0

To by było rasistowskie, gdyby zagłosował na Iniestę tylko dlatego, że jest Hiszpanem...

0

Lubię Tito. Jest bardziej szczery niż Pep.

0

Pamiętajcie: Typ FCBarca.com to 2:2. Pierwsza część się zgadza, więc może trochę wiary? Ja kibicuję Realowi, ale Barca jeszcze nie przegrała.

0

Valdes się nie popisał... To nie była "setka" Ronaldo...

0

Zaczynam lubieć Jordiego Albę. Wygląda na uprzejmego gracza, zainteresowanego tylko dobrą grą, bez fauli, prowokacji, etc.

0

2 nurek Alexisa

0

5 minuta, Alexis i Pedro już 1 raz zanurkowali.

0

Niech Puyol odpocznie na ławce, nie można go stracić, to jest fantastyczny człowiek.

0

ronnie5000: A nie zasłużył sobie? Wygrywając tyle tytułów w 3 ligach? Teraz wygrywając w kolejnej?

0

3:2 dla Realu, niech rozstrzygną karne!

0

Ja nie jestem za puszczaniem Puyola do gry... Niech w pełni wyzdrowieje i dopiero gra, poza tym w masce mu kijowo - nie za bardzo da się grać głową, a przecież to Puyol robi dobrze.

0

Dobrze powiedział, polać mu. Barcelona rozpoczęła bardzo dobrze, ale nie można skreślać Realu. A może teraz się odwróci, Barca przegra 2 mecze a Real 2 wygra? Będzie 7:6 w punktach.... Jeszcze 36 kolejek, sporo się może zdarzyć...

0

Bez Puyola nie gramy! Jak mamy (Real) przegrać, to z Barcą z Puyolem, a nie.

0

Drobna uwaga: W tym przypadku 21 + 4 niekoniecznie równa się 25, ponieważ duża część osób ma zapewne konta na facebooku i twitterze i lubi FCB na obydwu.

0

Cudze chwalicie, swego nie znacie, Pepe raz zanurkował i od razu całe Barcelonismo zajarane, bo może w kogoś odbijać piłeczkę pt. "nurek". Połowa Barcelony nurkuje, ale nie, po co to zauważać, lepiej skupić się na Pepe.
Tacy śmieszni jesteście.

0

Vilanova ma moim zdaniem sympatyczniejszą twarz niż Pep...

0

Dobrze, że Villa wrócił. Darzę go szacunkiem, jak bardzo nielicznych piłkarzy FCB.

0

Alexis się poślizgnął, dobre :D Nurek głębinowy Barceloński...

0

Cześć, przyszedłem Wam pogratulować trenera mądrzejszego w wypowiedziach od swojego poprzednika.
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=40230
Brawo, panie Villanova!

0

Niech dadzą Kubie tę nagrodę. Za przepiękną bramkę z Rosją ;-)
A reszta sezonu? Ciii... :P

0

Shiv3r: Żeby było sprawiedliwie, Real wygra 5:0, tak jak przegrał 5:0 ^^

0

Żaden sektor gospodarki nie powinien być dotowany przez państwo, to jest jawna niesprawiedliwość wobec innych sektorów - a dlaczego np. ja, pracujący w jakieś pralni, sklepie, czy innym magazynie nie dostanę dotacji? To są, u licha, także MOJE podatki. To jest jawny bandytyzm.
Rynek rządzi się swoimi prawami, wystarczy zostawić go w spokoju i będzie dobrze.

0

Nie pamiętał wół, jak cielęciem był... A kiedy Barcelona powinna zostać wyrzucona z rozgrywek o Puchar bodajże 10 lat temu, a zostali ułaskawieni, to wtedy było okej, a teraz...? Co za hipokryzja...

0

Paskudne te stroje, powtarzam się. Najładniejsze stroje Barca miała w sezonie 09/10... Poprzednie dwa sezony też ładne - ale to...? Beznadzieja kompletna.

0

Przecież to Barca Regal tworzy "grupę śmierci" ;-)
Nie żebym tam jakiejkolwiek sekcji FCB kibicował, ale obiektywnie mówiąc, trzeba im przyznać.

0

Dlaczego wchodzę? Ponieważ irytują mnie takie artykuły, nie mówię, że to redakcja FCB.com robi głupio, tylko Sport, jednak uważam przedrukowywanie artykułów tego typu za bezsens. To jest artykuł na poziomie "Nie śpię bo trzymam kredens", czy "Ślimaki mutanty pożerają mi sałatę". Czyli nie masz o czym pisać? Pisz cokolwiek...

0

blaugrana204: Nie oszukujmy się, Valdes ma tyle puszczonych goli nie dlatego, że jest fenomenalny, tylko dlatego, że ma fantastyczną obronę.
weźmy 2 sytuacje chociażby... Z meczu z Chelsea - Torres i mecz z Realem - Ronaldo. 2 olbrzymie, wręcz karygodne błędy, które przegrały Barcelonie LM i LL, uważam, że Iker by te sytuacje spokojnie wyciągnął.

0

Podanie do Torresa było od Xaviego czy Xabiego?

0

Niesamowity news, poruszył mnie do głębi... Widać, że gazety nie mają o czym pisać w wakacje, to trochę smutne. Daliby Messiemu spokój, musi wypoczywać.

2

Jeżeli Busquets nie był przygotowany do takiego wywiadu (w sumie, to po co, do takiego humorystycznego się przygotowaywać?) To pełen szacunek za odpowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?