Kasabian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2011
Wrocław
12 obserwujących
16 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hiszpania i tak wygra Euro, nie ma co się spinać. W finale zagrają z Holandią, a w półfinale z Polską.
0
To zdjęcie wygląda, jakby Cesc przywalił Albie.
Nota bene jak zawsze Xavi narzekał na stan murawy...
0
Pele powiedział, że Messi jest najlepszy - to piszecie
"Pele legenda światowej piłki"
A jak nie mówił tak, tylko mówił, że Messiego nazwie najlepszym jak strzeli tyle bramek, co on, to był objeżdżany ;-)
0
Xavi dreams on...
0
Byłoby ciekawie.
0
Ja nie uważam, że te rekordy są zasługą Valdesa, tylko genialnej obrony. (Która niestety też się czasem myli). Wystarczy spojrzeć na dwa mecze: z Chelsea i z Realem, kiedy Valdes zrobił tak ogromne błędy, że nie ma przebacz. Jest dobry, ale z takim Casillasem na bramce to Barcelona straciłaby nie 29 ale 15 goli.
0
Lewandowski na 9 miejscu, ładnie.
0
Santana10: Czy Wy, barceloniacy macie jakiś kompleks Ronaldo? Nie wspomniałem o Ronaldo ani słowa, a Ty mi z nim wylatujesz. Hello, mowa jest o Messim, a nie Cristiano.
0
Pisanie "Najlepszy piłkarz świata", niezależnie od tego co sądzimy w artykułach, które nie są wypowiedziami osób ze świata piłki jest bardzo nieprofesjonalne i subiektywne. Dla mnie najlepszym piłkarzem świata może być Janusz Maj z Torpedy Wypizdowo i co? Piszcie, jak na redaktorów przystało.
0
nelson25: Dominacja Messiego? Nie bądź śmieszny. Zawodził w najważniejszych meczach drugiej rundy sezonu.
0
Katalonia jest częścią Hiszpanii od XV wieku, "dążenia niepodległośiowe" są tak samo śmieszne jak możliwe dążenia niepodległościowe księstwa Mazowsza od Polski, bo zostało wchłonięte także w XV wieku!
0
I0Messini: Pokaż mi wobec tego bramkę Messiego strzeloną w akcji (z wolnego teoretycznie łatwiej, bo piłka stoi i nikt nie przeszkadza w celowaniu), z odległości minimum 20 metrów. Nie ma takiej. Messi tylko praktycznie dobija akcje. Sam je też nakręca, ale bez Xaviego i Iniesty nie miałby nawet połowy tego, co ma.
0
Messi nie jest zawodnikiem kompletnym. Jest szybki, to jego atut, ale karne potrafi strzelać każdy (poza Ramosem). Strzelać z dystansu Messi nie potrafi i nigdy nie będzie potrafił.
0
Barcelona
0
Niech sobie wyjdą na spacer pobalangować na Cibeles ;-)
0
Ludzie, nie ekscytujcie się, ale posłuchajcie wywiadu. Ronaldo sobie jaja robi, inaczej by się tak bardzo nie śmiał po tym stwierdzeniu.
0
Jak byłem w Madrycie w te wakacje, to widziałem wiele sklepów sportowych, gdzie obok strojów Realu były stroje FC Barcelony - to tamte są mniej oficjalne, cyz jak? Były w porządku.
0
Oj Gerard, kobietę wybrałeś sobie niezłą, ale do strojów to masz kiepski gust. Są paskudne.
0
Ja również będąc Madridistą jestem aż zaskoczony takimi komentarzami.
Widziałem wzmiankę o wizycie Rosella wczoraj na rm.pl i się dziwiłem, że nie było tekstu jeszcze szybciej tutaj. Toż to chwalebny czyn prezydenta i wice, godny najwyższej pochwały.
R.I.P. Mari Sandoval.
0
CR wypowiada się dobrze o Messim i Guardioli, powiedział prawdę - w tym sezonie jednak Real był lepszy (cóż, nie decydują pojedyncze GD, nota bene drugie ligowe GD to był festiwal Realu, ale cały sezon - Real skończył z rekordowymi 100 punktami, co oznacza, że CAŁOŚĆ sezonu rozegrał lepiej niż Barcelona. Tak mniej więcej o 9 punktów lepiej), ale idioci fanboye Messiego i sezonowcy Barcelony muszą zrobić swoje - "krystyna, żel" i wiele innych. Jesteście idiotami i szkodą dla Klubu i Cules. Wypad na księżyc...
0
Jack Sparrow: Ale pierdzielisz głupoty. Katalonia i Kraj Basków są Twoim zdaniem okupowane? :D Zostały włączone do Hiszpanii na drodze koneksjii rodowych w 1492 roku, a więc ponad 500 lat temu, to tak jakby mówić, że księstwu Mazowsza i Prusom należy się niepodległość od Polski :D
0
Są TRAGICZNE.
0
always look on the bright side of life ;-)
0
Bez Villi nie gramy. Puyol odpada, to niech chociaż Villa wróci!
0
Mam kumpla totalnego fanboya Barcelony i Messiego, powtarzam, fanboya, nie fana, a nawet on mówi, że takie kwoty to przesada. Tak 325mln za Messiego, jak 94mln za Ronaldo, jak wszystkie kwoty idące w milionach euro. Jak to powiedział - ileż to rzeczy można by zrobić na świecie za budżety transferowe największych klubów...
0
"dwunastu ekipą"
"Miniona kampaniia"
Drogi redaktorze, używaj jakiejkolwiek przeglądarki ze słownikiem...
Alicja3500: LIGI - jedno, krótkie "i".
Tak, bawię się w grammar nazi.
0
50 bramek które nic nie dały.
0
x_barca_x: Może i tak, że każdy zaczyna się rehabilitować niemal natychmiast, ale nie do każdego człowieka 99% świata odczuwa taką sympatię, co do Puyola. Nie można go nie lubić.
0
Puyol jest nieśmiertelny.
0