuny, kiedy było wiadomo, że nie uratuje (2011):
Kompilacja zachowań (2011-2012)
Też się zgodzisz, bo to jest to samo myślenie, prawda?